AD P

Adrian Pleva

okres Nové Zámky

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 2.1.2019  13:11

Milion krát obohrana téma. Už to nemalo vôbec s čím prekvapiť !

• 12.12.2018  21:30

Čo ja viem ? Okrem súboja s Tysonom je tu Seagal úplne zbytočný, ten číňan je taký nemastný-neslaný, jedine Tyson ma ako tak zaujal v pre mňa nezaujímavom titule !

• 12.12.2018  21:25

Čakal som veľa akcia a málo rečí. Bohužiaľ je to úplne naopak !

• 10.12.2018  19:05
    Job (2003)

Začalo to dobre, pokračovalo fajn.Potom to išlo do prdele a skončilo to na P...!

• 6.12.2018  17:31
    Trhák (1980)

Skvelé obsadenie, ale muzikály jednoducho nie sú môj žáner !

• 12.11.2018  21:38
    Susedia - Pôrod (S05E10) (epizoda) (2018)

Pre mňa doteraz jednoznačne najslabšia čast. Ale samozrejme je to vec názoru. Koľko ľudí toľko chutí !

• 27.10.2018  18:19

Ja mám rád Lundgrena v každej úlohe a žánry, ale čo je moc je moc. Toto je už pre mňa " Ultra-hovadina" vysokého stupňa. Takže jedna, len pre Lundgrena.....

• 16.10.2018  21:21

Zatiaľ jednoznačne najlepší diel. Kombinuje ukážky z histórie (fungovania) huty so súčasným (úbohým) stavom tejto stavby. Bez zbytočných rečí o politike toho obdobia, ktoré ani nesúvisí priamo s podnikom. Tiež poukazuje na zdravotné problémy, ktoré vznikli obyvateľom v okolí tohoto podniku. Čiže dajako takto by mali vyzerať všetky časti tohoto dokumentu.

• 24.9.2018  19:05

Neviem načo Whiteovi a Jacksonovi znalosť bojových umení, keď v tomto filme h**no predvedú. Ani len úder.Smutné ! Inak dosť odhalitelne finále. Už v momente keď ukážu prečo vlastne Jackson išiel sedieť mi bolo jasné, že medzi súrodencami to nie je až také zlé ako to do toho momentu vyzeralo.Takze u mňa slabota. 2*

• 10.9.2018  20:32
    Extortion (2017)

Všetko fungovalo dobre až do scény v autobuse a "náhodnému" stretnutiu. Potom sa to všetko začalo dr.... !

• 7.1.2018  06:29
    Scooter - How Much Is The Fish? (hudební videoklip) (1998)

Asi posledná skutočná pecka od Scootra. Po tomto singli išla ich tvorba do h...Ďalej ma ich tvorba nezaujímala a ani som ju už nesledoval. Klip pre mňa z tých slabších.

• 7.1.2018  06:22
    Scooter - Friends (hudební videoklip) (1995)

Jedna z Naj.. peciek od Scootra, avšak klip k nemu ma natoľko neoslovil.

• 6.1.2018  22:41
    Scooter - Rebel Yell (hudební videoklip) (1996)

H.P.Baxxter aka Billy Idol ? Nie ! Ale ide mu to skvele. Dobrá hitovica, fajn klip !

• 6.1.2018  22:34
    Scooter - Endless Summer (hudební videoklip) (1995)

PARTYYYYYYY PEOPLEEEEEE. Nekončiace leto a skvelé partys pod holým nebom.Také sú aj moje spomienky na tento hit.

• 6.1.2018  22:24
    Scooter - Hyper Hyper (hudební videoklip) (1994)

Pocta mnohým menám elektronickej hudby tej doby. Klip samozrejme nič extra, ale v tej dobe "bomba".

• 6.1.2018  21:41
    Robert Miles - Children (hudební videoklip) (1995)

Kráľ a jeden z tvorcov žánru Dream-house. Škoda že už žiadne ďalšie tracky nevytvorí. Hnusná pliaga dnešnej doby si vzala už aj jeho ...

• 24.11.2017  00:00
    Mečiar (2017)

No čo dodať ? Aspoň že toto obdobie je už za nami ?! " S Pánom Bohom idem od vás....."- Lepšie neskoro ako nikdy !!!!!

