Petrasuvicka

homepage

Twitter: ShiPeKu

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 24.3.2021  20:24
    Vikingové (TV seriál) (2013)

První řada - dobré, více historické, než další řady. Druhá řada přidala na akčnosti, třetí byla super jízda - hlavně v Paříži, a pak všichni zešíleli. Ale do jednoho. Ve čtvrté a páté řadě prostě blázinec, skvělé rozptýlení byla eskapáda v Africe. A šestou řadu jsem viděla už jen ze setrvačnosti. Když na něco zkrátka koukáte tak dlouho, tak chcete vědět, jak to skončí. Co se mi vadilo - nerespektování historické časové osy. Laghertě by muselo být v šesté řadě aspoň 120 let! Inu v takovém věku bych taky chtěla vypadat jako ona... A co se týká postav - Ethelstan, Rollo, později Ubbe a nakonec z celé té setrvačnosti i ten Ivar.

• 1.2.2021  17:28

Až se bude točit film o Davidu Bowiem, Tildu můžou klidně obsadit. Už tady předvedla, jak jsou si podobní... Nebýt v tom Matthias, nevydržím to do konce. Dvouhodinové utrpení s nehezkou Tildou, trapným Ralphem a Dakotou, jejíž dějová linka byla ve filmu nějak úplně mimo a bez pointy.

• 5.1.2021  09:30
    Darling (2017)

Darling nemůžete mít rádi, a i když jí zdravotní problém zničil život a kariéru, tak k ní lítost pocítit jen sotva. Je to egoistická manipulátorská Kuh.

• 31.12.2020  11:14
    3Bobule (2020)

Kde je ta avizovaná a inzerovaná komedie? 1* za scenérie jižní Moravy, jinak to stálo za starou bačkoru. Škoda.

• 29.12.2020  16:12
    V utajení (2017)

Průměrný akčňák, kde na začátku je jasné, že ti, co umřeli, asi jen tak mrtví nebudou. Jinak Orlando jakožto záporák je příjemná změna.

• 23.12.2020  11:25
    Versailles (TV seriál) (2015)

Vítejte ve Versailles. A to i navzdory opomíjeném historickým faktům hnilobných zápachů z úst, nedostatku toalet, psích exkrementů v palácových chodbách, močí nasáklým dřevěným schodištěm a mnoho dalšího velmi "chutného". Protože to by ze seriálu sice udělalo historicky přesnější, neřku-li přesný obraz francouzského dvora, ale zároveň by z toho vznikla podívaná pro hrstku fetištistů. Nicméně... Versailles je taková francouzská sodomie. Dekadentní. Dějově trochu rozvláčnější, než komerčněji pojatí Tudorovci, ovšem o to zajímavější a věrohodnější.

• 14.7.2020  19:18
    Sedmilhářky - Série 2 (série) (2019)

Druhá řada je chodící deprese a hlavně je naprosto zbytečná a o ničem. Jen se tam sáhodlouze pitvají vnitřní pocity. Po dvou dílech vypnuto a nedokoukáno. Ztráta času.

• 14.7.2020  19:14
    Emma. (2020)

Tohle bylo tak ukázkově o ničem. Pointa neustále někam unikala, ostatně není divu, protože kdovíjak nosná taky nebyla. Teď k pozitivům - výprava, kostýmy, barevnost a taková jako by živost jednotlivých obrazů. To byla pecka. Ale jinak promarněné dvě hodiny.

• 23.5.2020  22:57
    Tomb Raider (2018)

Od začátku je prostě daný fakt, že tvůrci počítačových her stvořili nesmrtelný kult. A s tím se na to musí člověk dívat, protože tak skvělá by v téhle pozici nebyla v reálu žádná ženská. Ale o to nejde, s tím už si ten film zapnete. Nicméně nelze opomenout řadu do očí bijících nelogičností, které se na scéně objevují co pět minut od chvíle, kdy se loď dostane do bouře na břehu bájného ostrova. Navíc... putování bájnou hrobkou bylo ve stylu Indyho poslední křížové výpravy za grálem a 'grande finále' zase trochu jako Dobyvatelé ztracené Archy.

