• Romantický

Jab Harry Met Sejal (2017)

Šestý film s Khanem a teprve napošesté mě neiritoval. Pohodová romantika, je úplně jasné už od začátku, jak tohle nakonec dopadne. Ale i přesto to bylo hezké odreagování, díky evropským městům zajímavé záběry. Proč nás ale zbytek světa považuje za ruské gangstery, to nechápu. U amerických filmů jsem to považovala za jejich přirozenou omezenost, u indického mě to dost překvapilo.

Tohle jsme my (2016) (seriál)

Seriál hodnotím jako velmi kvalitní počin, moc dobré osazení i režie, akorát je pro mě teď až moc realistický a pravdivý a to zrovna nehledám.

Bezmocná (1995)

Tak trochu mu to připomnělo britskou klasiku od Jane Austen "Emma". Námět docela obdobný.. Příběh dohazovačky, která si skoro na poslední chvíli uvědomí po čem vlastně touží. Narazit na to v pubertě, určitě by se film stal mým oblíbeným.

Barfi (2012)

Trochu zklamání, jsem u indických filmů zvyklá na happyend.. Což sice byl, ale ne pro hlavní hrdinku.. Myslím ale, že svoje diváky si snímek určitě najde. Doporučovat dále bohužel nemůžu.

Alibi na klíč (2017)

Jednoduchý, lehce předvídatelný a přisprostlý humor jsem nečekala a tedy ho ani neocením. Obrovské zklamání.

Ladíme! (2012)

Hodnotit jen hudbu, choreografii a kostýmy, dala bych víc, ale samotný příběh mě zas tak nenadchnul.

Panenka Jane (2014) (seriál)

Musím dát plnou palbu, protože něco takového se jen tak nevidí. 72 dílů za 14 dnů. Po pilotu jsem si říkala, proč všechno prozradili hned na začátku, o čem to jako bude dál? No to jsem ovšem netušila co se bude dít dále. Ano, je to telenovela, ale proč si to před divákama nepřiznat. A jak skvělý vypravěč moc rád dodává: "Vystřižené jako z telenovely, že?" Hlavní hrdinka je skvěle zahraná, v podstatě všechny role.. Rohelio je kapitola sama pro sebe. Fabian? Fabian je Rohelio na druhou. Nemotorná čeština pobaví, smutnější je, že nás zbytek světa vidí jako Rusko se sirotčincema, kde se děti perou o kousek chleba. Jo a I am definitely team Rafael.

Rande naslepo (2017)

Film jsem videla až napotřetí, zacatek me nejak nebral. Ale stálo to za to. Na konci se totiz dostavil takovy ten příjemný pozitivni pocit..

Girlboss (2017) (seriál)

Na seriál s nesympatickou hlavní hrdinkou, kterou tvůrci ani nechtějí posunout blíže k tomu stát se lepším člověkem, nebudu plýtvat časem. 4 díly stačily.

Zimní příběh (2014)

Celé jsem to nějak nepobrala, fantasy asi nebude můj šálek čaje. Depresivní, divné. To dobro jsem tam proste neviděla.