Petrasuvicka

Twitter: ShiPeKu

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 23.5.2020  22:57
    Tomb Raider (2018)

Od začátku je prostě daný fakt, že tvůrci počítačových her stvořili nesmrtelný kult. A s tím se na to musí člověk dívat, protože tak skvělá by v téhle pozici nebyla v reálu žádná ženská. Ale o to nejde, s tím už si ten film zapnete. Nicméně nelze opomenout řadu do očí bijících nelogičností, které se na scéně objevují co pět minut od chvíle, kdy se loď dostane do bouře na břehu bájného ostrova. Navíc... putování bájnou hrobkou bylo ve stylu Indyho poslední křížové výpravy za grálem a 'grande finále' zase trochu jako Dobyvatelé ztracené Archy.

• 21.5.2020  15:45
    Vlastníci (2019)

Přesně takhle to dnes chodí. Dokonalá ukázka a sonda do chování dnešních lidí. Sice je to klasifikované jako komedie, ale je naopak smutné, že se většina Čechů chová právě takhle. A ještě krásně propašovaná rýpavá tečka do Babiše.

• 21.4.2020  20:40
    Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Skoro tři hodiny čekáte na pointu, která se nedostaví. Překvapivě malé krveprolití a X postav, které tam nemají smysl ani důvod, prostě tam jen zbytečně existují. Naprostá ztráta času.

• 11.9.2019  08:00
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Je to strašné. Tím, že je to natočeno a předvedeno tak naturalisticky a skvěle, je to o to strašnější. Moje nervy tohle nezvládly. I když je lidská zvědavost přirozená, nezvládnu se dívat dál.

• 24.2.2019  22:43

Cameron svůj filmový vrchol už pokořil a teď postupně sestupuje zpět k základnímu táboru. Nikdy jsem nebyla přehnaný nadšenec jeho filmů, ale na snímek postavený z 90 % pouze na digitálních technologií... technika ustupuje herectví jako takovému a pro mně nebyla Alita/Atila ničím jiným, než digi-slátaninou hrající na strunu hezkého Hugova ksichtíku. Ovšem ani tenhle kukuč nezachrání fakt, že film balancuje nad propastí dětského filmu a dospělácké vyvražďovačky. Nehledě na tom, že stopáž už fakt zdržoval a natahoval.

• 28.12.2018  23:12

Čím více sleduji, co BoRhap způsobuje, nabývám dojmu, že se společností přelila nová vlna Formanova "Amadea". Po prvním shlédnutím jsem byla ohromena. Podruhé jsem ohromena ještě více. Perfektní, energické, pompézní i dojemné, ať už z lítosti či hrdosti. Doufám, že i na Oscarech bude místo pouze pro jedinou hysterickou královnu.

• 20.10.2018  22:06
    Venom (2018)

Další ujištění, že Tom Hardy má koule a důkaz, že Tom nehraje Mad Maxe. To Mad Max hraje Toma Hardyho :D

• 1.7.2018  14:53
    Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

Po téhle části trasy trans celým světem, nedostanu z hlavy dvě věci... těch pár polských nadávek a poznámku, že slovenskou hymnu zpívají nahý krásný Slovenky, jen to není vidět.

• 19.6.2018  17:35

Indie je bezesporu země plná "nej" - nejchaotičtější, nejabsurdnější, nejšílenější, nejšpinavější, nejrůznorodější... A tak dále. Pro západního člověka je vskutku hlavolam, ale nežije si ten zápaďáček právě tady nejsvobodněji, jak jen může? Indie je k tomu všemu zároveň kraj, kde naše problémy v kontrastu s indickou realitou neexistují. Báječný hotel Marigold je ráj pro nervy a relax. Ačkoli filozofické myšlenky mají tendenci působit jak klišé, jsou prostě pravda. Paní M má vždycky pravdu, to věděl i James Bond. Ani tentokrát se tedy Judi Dench neplete a navíc jak říká Dev Patel "Vše se zas v dobré obrátí a pokud ne, tak to ještě není hotové!"

• 20.5.2018  11:27
    Hastrman (2018)

Film se dá shrnout do jedné věty - Byla jednou jedna krásná, drzá slečna - Katynka se jmenovala - a ta s gustem tak dlouho provokovala jednoho nadrženého vodníka v utajení, až se jednoho dne zelený mužík neudržel a trochu jí provětral pod sukní. Ale jinak vcelku povedená, v dnešní době i více méně designová venkovská záležitost představující jakousi původnost českých lidí tíhnoucích k pohanství. Takový malý návrat ke kořenům v klidné přírodě.

• 11.5.2018  16:04

Proč někdo točí něco takového a myslí si, že to bude někdo chtít vidět? Postavy jsou úplný roboti. Plochý hlasy, herecký projevy, bez emocí, monotónní. Z pusy vypouští slova a otázky, které se cizím či sotva známým neříkají. Ad absurdum srágora.

• 1.5.2018  18:33
    V Bruggách (2008)

Nevím, třeba to bude jen poněkud nevhodným rozpoložením mysli, ale... ten film je přece úplně blbej!

• 26.4.2018  21:33
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Z toho, co jsem viděla, jsem si vzala leda "samoplacák"

• 8.4.2018  20:23
    Oklamaný (2017)

Úvodní popisek a trailer navodily dojem, že se jedná o trochu jiný film. Kohout Colin se sedmi slepičkama, které by měly na sebe žárlit a potom se domluvit, jak oddělat typický prototyp chlapa, který by se nejraději rozdal všem ženám. "Vždyt ženský, já vás mám rád všechny!!" Asi takhle nějak by to znělo v současné době. Jenže představa se minula účinkem, takže z toho vzniklo utahané nic s uťafnutým koncem.

