popelka595

popelka595

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 8.3.2019  23:24

Strašně slabej film, zbytečně natahovanej, příběh rovná se nule, hlavní hrdinové mě hrozně štvali, klišé na klišé. A když už jsem toho měla akorát tak dost, tak mi na konci ještě zahráli na city, a to mě dodělalo tak, že jsem musela ještě o jednu hvězdu ubrat. Never more

• 1.1.2019  21:55

Na 2 hvězdy to sice nebylo, ale že bych se u toho vyloženě bavila, se říct nedá. Kdybych u toho nedělala něco jiného, tak to nejsem schopná dokoukat do konce. Komedii si opravdu představuju jinak. Co naopak oceňuju, byly herecké výkony dětí a pěkné nastínění atmosféry venkova. Jinak ještě nechápu, proč dali Vetchýmu za manželku Voříškovou, když by přitom mohla klidně být jeho dcera.

• 27.12.2018  19:41

V záplavě nových nezáživných pohádek je tato pohádka balzámem na duši. A až na několik zbytečných digitálních scén se na ní fakt pěkně kouká.

• 25.12.2018  21:45

Jedna z mála nových českých pohádek, která má děj a vtip a která mě už třetím rokem strašně baví. Dvojice Trojan a Dvořák opět nezklamala. Anděl páně 2 podle mě dokonce předčil už i tak skvělou jedničku.

• 25.12.2018  21:09

Příjemné překvapení letošních Vánoc, Vetchý s Rajchertem byli skvělí, fakt mě to bavilo.

• 25.12.2018  21:05
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Letos o Vánocích jsem si řekla, že dám šanci méně známým pohádkám, které jsem ještě neviděla oproti těm, které znám nazpaměť. Bohužel pro mě byla i tato pohádka velké zklamání a celkově hrozná slabota, i když potenciál to mělo, 30%.

• 25.12.2018  20:41
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Na začátku to vypadalo nadějně, pěkné kulisy, neokoukané mladé tváře, Liška s Vilhelmovou jako vtipní čerti, bohužel to ale vůbec nestačilo. Pohádce strašně chyběl nějaký smysluplnější děj a celkově to byla slabota i co se týče hereckých výkonů, škoda.

• 26.11.2018  19:44

Bohemian Rhapsody mě naprosto a totálně odrovnala. Už dlouho jsem neviděla tak nádherný a do posledního detailu doladěný film. Ve filmu je spoustu vtipných scén, stejně jako těch dojemných. Tajně jsem si v kině utírala slzy, když Freddie zpíval: "Goodbye, everybody, I've got to go, gotta leave you all behind and face the truth..." Tohle se nedá popsat, to se musí vidět. A že je ve filmu pár nesrovnalostí, to mně žíly vůbec netrhá, já jsem si na svoje přišla na 110%. P.s. samozřejmě jsem po návratu z kina koukala do půlnoci na záznam Queenů z koncertu Live aid, protože to ani nešlo jinak :))

• 3.4.2018  14:44

Zhlédnutí dokumentárního filmu Planeta Česko byl pro mě opravdu velkým zážitkem. Nejen že jsem se u něj pobavila (hlavně u sysla, vlaštovek a bobra), ale taky poučila, neboť jsem většinu zvířat (hlavně ptáků a brouků) ani neznala. S Marianem Polákem se určitě shodnu v tom, že se chodíme dívat na exotická zvířata do ZOO a přitom neznáme zvířata, která nám běhají za barákem. V dokumentu jsou nádherné záběry na Česko, z kterých mi spadla čelist a zároveň odstrašující podívaná na vydrancovanou přírodu, regulované řeky, z kterých se mi chtělo brečet. I právě proto mě moc potěšilo, jak se v dokumentu několikrát zmiňovalo, že není všechno tak černobílé, jak na první pohled vypadá (všechno zlé může být i k něčemu dobrému a naopak). Všech pět hvězd jsem dala taky hlavně proto, že jsem lepší dokument o české přírodě zatím neviděla. Marián Polák je v mých očích blázen v tom nejlepším slova smyslu. A jeho dcery, kterým svůj film věnoval, na něj můžou být opravdu náležitě hrdé.

