Petrasuvicka

Twitter: ShiPeKu

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 20.10.2018  22:06
    Venom (2018)

Další ujištění, že Tom Hardy má koule a důkaz, že Tom nehraje Mad Maxe. To Mad Max hraje Toma Hardyho :D

• 1.7.2018  14:53
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Po téhle části trasy trans celým světem, nedostanu z hlavy dvě věci... těch pár polských nadávek a poznámku, že slovenskou hymnu zpívají nahý krásný Slovenky, jen to není vidět.

• 19.6.2018  17:35

Indie je bezesporu země plná "nej" - nejchaotičtější, nejabsurdnější, nejšílenější, nejšpinavější, nejrůznorodější... A tak dále. Pro západního člověka je vskutku hlavolam, ale nežije si ten zápaďáček právě tady nejsvobodněji, jak jen může? Indie je k tomu všemu zároveň kraj, kde naše problémy v kontrastu s indickou realitou neexistují. Báječný hotel Marigold je ráj pro nervy a relax. Ačkoli filozofické myšlenky mají tendenci působit jak klišé, jsou prostě pravda. Paní M má vždycky pravdu, to věděl i James Bond. Ani tentokrát se tedy Judi Dench neplete a navíc jak říká Dev Patel "Vše se zas v dobré obrátí a pokud ne, tak to ještě není hotové!"

• 20.5.2018  11:27
    Hastrman (2018)

Film se dá shrnout do jedné věty - Byla jednou jedna krásná, drzá slečna - Katynka se jmenovala - a ta s gustem tak dlouho provokovala jednoho nadrženého vodníka v utajení, až se jednoho dne zelený mužík neudržel a trochu jí provětral pod sukní. Ale jinak vcelku povedená, v dnešní době i více méně designová venkovská záležitost představující jakousi původnost českých lidí tíhnoucích k pohanství. Takový malý návrat ke kořenům v klidné přírodě.

• 11.5.2018  16:04

Proč někdo točí něco takového a myslí si, že to bude někdo chtít vidět? Postavy jsou úplný roboti. Plochý hlasy, herecký projevy, bez emocí, monotónní. Z pusy vypouští slova a otázky, které se cizím či sotva známým neříkají. Ad absurdum srágora.

• 1.5.2018  18:33
    V Bruggách (2008)

Nevím, třeba to bude jen poněkud nevhodným rozpoložením mysli, ale... ten film je přece úplně blbej!

• 26.4.2018  21:33
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Z toho, co jsem viděla, jsem si vzala leda "samoplacák"

• 8.4.2018  20:23
    Oklamaný (2017)

Úvodní popisek a trailer navodily dojem, že se jedná o trochu jiný film. Kohout Colin se sedmi slepičkama, které by měly na sebe žárlit a potom se domluvit, jak oddělat typický prototyp chlapa, který by se nejraději rozdal všem ženám. "Vždyt ženský, já vás mám rád všechny!!" Asi takhle nějak by to znělo v současné době. Jenže představa se minula účinkem, takže z toho vzniklo utahané nic s uťafnutým koncem.

• 24.3.2018  21:17
    Lady Bird (2017)

Popravdě nechápu, co je na tom filmu vůbec dobrého... Když jsem se blížila ke konci, vzpomněla jsem si na první scény a připadalo, mi, jako bych je viděla už hrozně dávno. Včera. Tak dlouho ten film zdánlivě trvá...

• 18.3.2018  15:11
    Robocop (2014)

Měla jsem problém se k filmu dokopat. Pak jsem ho po půl hodině musela přerušit kvůli něčemu jinému a to mi problém nedělalo. Naopak mi to rozptýlilo nudu. A vzhledem k tomu, že se mi ještě nepovedlo se dokopat k dokoukání, tak to asi ani nestojí zato.

• 18.3.2018  15:08

Liam už točí filmy jako přes kopírák. Jednou honí zločince v letadle, pak ve vlaku, co přijde potom? Autobus? Co se mihnul v Třech dnech na svobodu jako ožralej kriminálník, tak už z toho nějak nevylezl. Honičky v autech a rvačky jsou tak stejný, že už se na ně ani člověk nemusí dívat.

• 3.3.2018  11:22

V hororu zavřu oči, protože se nechci leknout, ale tady jsem zavřela oči a zacpala si uši, protože jsem některé věci už nevydržela. Horor je fikce, tohle je realita. V Rusku denní chleba, i když se jistě najdou tací, co budou tvrdit opak. Drsný, emočně okleštěný film, stejně jako to Rusko dovedlo za doby Stalina a jak to jisté složky jen s jinou zkratkou dovedou opět. Síla.

• 12.2.2018  22:47

A jak se řekne polsky pepřit? Asi solit no...

• 24.1.2018  22:55

Nadchnout někoho indickou exotikou je poměrně snadné, tím spíš když se do ní Victorie nikdy nepodívala a nedovedla si nic z toho ani představit. Hrozně milý, krásně dojemný příběh.

