lucijelucije

Lucie Seifertová

okres Bruntál

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
    • 9.9.2018  21:29

Jednoznacne a bez premysleni, famozni prace, ktera si zaslouzi obdivuhodne hodnoceni. Myslim, ze tohle je presne ten pripad, kdy vsechna ale ztraci na vaze..ano dejova linie je mozna pomalejsi, ovsem pribeh je vam dan na stribrnem podnose zcela nezjistne a primocare. Ta sila, etericnost a nelitosnost dvou cistych dusi, je opravdu nepopsatelna. Tohle je film, kde vse ostatni je irelevantni. Klobouk dolu vsem, kdo se na tomhle snimku podileli.

• 24.9.2016  16:34

Tahle životopisná komedie byla pro mě zábavná. Nenudila ani chvilinku. Navíc zajímavé poznatky z jiné kultury. A M. Freeman byl famózní. Nenásilné komediální rozptýlení.

• 24.9.2016  16:30

Une Rencontre katastrofální nuda. Navíc kam se poděly morální zásady. Pierre miluje svou ženu tak moc, že ji zahýbá, a Elsa nechodí se ženatými muži, ale tak možná ve svých představách. Protože kdyby to bylo na ni, tak ho nepustí i kdyby měl tři ženy. Navíc příběh je planý a opakuje se pořád dokola. Setkají se, odloučí se, setkají se.. a tak dále.

• 24.9.2016  16:27
    47 metrů (2016)

Jeden z nejmrazivějších autentických snímků. Rozhodně. Stát se to mě, tak mi asi pukne srdce strachem. Nervy drásající od začátku do konce. 6/10

• 24.9.2016  16:11

Tohle je asi věc vkusu. Na mě je takový žánr už moc uhozený. Podívala jsem se, nepřekvapilo mě to. A víc asi už ne.

• 24.9.2016  16:06
    Jordskott (TV seriál) (2015)

Docela jsem se těšila na tenhle zpočátku zajímavý seriál. Jsem ráda, že nemá více dílu, těch 10 je asi až moc. Do té první půlky, možná třetiny se to dalo, a docela bylo vše koukatelné a napínavé. Ale co se z toho stalo potom,mi moc do hlavy nejde. Začalo to prioritním vyšetřováním pohřešovaných, stalo se tolik vražd a když to tak vezmete a vše zohledníte s konečnou fází, bylo tady spoustu věcí, které se udaly, dost zbytečných. Navíc mám pocit, že se nám Jordskott dost zvrtl, sice pointa úplně nevymizela, ale potenciál se nám kamsi ztratil. Škoda.

• 24.9.2016  15:55

Zajímavý pohled do deníku puberťačky. Doufám, že takový prožitek, který ztvárnila Bel nemají všechny dopívající dívky, protože, než deník puberťačky mi to spíš připadalo, jako deník nymfomanky =). Ale tenhle názor tady asi nemám jen já, jak tak koukám=). Tak nebo tak, film je dobře natočený a hlavní hrdinka je sympatická. Vzala to všechno sice za špatný konec, ale vše zlé, je k něčemu dobré. Aspoň v tomhle případě.

• 24.9.2016  15:50
    The Bronze (2015)

Naprosto úžasná M. Rauch. Sice jsem si na začátku na ni musela zvyknout, ale jde to celkem lehce. The Bronze je vtipný, svérázný a emotivní film. A taky je děsně sprostý =) Věřím, že hodnocení bude kontroverzní, ne každý snese takový humor mě osobně sedl. A co bych ještě dodala, tento snímek je úplně něco jiného, než jsme zvyklí.

• 24.9.2016  15:15
    Viral (2016)

Ne že by byl tento film víc obscénní, než jiná kinematografie v tomto žánru, ale jsou tady tak ujeté momenty, že to vás prostě nenechá klidnými. Viral není nic nového, nic přínosného, ale nemuselo by to dopadnout tak strašně, kdyby se tvůrci vyvarovali spoustu chyb, které převážně souvisí s nepravděpodobnými a ujetými situacemi. Převážně hlavní hrdinka mi pila krev.

