Konspirátor (2010)

Čekal jsem bitvy a krvavé scény, ale celý film se odehraje v několika místnostech.

Foylova válka (2002) (seriál)

Seriál s velmi originálním námětem. Až do jeho shlédnutí jsem si myslel, že za války kriminalita nebyla. Ale ona byla i mezi padajícími bombami.

United (2011) (TV film)

Jak to ti Britové sakra dělají? Mají pár liber, pár herců, žádné velké efekty ani masové scény a přesto natočí film, u kterého zůstanu přibitý celou dobu. TAKHLE se točí komorní drama.

Drsná Planina (1979)

Přestože natočen za dob komunismu a přestože o hlídání poválečné hranice, považuji ho za poměrně zdařilý. Tvůrcům se podařilo odstavit politiku stranou, což je jen dobře.

Pomáhat a chránit (2011)

Být film ještě o trochu víc nekorektní, tak dávám za pět hvězdiček. Není nad to si pěkně zanadávat a utahovat si z předsudků.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Harrison Ford věděl, proč nechtěl hrát s kloboukem. Sice se snaží, ale celý film jsem v něm viděl Indianu Jonese. Film je jinak ukázkou toho, jak by to nemělo vypadat- není to ani western, ani sci-fi, bohužel ani komedie. Zkrátka další pokus o drahou adaptaci, který nevyšel (být investorem filmu tak páchám rituální sebevraždu).

Aliens vs. Avatars (2011) odpad!

Doooost špatný. Vetřelec, který jako vetřelec nevypadá, "obrácený" avatar a obraz a úvodní scéna jak z deset let starého pornofilmu ("Jé, já si polila tričko červeným vínem, co s tím? No nejlepší bude, když si ho sundám").

Drive (2011)

Na tento film jsem se těšil z jednoho prostého důvodu- měla se v něm objevit Bobbi Starr. Neobjevila. Nicméně i přes to, že její scény byly vystřihány, je film naprosto dokonalý.

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film) odpad!

Špatný děj, špatné triky, špatná kamera. A policajtka s výstřihem jak pornoherečka. Je to prostě Asylum.

X-Men: První třída (2011)

Hustokrutěmístopřísné. A cenu za nejlepší hlášku filmu získává Wolverin.