• 21.5.2020  15:45
    Vlastníci (2019)

Přesně takhle to dnes chodí. Dokonalá ukázka a sonda do chování dnešních lidí. Sice je to klasifikované jako komedie, ale je naopak smutné, že se většina Čechů chová právě takhle. A ještě krásně propašovaná rýpavá tečka do Babiše.

• 21.4.2020  20:40
    Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Skoro tři hodiny čekáte na pointu, která se nedostaví. Překvapivě malé krveprolití a X postav, které tam nemají smysl ani důvod, prostě tam jen zbytečně existují. Naprostá ztráta času.

• 11.9.2019  08:00
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Je to strašné. Tím, že je to natočeno a předvedeno tak naturalisticky a skvěle, je to o to strašnější. Moje nervy tohle nezvládly. I když je lidská zvědavost přirozená, nezvládnu se dívat dál.

• 24.2.2019  22:43

Cameron svůj filmový vrchol už pokořil a teď postupně sestupuje zpět k základnímu táboru. Nikdy jsem nebyla přehnaný nadšenec jeho filmů, ale na snímek postavený z 90 % pouze na digitálních technologií... technika ustupuje herectví jako takovému a pro mně nebyla Alita/Atila ničím jiným, než digi-slátaninou hrající na strunu hezkého Hugova ksichtíku. Ovšem ani tenhle kukuč nezachrání fakt, že film balancuje nad propastí dětského filmu a dospělácké vyvražďovačky. Nehledě na tom, že stopáž už fakt zdržoval a natahoval.

• 28.12.2018  23:12

Čím více sleduji, co BoRhap způsobuje, nabývám dojmu, že se společností přelila nová vlna Formanova "Amadea". Po prvním shlédnutím jsem byla ohromena. Podruhé jsem ohromena ještě více. Perfektní, energické, pompézní i dojemné, ať už z lítosti či hrdosti. Doufám, že i na Oscarech bude místo pouze pro jedinou hysterickou královnu.

• 20.10.2018  22:06
    Venom (2018)

Další ujištění, že Tom Hardy má koule a důkaz, že Tom nehraje Mad Maxe. To Mad Max hraje Toma Hardyho :D

• 1.7.2018  14:53
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Po téhle části trasy trans celým světem, nedostanu z hlavy dvě věci... těch pár polských nadávek a poznámku, že slovenskou hymnu zpívají nahý krásný Slovenky, jen to není vidět.

• 19.6.2018  17:35

Indie je bezesporu země plná "nej" - nejchaotičtější, nejabsurdnější, nejšílenější, nejšpinavější, nejrůznorodější... A tak dále. Pro západního člověka je vskutku hlavolam, ale nežije si ten zápaďáček právě tady nejsvobodněji, jak jen může? Indie je k tomu všemu zároveň kraj, kde naše problémy v kontrastu s indickou realitou neexistují. Báječný hotel Marigold je ráj pro nervy a relax. Ačkoli filozofické myšlenky mají tendenci působit jak klišé, jsou prostě pravda. Paní M má vždycky pravdu, to věděl i James Bond. Ani tentokrát se tedy Judi Dench neplete a navíc jak říká Dev Patel "Vše se zas v dobré obrátí a pokud ne, tak to ještě není hotové!"

• 20.5.2018  11:27
    Hastrman (2018)

Film se dá shrnout do jedné věty - Byla jednou jedna krásná, drzá slečna - Katynka se jmenovala - a ta s gustem tak dlouho provokovala jednoho nadrženého vodníka v utajení, až se jednoho dne zelený mužík neudržel a trochu jí provětral pod sukní. Ale jinak vcelku povedená, v dnešní době i více méně designová venkovská záležitost představující jakousi původnost českých lidí tíhnoucích k pohanství. Takový malý návrat ke kořenům v klidné přírodě.