• 24.9.2016  15:09

Slabota, o ničem. Hollanda mám ráda, a neříkám, byl dobrej, ale na jednom herci se film stavět nemůže. Je to celé bez nápadu, je to tak předvídatelné, že víc, už to snad ani nejde. A navíc se v tomto thrilleru nic neděje.. nic.

• 24.9.2016  15:02

Jo, já mám ráda filmy, které jsou zasazené do hledání sama sebe. Navíc tenhle Hologram je ze zajímavého prostředí a T. Hanks si myslím, zahrál amíka, kterej o této kultuře vlastně nic neví, báječně. Takový ten pohodový film, o nalezení vlastní identity a spokojenosti. Navíc je tady úžasný nenásilný humor, a to potěší.

• 24.9.2016  14:58
    Sviňák (2013)

Je to silný psychotropní film. Hlavní postava zneužívá a sama je zneužívána sebou, neubráníte se pocity bezmoci. Je to násilný snímek plný sexu, drog a okolního neporozumění. J. McAvoy svou roli zahrál opravdu přesvědčivě, až odpudivě. Věděla jsem, že Welsh je blázen, ale že takový =). Kdo má rád tvrdý věci, je Filth to pravé.

• 24.9.2016  14:46

Je mi to líto, možná jsem přecenila hodnocení z nostalgie, ale tenhle Tarzan není dobrá podívaná. Je to jakási splácanina, která nemá ani pořádný příběh, efekty jsou dost na tenké hranici, a vůbec je to celé špatně sestavené. Čím víc se film blíží k závěru, tím je to všechno ještě horší. A já jsem se tak těšila. 2.5 hvězd.

• 24.9.2016  14:42
    Hidden (2015)

Rozhodně je Hidden film, který má výbornou ponurou atmosféru. Skrývá různá zákoutí a věřte nebo ne, ten závěr mě fakt překvapil. Herecké výkony jsou pohltivé a vůbec mi nevadilo, že se vše odehrává v podstatě na jednom místě se třemi herci. Dobrý film.6/10

• 24.9.2016  14:35
    River (2015)

Po shlédnutí tohoto snímku jsem byla trochu skeptická, ale na druhou stranu i příjemně zaražená. Není tady vidět sice nic moc, ale když se zamyslíte, nad situací, kterou Roossif v tomhle filmu zažil, je to docela na vysoký nádech a hluboký výdech. Našel by vůbec někdo morální hodnoty k sebedestrukci, když víte, že nemusíte? K zamyšlení, prostorové.

• 24.9.2016  14:19

Tohle spojení muselo být pro mě zvídavé, protože vidět Crowe s Goslingem samo o sobě zajímavé je. Správní chlapi jsou klasická krimi komedie, určitě se pobavíte, je tady i trocha nějaké té záhady a poučení. Ale děj sám o sobě je už méně pozoruhodný. Takže zůstanu u své trojky.

• 24.9.2016  14:09

Možná jsem Entourage nepochopila, nebo jsem nenašla ten správnej směr, kterým mě měl snímek vést, protože mi tenhle film nejenomže nic neřekl, ale navíc mi nepřišel v naprosto v ničem zábavnej. Nuda.

• 24.9.2016  14:06
    Král zlodějů (TV film) (2010)

Ono se by se asi měly tyhle německé věci brát z rezervou. Často přemýšlím nad tím, jestli opravdu němci tvoří s recesí, nebo to myslí vážně. Každá tahle jejich záliba ve mě zanechává různorodé pocity, někdy jejich tvorbu jako recesi opravdu vnímám a zasměju se, někdy bohužel kroutím hlavou a říkám si, "tohle myslí jako vážně?" Tenhle zloděj je asi něco mezi pokaženou recesí a katastrofou. Proto 2 hvězdy. Šla jsem do plusu.

• 24.9.2016  13:59

The Purge: Election Year má podobný metr jako Anarchy. Začátek strhující, gradující, ale potom obojí slábne. Už neví, kolik krve do děje zasadit, aby to stálo za podívanou. Přitom původní Očista ač s hodnocením není úplně na štítu, měla vcelku dobrý projev. V další očistě bych už asi nepokračovala.

