Asijská spojka (2016) odpad!

Bóóóóže... a toto je čo ? Strašná nuda a dej stále dookola... Steven je tu len na filozofovanie (ako v poslednej dobe stále). A čo MJW ? Mal voľný čas? Toho sem kvôli tej minutke ani nemuseli dávať, keď aj tak nič nepredvedie. No sklamanie na plnej čiare !

Kartel smrti (2016)

Seagalovka, ktorá tentokrát ani nie je tak o Seagalovi . V tomto prípade na osoh veci ! Je to docela pozerateľné a Goss i GSP dačo predvedú. Škoda len že finále musí mať pre seba zase "Big Steven". Ten dá GSPierra bez problémov zase dole. ! No na taký skutočný zápas by sme sa určite mnohý radi pozreli či by sa Steven ešte vôbec stihol pohnúť, alebo by doslal KO behom prvej minútky od Georgesa ? !

Brána temnoty (2015)

No nebolo by to také zlé ak..... Ak by tu fungovali: lepšie herecké výkony a hlavne správanie sa postáv v určitých situáciách. Je jednoducho nemožné mať taký postoj a také správanie v momentoch v akých sa postavy ocitli. Ak by to režíroval dajaký skúsený režisér tak by si na tom určite dal záležať. Takto je to max.3 čo tomu môžem dať.

Moje první dovolená (2016) (pořad) odpad!

Stačilo pár minút a bolo jasné, že je to ďalšia relácia ktorá spravý zo Slovákov totálnych idiotov ! Gratulujem televízii JOJ, že spravila takúto show aby sa nám mohli cudzinci smiať, že čo sme to za debilov na tom Slovensku !

Nebeská brána (1980)

Škoda prvých dvoch hodín ktoré boli trocha zbytočne zdĺhavé a akosi nudné. Potom sa to už celkom rozbehlo, ale akosi to u mňa na viac ako lepší priemer nemá.

Poslední přežije (2015)

Až do konca filmu ma to celkom bavilo a bol som presvedčený že to u mňa bude za 4, lenže potom prišiel ten New York a dajako sa to začalo.. echm...akosi dodr...vať. To finále na streche to úplne položilo. Nebudem to ani rozoberať a rýchle tomu dám 3, to je asi maximum !

Pád Londýna (2016)

Len tak ďalej pán Butler ! Takúto akciu máme moc-moc radi !!!!!!

Oscar 2016 (2016) (pořad)

No samozrejme, že zo (hlavne) začiatku to bolo dosť trápne a ani Ch.Rock mi tam nesedel. Dôležité je že z výsledkami som vcelku spokojný. Leo má sošku, Morricone ho konečne dostal tiež a Mad Max tiež bral čo mal ! Cudzojazyčný film, kamera,réžia, scenár všetko OK. Na pozretie víťazného filmu, ešte len čakám !

Americký ninja 4 (1990)

Nuž táto moja vhska bola už teda dosť zaprášená... Bolo načase ju "očistiť". Samozrejme tu pri hodnotení nehrá hlavnú úlohu kvalita, ale čisto NOSTALGIA ! A tá je teda veľmi SILNÁ !