• 11.5.2018  16:04

Proč někdo točí něco takového a myslí si, že to bude někdo chtít vidět? Postavy jsou úplný roboti. Plochý hlasy, herecký projevy, bez emocí, monotónní. Z pusy vypouští slova a otázky, které se cizím či sotva známým neříkají. Ad absurdum srágora.

• 1.5.2018  18:33
    V Bruggách (2008)

Nevím, třeba to bude jen poněkud nevhodným rozpoložením mysli, ale... ten film je přece úplně blbej!

• 26.4.2018  21:33
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Z toho, co jsem viděla, jsem si vzala leda "samoplacák"

• 8.4.2018  20:23
    Oklamaný (2017)

Úvodní popisek a trailer navodily dojem, že se jedná o trochu jiný film. Kohout Colin se sedmi slepičkama, které by měly na sebe žárlit a potom se domluvit, jak oddělat typický prototyp chlapa, který by se nejraději rozdal všem ženám. "Vždyt ženský, já vás mám rád všechny!!" Asi takhle nějak by to znělo v současné době. Jenže představa se minula účinkem, takže z toho vzniklo utahané nic s uťafnutým koncem.

• 24.3.2018  21:17
    Lady Bird (2017)

Popravdě nechápu, co je na tom filmu vůbec dobrého... Když jsem se blížila ke konci, vzpomněla jsem si na první scény a připadalo, mi, jako bych je viděla už hrozně dávno. Včera. Tak dlouho ten film zdánlivě trvá...

• 18.3.2018  15:11
    Robocop (2014)

Měla jsem problém se k filmu dokopat. Pak jsem ho po půl hodině musela přerušit kvůli něčemu jinému a to mi problém nedělalo. Naopak mi to rozptýlilo nudu. A vzhledem k tomu, že se mi ještě nepovedlo se dokopat k dokoukání, tak to asi ani nestojí zato.

• 18.3.2018  15:08

Liam už točí filmy jako přes kopírák. Jednou honí zločince v letadle, pak ve vlaku, co přijde potom? Autobus? Co se mihnul v Třech dnech na svobodu jako ožralej kriminálník, tak už z toho nějak nevylezl. Honičky v autech a rvačky jsou tak stejný, že už se na ně ani člověk nemusí dívat.

• 3.3.2018  11:22

V hororu zavřu oči, protože se nechci leknout, ale tady jsem zavřela oči a zacpala si uši, protože jsem některé věci už nevydržela. Horor je fikce, tohle je realita. V Rusku denní chleba, i když se jistě najdou tací, co budou tvrdit opak. Drsný, emočně okleštěný film, stejně jako to Rusko dovedlo za doby Stalina a jak to jisté složky jen s jinou zkratkou dovedou opět. Síla.

• 12.2.2018  22:47

A jak se řekne polsky pepřit? Asi solit no...

• 24.1.2018  22:55

Nadchnout někoho indickou exotikou je poměrně snadné, tím spíš když se do ní Victorie nikdy nepodívala a nedovedla si nic z toho ani představit. Hrozně milý, krásně dojemný příběh.

• 15.1.2018  20:34

Jsme jakože někde v Tibetu nebo tak něco, ale všichni moc dobře víme, že štáb se klepe na Islandu u ledovcového jezera. Liam se naučil učit ve Star Wars, takže proč nedělat totéž i tady. A sotva Bale spadne pod led, učešou ho na blbečka jako Evžena Humla. Ačkoli je Kristián pro Bruce nejlepší volbou ze všech předchozích, aktuálních i budoucích... pořád je Batman prostě naivní trubka, když si myslí, že ho ochraptělého nikdo nepozná.

• 15.1.2018  20:30
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

"Umlátíme vás vlídností"... zrovna od nich ta věta skutečně sedí. Je to divný kříženec Stepfordu a Zoufalých manželek. Po dvou dílech můžu říct leda tohle - dejte mi někdo Reesin a Nicolin šatník :D

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9