warha

warha

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 6.8.2019  10:47

Ach. ten konečný trolling s Game of Thrones, myslím, že lidi kteří neviděli poslední řadu museli být pěkně nasraní.

• 17.6.2019  22:29

Sansa se naučila za celou svoji hereckou kariéru 2 výrazy a to je na hlavní postavu sakra málo. Blbé dialogy, kdy mi bylo stydno i za dabéry..."přišli si pro tebe, ty jim to nesmíš dovolit!", co? Doufal jsem, že film bude za něco stát, ale někde ze začátku jsem usnul a probudila mě až smrt jedné postavy. Tuhle tragédii by nezachránily další hambaté fotky Lawrence.

• 30.4.2019  01:20

Dostali jsme krásnou bitku, ale scenáristicky to stálo za starou bačkoru. Celou dobu se buduje nějaký příběh s NK a oni ho smáznou v jedný epizodě, asi jim GRR řekl, že se s NK nepočítá na konci a oni se ho potřebovali rychle zbavit, aby mohli v dalším díle brečet nad "ztrátami nedůležitých postav".Tady je vidět, že to už jedou podle svého, předpovídám happy end, kde budou všichni vysmáti ala miluju svoji tetičku a budeme spolu žít navždy.

• 27.2.2019  09:51

Všechno nasvědčuje k druhému dílu, který pravděpodobně nikdy nevznikne. Velká škoda.

• 25.12.2018  00:26
    Titans (TV seriál) (2018)

Fuck Batman!....Bohužel jedna hvězda dolů za absolutně nesympatickou představitelku Kory, to se vážně nedá.

• 15.12.2018  17:15
    Aquaman (2018)

Ariel a potetovaný Eric, honícím se za nějakým kopím, to přece nemůže vyjít, ne? První třetina filmu dost uspávající a při scéně, kdy čekáte bitku v baru, ale místo toho zuřivě vypadající gang nějakých chlápků požádá Erica o selfie tak řeknete si, že tohle je prvotřídní kravina. Ale pozor, tím veškerá nuda končí, jakmile se Arthur dostane do Atlantidy a začne jeho honba za kopím osudu, kdy s Merou v Itálii skáčou po střechách jako Nathan Drake, začnete si uvědomovat, že se vlastně díváte na něco báječného a nechcete, aby to skončilo! Nevím jak bych měl popsat závěrečnou válku, protože při ní zůstáváte jen zírat s otevřenou pusou. Už dlouho jsem neviděl něco tak krásného. James Wan vytvořil něco, co tu už dlouho nebylo, prostě veledílo.

• 31.12.2017  09:42

Komentář obsahuje SPOILER! O čem že bude poslední díl? Máme tu hubatého černocha, oplácanou asiatku, nevyrovnaného jakoby sitha a ubrečenou jakoby jedi. Jediná linka Poe Damerona tam za něco stojí, a stojí za sledování. Finn měl umřít epickou smrtí naražením do baby hvězdy smrti, ale místo toho dostal pusu od tlusté asiatky, nesmysl. Z Luka udělali nějakou trosku, která připomíná bezdomovce na Hlavním nádraží. Ano, chápu, že byl zdrcený, ale i po tom co mu přehráli vzkaz pro mistra Obiwana, tak nezvedl zadek a nešel pomoct povstalcům? Jak by to bylo krásné, kdyby vytáhl svoji stíhačku z vody a přiletěl na epicky boj s Renem. O smrti Snoka snad nemá cenu ani psát, takový promrhání postavou. Kdo to byl, co byl zač, kde se vzal, prostě žádné odpovědi. Z povstalců zbylo asi 8 lidí, protože se všichni namačkali do Falcona, to byla opravdu vtipná scéna, protože jsem se v sále už neudržel a začal se tam smát.Takže se ptám, o čem bude ten poslední díl? Rian Johnson Poslední z Jediů totálně pohnojil. Faktem, ale zůstává, že staré postavy byly nahrazeny bandou pestrobarevných nýmandů.

• 11.12.2017  23:34
    Hamburo aeteuthage (TV seriál) (2016)

Koukám, že zase proti projdu a hodnotím seriál vysoko. Nevidím důvod proč ne. Mínus hvězdičku za to, že se tady šťastného konce nedočkáme. Do posledního dílu, do poslední minuty jsem doufal, že se stane zázrak, ale ne. Z komedie se nakonec stala drama. Možná to tak má být, život neskončí vždycky happy endem. Musím pochválit autory, že nenechali otevřené konce u vedlejších příběhů. Tak snad jen: „Nechci umřít, tak mě nech žít!...Všichni, které miluju jsou tady. Teprve jsme začínali být šťastní, proč musím umřít?“