• 17.8.2017  17:04
    Asijská spojka (2016)

Bóóóóže... a toto je čo ? Strašná nuda a dej stále dookola... Steven je tu len na filozofovanie (ako v poslednej dobe stále). A čo MJW ? Mal voľný čas? Toho sem kvôli tej minutke ani nemuseli dávať, keď aj tak nič nepredvedie. No sklamanie na plnej čiare !

• 22.1.2017  21:50
    Kartel smrti (2016)

Seagalovka, ktorá tentokrát ani nie je tak o Seagalovi . V tomto prípade na osoh veci ! Je to docela pozerateľné a Goss i GSP dačo predvedú. Škoda len že finále musí mať pre seba zase "Big Steven". Ten dá GSPierra bez problémov zase dole. ! No na taký skutočný zápas by sme sa určite mnohý radi pozreli či by sa Steven ešte vôbec stihol pohnúť, alebo by doslal KO behom prvej minútky od Georgesa ? !

• 9.11.2016  21:00

No nebolo by to také zlé ak..... Ak by tu fungovali: lepšie herecké výkony a hlavne správanie sa postáv v určitých situáciách. Je jednoducho nemožné mať taký postoj a také správanie v momentoch v akých sa postavy ocitli. Ak by to režíroval dajaký skúsený režisér tak by si na tom určite dal záležať. Takto je to max.3 čo tomu môžem dať.

• 16.10.2016  21:32
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Možno to nie je také zlé, ale mňa to proste nezaujme !

• 10.10.2016  22:35
    Moje první dovolená (TV pořad) (2016)

Stačilo pár minút a bolo jasné, že je to ďalšia relácia ktorá spravý zo Slovákov totálnych idiotov ! Gratulujem televízii JOJ, že spravila takúto show aby sa nám mohli cudzinci smiať, že čo sme to za debilov na tom Slovensku !

• 13.7.2016  17:42

Škoda prvých dvoch hodín ktoré boli trocha zbytočne zdĺhavé a akosi nudné. Potom sa to už celkom rozbehlo, ale akosi to u mňa na viac ako lepší priemer nemá.

• 1.7.2016  23:11

Až do konca filmu ma to celkom bavilo a bol som presvedčený že to u mňa bude za 4, lenže potom prišiel ten New York a dajako sa to začalo.. echm...akosi dodr...vať. To finále na streche to úplne položilo. Nebudem to ani rozoberať a rýchle tomu dám 3, to je asi maximum !

• 25.4.2016  23:20

Len tak ďalej pán Butler ! Takúto akciu máme moc-moc radi !!!!!!

• 29.2.2016  11:47
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

No samozrejme, že zo (hlavne) začiatku to bolo dosť trápne a ani Ch.Rock mi tam nesedel. Dôležité je že z výsledkami som vcelku spokojný. Leo má sošku, Morricone ho konečne dostal tiež a Mad Max tiež bral čo mal ! Cudzojazyčný film, kamera,réžia, scenár všetko OK. Na pozretie víťazného filmu, ešte len čakám !

• 27.2.2016  23:53

Nuž táto moja vhska bola už teda dosť zaprášená... Bolo načase ju "očistiť". Samozrejme tu pri hodnotení nehrá hlavnú úlohu kvalita, ale čisto NOSTALGIA ! A tá je teda veľmi SILNÁ !

• 19.1.2016  22:20
    AC/DC - Big Gun (hudební videoklip) (1993)

Jasnačka ! Skvelý hit a skvelý klip aj s Arnim samozrejme!

• 15.1.2016  19:40

Mám síce rád tento tip filmov, ale toto ma akosi nezaujalo. Od môjho obľúbenca R.Harlina čakám o dosť viac. Neverím že tvorca hitov ako Die Hard 2, Cliffhanger či Deep Blue Sea robí takéto (podla mňa) nemastné-neslané tituly. Val Kilmer je tu zbytočný, Dean Cain plochý ( ako vždy ) a neverím že velikán ako Andy Garcia padol až takto hlboko.

• 15.1.2016  19:30
    V.I.P. (TV seriál) (1998)

Samozrejme trápny a hlúpučký seriál. Jednu dávam nie za " idol mládí " Pam Veľkokozá Anderson, ale za zaujímavé tváre v epizódnych úlohách ( M.Kove, E.Mendes, Ice-T.....). Môj obľúbený moment je hosťovanie J.SPEAKMAN-a, ktorý ukáže aj čoto ( i keď škoda že len chvíľu ) zo svojej znalosti bojových umení.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6