• 10.9.2016  17:00

X-Men klasika, která zůstává klasikou a nezklamal mě. Ba naopak, získává si stále víc mé sympatie. Obsazení si myslím bylo v pohodě, a příběh měl divákům, co nabídnout, a neopomínám i souboje, které v žádném případě nechyběly. Dobrá práce.

• 10.9.2016  16:57

Já asi nebudu úplně objektivní fanda, protože Warcraft neznám, nikdy jsem tuhle hru nehrála, ale co se týče filmu, jsem nadšená. Krásný obraz, zpracování a výborně strukturovaný film. Jsou tady nádherné barvy a líbili se mi postavy. V podstatě nemám toho moc, co bych vytkla. Jen mě docela iritoval střih, a vůbec si myslím, že má první střet ještě spoustu rezerv. Tak uvidíme.

• 10.9.2016  15:14

Koukám, že tahle parta má celkem nízké hodnocení. Jako, nebyla to bůh ví jaká paráda, ale zase to nebylo tak nekoukatelné. Pravda je, že příběh byl takový nijaký, a že začátkem, vše vlastně skončilo, ale šanci bych jim dala. Ano potenciál byl poněkud promarněný, ale mohlo to dopadnout ještě hůř. 4,5 z 10.

• 10.9.2016  15:02
    Jako ty (2015)

Myslela jsem, že tyhle zakázané emoce, budu cítit, budu je plně vnímat a budou mě dohánět k šílenství. Nestalo se tak. Kristen se snažila, byla v ní jiskra, ale věřím, že to umí prodat ještě lépe. Celý film víc bral, než dával. Ta hloubka tady prostě nebyla úplná. Stejně jako to, v jakém studeném prostředí se snímek odehrával, na mě působil celý film.

• 10.9.2016  14:59
    Babi (2015)

Pomalé a nevýrazné tempo. Takový typický průměrný film, na který hned zapomenete. Slabé.

• 10.9.2016  14:57

Zbožňuju sérií Sherlock, opravdu se vydařila, ovšem tento TV film, mě ničím nezaujal. Klasický Sherlockův případ s méně nápaditým závěrem, a zdlouhavým tempem. Spíše slabší a neoriginální, což právě Sherlock většinou je.

• 10.9.2016  14:53

Tady jsem byla celkem zaskočena, tím, kam to Batman (můj oblíbený komiksový hrdina) se Supermanem dotáhli. Batman mě od začátku děsně iritoval, Superman byl v podstatě přihlížející postavou, a celý film se řešila jedna věc, která v závěru vyústila v nesmyslný souboj. Zklamání. Efekty dobrý, ale tři hodiny ztraceného času.

• 10.9.2016  14:48
    Demolice (2015)

J. Gyllenhaal, neustále dokazuje, jak ohromně umí zahrát každou svou autentickou postavu. Nemám slov. Demolition je emocionální smršť, bomba, která od začátku čeká na výbuch. Možná jen nestrhla vše, co mohla, a nechala za sebou malý nepořádek. Je to dobrý film, ale něco málo mi k té hloubce chybělo. Nebyla jsem tolik vtáhnutá do děje, jak jsem si myslela, že budu.

• 10.9.2016  14:34

Nebýt M. Smith, rozhodně hodnocení snížím. Nechci to nějak dlouze rozepisovat, tenhle film byl pro mě emocionálně planý, nebyl vtipný, za to byl každopádně dost nudný. A to mám britský humor ráda. Nevím, kde se stala chyba.

• 10.9.2016  14:17
    Smrtgasmus (2015)

Rozhodně je to film, který jen tak někde neshlédnete. Většinou se kombinaci komedie versus horor, vyhýbám, ale Smrtgasmus mě z nepochopitelného důvodů upoutal, možná ten metal motiv. Z počátku jsem tomuhle snímku dost fandila, upoutal mě, a způsob natočení byl fakt zábavný, každopádně v závěru se vše zvrtlo a stala se z toho mega velká kravina. Škoda.

• 13.8.2016  17:18

Sice duchárna, ale zajímavý námět. Krásná vizuální stránka, do doby, než se začne zjevovat podsvětí, ale i tak to stojí za to. A hlavně, děj je ukončen, což musím říct, je větší plus, než se zdá.Určitě tři hvězdy, protože k tomu všemu, má Before I Wake i příběh.

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34