• 4.12.2017  20:03

nasr.at, nasr.at a ještě jednou nasr.at! Mně se to líbilo! Ten automatický hejt na DC filmy už je vážně k pláči. Rozhodně to nebyl o tolik horší film než Thor 3 nebo GoG2. *Filmu neskutečně uškodilo to násilné tlačení odlehčených scén, některé rádoby vtípky byly velmi nevhodné. Třeba jsem suchar, ale já se teda vůbec nezasmál(*u scén, kde se asi očekával smích). *Obsazení Ezry Millera beru jako omyl, to byl příšerný ksicht, na něj jako Flashe se nedalo dívat. *od té části, kdy to převzal Josh Wheedon to šlo do kopru, začal jsem mít pocit, že se dívám na úplně jiný film...jako na Avengers. Na konci, kdy jim jde "o život" tam začnou hláškovat jako o život, úplně mimo. Ten Wheedon ten film dorazil. *Steppenwolf jako záporák na konci úplně zklamal, co to mělo být? Dostal od Supermana neskutečnou bídu, tu postavu totálně zpackali. Kde byl ten Steppenwolf, který kosil amazonky(jedna z nejlepších scén filmu) a namlátil atlanťanům? *Obživení Supermana bylo hrozně křečovité, divné. Cavill působil divně. *opravdu se mi líbilo zobrazení Aquamana, škoda, že celý film nezůstal v podobném duchu a muselo se to stočit ke stylu Marvel(sakra, Wheedone, tohle jsi pos*ral).

• 20.11.2017  11:28
    Hooayoo - hakgyo 2015 (TV seriál) (2015)

Tak tohle teda ne. Něco tak divného jsem už dlouho neviděl. Při sledování šikanovaných scén jsem měl chuť prokopat obrazovku svého notebooku a poprvé jsem musel přeskakovat úseky. Absolutně nechápu jak je možné, že největší problémové dítě Kang So zůstala bez trestu a nic se ji nestalo? Další hvězdičku strhávám za ukončení příběhu, který považuju za velkou srandu od scénáristů. Mohli to krásně ukončit tím, že každá sestra by měla svého partnera, ale ne. Oni musejí poslat jednu sestru někam pryč a druhou spojit s plavčíkem(který mžiku zapomene na svoji dětskou lásku Eun Byl? Nesmysl, nesmysl). Taekwang, postava která se snažila Eun bin pomoct, byl ji oporou se dočká vděku v podobě slov, že ho nemiluje, ale jako kamarádi být můžou? Tenhle seriál byl celej divnej.

• 24.4.2017  11:45

Celý díl se nesl v duchu: „Tak už to řekni" Řekni ji to!“

• 5.3.2017  23:02

Je jen jeden představitel Wolverina, žádný další se mu už nevyrovná, ne po tomhle. Parádní rozloučení.

• 1.3.2017  19:48
    John Wick 2 (2017)

Zabiju je! Zabiju je všechny!

• 9.7.2016  22:26

Asi už měknu, ale film musím pochválit, vcelku se povedl. Jedno z těch lepších knižních zpracování. Finnick Odair je sympaťák a pravděpodobně rozteklo i pár zmrzlin v místnosti. Neville Longbottom si po Harryho Pottera zaplatil další liposukci včetně pár plastik, protože bych bez imdb ani neregistroval, že tam hraje(sakra, je to vůbec on??). Ale co mi nejvíc vadilo byla Khaleesi, matka draku, osvoboditelka otroků, vdova po Khaal Drogovi atd. atd. Celý film musíte čumět na to její debilní orlí obočí a když otevře pusu tak slyšíte jen ten písklavý hlas a něco jako: "Všechny si vás zotročím!" Ale to obočí je vážně příšerné, asi každých 5min. si budete říkat jestli s tím konečně něco neudělá, třeba oholit a znovu si ho namalovat. A to ani nemluvím o účesu, který tam střídá horší s ještě horším....bruneta? to jako vážně? Nakonec budete mít co dělat, abyste se soustředili na děj. Nesnáším tě Daenerys...

• 24.6.2016  23:18
    Pearl Harbor (2001)

Chudák Bruce Wayne, Harnett mu přebral holku.

• 1.5.2016  20:53

jednu hvězdičku ubírám za klamání diváka. „Heej pitomče, tady jsem...tobě nedochází, že holce s rakovinou radíš, aby dělala, že je mrtvá?“

• 24.3.2016  16:27

Tak já nechápu proč má film tak malé hodnocení a je tolik kritických ohlasů! BvS je naprosto uchvatný film, který má tu správnou atmosféru a nedělá si „džouky“ během války, jako ty pseudokomiksovky od Marvelů. Pro mě je to nejlepší zpracování komiksového příběhů. Affleck jako Batman naprosto úžasný a dává zapomenout na Balea, pro fanoušky série Arkham naprosto úžasný kostým, systém souboje...no prostě dokonalé zpracování. Gal Gadot si každou scénou získává srdce diváků. Ano, příběh sice není dokonalé a slouží spíš jako odrazový můstek pro další hrdiny a pokud by se ubralo těch ničivých scén(boj s doomsday) tak by to bylo pro mě za 100%, nyní jen za 95% :)

• 5.1.2016  22:55

Já mám taky Sídliskovskí sen!