• 24.3.2018  21:17
    Lady Bird (2017)

Popravdě nechápu, co je na tom filmu vůbec dobrého... Když jsem se blížila ke konci, vzpomněla jsem si na první scény a připadalo, mi, jako bych je viděla už hrozně dávno. Včera. Tak dlouho ten film zdánlivě trvá...

• 18.3.2018  15:11
    Robocop (2014)

Měla jsem problém se k filmu dokopat. Pak jsem ho po půl hodině musela přerušit kvůli něčemu jinému a to mi problém nedělalo. Naopak mi to rozptýlilo nudu. A vzhledem k tomu, že se mi ještě nepovedlo se dokopat k dokoukání, tak to asi ani nestojí zato.

• 18.3.2018  15:08

Liam už točí filmy jako přes kopírák. Jednou honí zločince v letadle, pak ve vlaku, co přijde potom? Autobus? Co se mihnul v Třech dnech na svobodu jako ožralej kriminálník, tak už z toho nějak nevylezl. Honičky v autech a rvačky jsou tak stejný, že už se na ně ani člověk nemusí dívat.

• 3.3.2018  11:22

V hororu zavřu oči, protože se nechci leknout, ale tady jsem zavřela oči a zacpala si uši, protože jsem některé věci už nevydržela. Horor je fikce, tohle je realita. V Rusku denní chleba, i když se jistě najdou tací, co budou tvrdit opak. Drsný, emočně okleštěný film, stejně jako to Rusko dovedlo za doby Stalina a jak to jisté složky jen s jinou zkratkou dovedou opět. Síla.

• 12.2.2018  22:47

A jak se řekne polsky pepřit? Asi solit no...

• 24.1.2018  22:55

Nadchnout někoho indickou exotikou je poměrně snadné, tím spíš když se do ní Victorie nikdy nepodívala a nedovedla si nic z toho ani představit. Hrozně milý, krásně dojemný příběh.

• 15.1.2018  20:34

Jsme jakože někde v Tibetu nebo tak něco, ale všichni moc dobře víme, že štáb se klepe na Islandu u ledovcového jezera. Liam se naučil učit ve Star Wars, takže proč nedělat totéž i tady. A sotva Bale spadne pod led, učešou ho na blbečka jako Evžena Humla. Ačkoli je Kristián pro Bruce nejlepší volbou ze všech předchozích, aktuálních i budoucích... pořád je Batman prostě naivní trubka, když si myslí, že ho ochraptělého nikdo nepozná.

• 15.1.2018  20:30
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

"Umlátíme vás vlídností"... zrovna od nich ta věta skutečně sedí. Je to divný kříženec Stepfordu a Zoufalých manželek. Po dvou dílech můžu říct leda tohle - dejte mi někdo Reesin a Nicolin šatník :D

• 10.1.2018  20:40

Naruby, nahoru, dolů, pak to zas hodíme naruby a to tolikrát dokola, aby celá věc neměla vůbec žádný smysl a ztratila i to málo logiky. Utahaná nuda. Nejlépe do toho auta posadit všechny a poslat je z mostu dolů čumákem napřed.

• 8.1.2018  20:44
    Equilibrium (2002)

Na první pohled si člověk řekne, jsme na Toláně s nacistickým spratkem za zadkem. Equilibrium je ale takový výsledek Hitlerovi a Stalinovi představy. Fašisticky přesné, korektní, funkcionalismem připomíná model Třetí říše pod plastovým poklopem. Klerici jsou jen ekvivalentem tajné moskevské policie. Slepě poslušné emočně mrtvé schránky s kvérem u ruky. A ty přitažené bojové scénky, tak jsou tuplem prča! :D

• 5.1.2018  12:29
    Vlasy (1979)

Jsou filmy, u kterých vám na začátku prolétne hlavou, jestli vás to bude vůbec bavit. Zvlášt když je to tak děsně populární a uznávaný film. Ve svém žánru vlastně klasika. A pak zhruba prvních patnáct minut budí rozpaky a po nich se nakonec něco zlomí a film už nevypnete. Na konci si pak s hlubokým uznáním posmrkáte do kapesníku, i když jste se tomu chtěli vyhnout, protože ten světem uznávaný "kult" stvořil človíček z Čech a posadil s ním Ameriku na prdel.

• 3.1.2018  17:38

"A to je zas co?" Řekla Studénková ve S tebou mě baví svět a já teď. Natočit dvě nudný hodiny o ničem... vážně hitovka. A pak ještě stejný dialog jako na konci Podnikavé dívky. Zííííííííív. Ale jen na to choďte, takových chlapů po světě určitě ještě běhá, že jo :D ....

• 18.12.2017  15:33

Blake oblékaly s přihlédnutím k nestárnoucí Adaline, decentně, trochu retro, přesto nevšedně a v dnešní době nanejvýš nádherně. Tématika nestárnutí je klasická od doby bájné antické Ió. Protože není horšího trestu než vidět stárnout a umírat naše nejbližší. Ale ženská je pořád jen ženská. Relativně fádní, klišoidní téma zpracované v příjemném, milém filmu.

• 15.12.2017  00:12

Když jeden vidí, co Japonci během války podnikali, tak se ten samý diví, že jim tam Američani hodili bomby jen dvě.

• 14.12.2017  20:14

Paradoxně jsem se fakt zasmála, jen kdyby tvůrce objasnil pořádně konec, tak to bude i za 4*

• 14.12.2017  14:01

V porovnání s jinými válečně laděnými filmy byl Corelli slabší, akorát do tří hvězdiček, ale prostě Řecko... Když si ho jednou zamilujete, tak to prostě trvá.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9