• 15.1.2018  20:34

Jsme jakože někde v Tibetu nebo tak něco, ale všichni moc dobře víme, že štáb se klepe na Islandu u ledovcového jezera. Liam se naučil učit ve Star Wars, takže proč nedělat totéž i tady. A sotva Bale spadne pod led, učešou ho na blbečka jako Evžena Humla. Ačkoli je Kristián pro Bruce nejlepší volbou ze všech předchozích, aktuálních i budoucích... pořád je Batman prostě naivní trubka, když si myslí, že ho ochraptělého nikdo nepozná.

• 15.1.2018  20:30
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

"Umlátíme vás vlídností"... zrovna od nich ta věta skutečně sedí. Je to divný kříženec Stepfordu a Zoufalých manželek. Po dvou dílech můžu říct leda tohle - dejte mi někdo Reesin a Nicolin šatník :D

• 10.1.2018  20:40

Naruby, nahoru, dolů, pak to zas hodíme naruby a to tolikrát dokola, aby celá věc neměla vůbec žádný smysl a ztratila i to málo logiky. Utahaná nuda. Nejlépe do toho auta posadit všechny a poslat je z mostu dolů čumákem napřed.

• 8.1.2018  20:44
    Equilibrium (2002)

Na první pohled si člověk řekne, jsme na Toláně s nacistickým spratkem za zadkem. Equilibrium je ale takový výsledek Hitlerovi a Stalinovi představy. Fašisticky přesné, korektní, funkcionalismem připomíná model Třetí říše pod plastovým poklopem. Klerici jsou jen ekvivalentem tajné moskevské policie. Slepě poslušné emočně mrtvé schránky s kvérem u ruky. A ty přitažené bojové scénky, tak jsou tuplem prča! :D

• 5.1.2018  12:29
    Vlasy (1979)

Jsou filmy, u kterých vám na začátku prolétne hlavou, jestli vás to bude vůbec bavit. Zvlášt když je to tak děsně populární a uznávaný film. Ve svém žánru vlastně klasika. A pak zhruba prvních patnáct minut budí rozpaky a po nich se nakonec něco zlomí a film už nevypnete. Na konci si pak s hlubokým uznáním posmrkáte do kapesníku, i když jste se tomu chtěli vyhnout, protože ten světem uznávaný "kult" stvořil človíček z Čech a posadil s ním Ameriku na prdel.

• 3.1.2018  17:38

"A to je zas co?" Řekla Studénková ve S tebou mě baví svět a já teď. Natočit dvě nudný hodiny o ničem... vážně hitovka. A pak ještě stejný dialog jako na konci Podnikavé dívky. Zííííííííív. Ale jen na to choďte, takových chlapů po světě určitě ještě běhá, že jo :D ....

• 18.12.2017  15:33

Blake oblékaly s přihlédnutím k nestárnoucí Adaline, decentně, trochu retro, přesto nevšedně a v dnešní době nanejvýš nádherně. Tématika nestárnutí je klasická od doby bájné antické Ió. Protože není horšího trestu než vidět stárnout a umírat naše nejbližší. Ale ženská je pořád jen ženská. Relativně fádní, klišoidní téma zpracované v příjemném, milém filmu.

• 15.12.2017  00:12

Když jeden vidí, co Japonci během války podnikali, tak se ten samý diví, že jim tam Američani hodili bomby jen dvě.

• 14.12.2017  20:14

Paradoxně jsem se fakt zasmála, jen kdyby tvůrce objasnil pořádně konec, tak to bude i za 4*

• 14.12.2017  14:01

V porovnání s jinými válečně laděnými filmy byl Corelli slabší, akorát do tří hvězdiček, ale prostě Řecko... Když si ho jednou zamilujete, tak to prostě trvá.

• 15.11.2017  12:31
    Švadlena (2015)

Čokoláda bez čokolády, nýbrž se šaty, a namísto říčního piráta přijde australský neotesanec, lumberjack - aneb jak se na každou svini vaří voda.

• 8.11.2017  13:30
    Black Books (TV seriál) (2000)

Netušila jsem, že znám i českou, žijící a naprosto reálnou verzi Bernarda. A ono to jde... včetně toho bordelu.

• 22.5.2017  19:56

Středověká Rocknrolla s Holmesovskými prvky

• 22.4.2017  21:26
    Chappie (2015)

Stejně smysluplné jako účast Die Antwoord na letošním Rock for People...

• 26.2.2017  16:57
    Divočina (2014)

Chcete spáchat sebevraždu? Tak si pusťte Divočinu, nic vás k tomu nedožene rychleji.

• 30.1.2017  22:15
    Trpaslík - Pátek (E05) (epizoda) (2017)

"S dlouhým ů, Jardo, s dlouhým ů" Smích na hranici - brečím, dusím se. Dneska mě genialita vtipu bavila. Zlo má přece mnoho podob, ne? :D

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8