• 17.11.2015  22:56

Přemýšlím jestli nejsou Korejci nějak ujetí a schválně točejí podobné filmy, aby toho diváka co nejvíc na*rali. Po poslední scéně člověk zůstane s otevřenou pusou a říká si "co se stalo? To nemůže být pravda!". Pro mě je Windstuck zvláštním dílem, který bych rozdělil na 3 části. V první části se smějete, bavíte se. V druhé zase uznale pokyvujete nad příběhem a vývojem. A najednou na vás vyletí třetí část, kde si člověk říká, že ten scénárista pravděpodobně bral nějaké drogy při psaní, protože něco tak hnusného by normální člověk nevytvořil. Ve výsledku je člověk víc nas**anej než šťastnej, i když to mělo svým zvráceným způsobem šťastný konec.

• 19.8.2015  00:35
    Náš vůdce (2008)

Krásná pohádka o tom jak jeden bezejmenný Führer chtěl/nechtěl vychovat novou armádu Schutzstaffelu a tím rozpoutal menší peklo. Bohužel film dokonale ukazuje a perfektně vystihuje jak a čím lze manipulovat s myšlením dnešních zdegenerovaných "dětí". Lidé zapomíná na historii a rádi opakují špatné kroky. Nebál bych se označit dílo za nadčasové. V rámci školní přednášky výborná volba a v "2015 náladě" povinně pouštět těm harantům ve škole.

• 1.8.2015  11:59

Nikdy JKR nedopustím to, že nechala umřít Hedviku :(

• 7.6.2015  00:19

Kdysi slavný Mikuláš Klec podle zaručených zpráv moc šňupal toho cukru a rád strkával svoje peníze do Forbesu. Poslední roky vymetává jednu Béčkovou zhovadilost za druhou. Už i hrát očividně zapomněl a jen se tam připitoměle tváří a máchá nějakým klackem(nebo mečem?). Měli by mu říct, že kvantitou se zpátky na vrchol nedostane......Jednu hvězdu dávám za krutopřísně se tvářícího Anakina.

• 7.6.2015  00:11
    Bruno (2009)

Jsem docela překvapený, že tenhle film má "modré" hodnocení. Nechápu jaký to materiál hulil režisér, scénárista nebo kdo má co do činění se spácháním zločinu a to natočením tohohle snímku. Film je tu skutku nechutný a stupidní. Tolik zvráceného, trapného a debilního jsem v jednom filmu ještě neviděl. Co tímhle veledílem chtěl básník vyjádřit?

• 4.6.2015  21:59

Náhdernej film, má to příběh, přátelství, věrnost, láska, tragédie, ale nemá to happy end. Po tomhle filmu jsem si tak chtěl pořídit psa, ideálně akita inu! Po té co mi alergoložka řekla, že mám alergii na pejsky se mi hroutil svět. Vřele doporučuji pro ty, kteří nemají psa a nemají je rádi. Ne nadarmo se říká, že je pes nejlepším přítelem člověka, láska z tohohle filmu přímo sršela. P.S ve skutečnosti je Akita Inu mnohém větší hajzlík než v tomhle filmu, pokud si po filmu chcete psa pořídit, důkladně si to promyslete!

• 4.6.2015  21:50

Obraz dnešní doby? Pravděpodobně ano, dnešní děti jsou šmejdi a jednat s nimi musíte s pevnou rukou jinak dopadnete jako Pepík(scéna na pláži byla trošku přehnaná, ale budiž), nechybělo ani trochu toho klišé na konci, já bych si na ně vzal mačetu, ale chápu, že vystřílení dá menší práci, dnešní době je to "in" a učitelé to můžou pouštět v rámci sebepoznání.

• 4.6.2015  21:44
    Kruh (2002)

Musím poděkovat Kruhu, Verbinskému a hlavně té hodné holčičce, že kvůli tomuhle filmu, který jsem viděl, když mi bylo 11 let měl na rok hrůzu z vypnuté TV a bál se studny na zahradě!....Ono to bylo docela strašidelné.....

• 4.6.2015  21:37

Doteď nechápu jak jsem mohl tenhle paskvil dokoukat. Absolutní výplach mozku, tohle je hloupé i pro hloupého člověka...

• 31.5.2015  22:00

Uhlazené vlásky, padnoucí oblek, slušné chování a být vždycky milý! Hodnoty pravého "gentlemana", škoda, že už vymřeli v 20 století.

• 31.5.2015  21:54

Kdyby Shailene neměla permanentně ten ubrečenej výraz dal bych tomu i 5*, proč musel Gus umřít? Měl toho tolik před sebou. :(

• 20.4.2015  15:07

To je taková holomajzna, až to je docela zábavné

<< předchozí 1 2