• 17.2.2018  22:01

Rossy de Palma jako Madam služebná byla naprosto skvělá. Ještě dlouho po skončení filmu jsem se smála jejim vtipům u večeře. Až tak moc mě zase nebralo, že jsem hodinu a půl čekala na to, jak to dopadne a přitom úplně zbytečně.

• 21.11.2016  14:31

Achjo, já jsem tak strašně zklamaná a naštvaná. Přes víkend jsem přečetla knižní předlohu, z který jsem si opravdu sedla na zadek, a tak jsem se na film vyloženě těšila. Jaký zklamání pro mě bylo už jen obsazení hlavních postav - hlavně s herečkou Louisy jsem měla po celý film velký problém, stejně jako s Patrickem, Trinou a dalšími (jedinej, komu podle mě role vyloženě sedla, byl Nathan a díky za něj). Fakt hrozný zklamání a naprostý pošlapání zážitku z knížky, a tak všem vřele doporučuju - buď knížku vůbec nečíst, jestli se chcete dívat na film nebo přečíst knížku, ale na film se klidně vykašlat, já bych bývala takovou radu moc ocenila :))

• 27.8.2016  21:52
    Divočina (2014)

Uf, tak tenhle film je vážně nářez - přesně podle mého gusta :). Reese to hraje naprosto dokonale, za roli Cheryl by si zasloužila z fleku Oscara, k tomu všemu krásná příroda a hluboká myšlenka, co víc si od filmu přát :).

• 26.3.2016  21:50

Jsem moc ráda, že jsem se od zhlédnutí tohohle příjemnýho filmu nenechala odradit jeho šíleným názvem :)). Sympatičtí neznámí herci v čele s mým oblíbeným Vince Vaughn a originální námět mi naprosto stačili k tomu, abych po třech měsících konečně dokoukala nějaký film do konce :))

• 4.2.2016  14:07

Jsem moc ráda, že můžu s čistým svědomím prohlásit, že tenhle dokument je za mě úplně mimo. Mám s porodnicí Královské Vinohrady jen ty nejlepší zkušenosti, když tedy nehodnotím stravu, která je vážně tragická (ostatně nejspíš jako v jakékoliv jiné nemocnici), ale člověk zase nejezdí do porodnice na welness pobyt :))

• 1.1.2016  17:29

Prasátko babe mě vážně dostalo :D. Původně jsem totiž myslela, že to rozhodně nebudu schopná dokoukat do konce, než mi asi v půlce filmu došlo, že jsem tomu malýmu čuníkovi podlehla stejně jako ty blbý ovce :))

• 30.12.2015  20:32
    Míťa sám na světě (studentský film) (2011)

Ještě že to je tak krátký, dýl jak 4 minuty bych se na to dívat nezvládla. Na druhou stranu musím uznat, že jsem u toho chytla záchvat smíchu. Ovšem nevím, zda to bylo vtipností nebo trapností. Nejspíš kombinace obojího.

• 29.12.2015  21:38
    Rebelka (2012)

Poslední dobou jsem o Pixaru nemluvila moc hezky, čímž se mu tímto pomyslně omlouvám. Rebelka mě opravdu velmi příjemně překvapila. Moc pěkný animák.

• 28.12.2015  20:47
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Jedna z mých oblíbených novější pohádek, na kterou se každé Vánoce moc těším. Lábus s Vladykou jsou hrozně vtipný, Vetchý jako vždy charismatickej, Tomáš roztomilej a písničky děsně nakažlivý.

• 25.12.2015  21:45
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Pohádka nudná jak pšouk. Bylo celkem zajímavý pozorovat hodnocení, kdy po cca 15 minutách měla 63% a po skončení klesla na 47%.

• 25.12.2015  16:53
    Princezna ze mlejna (1994)

Téhle pohádce jsem letos (2015) musela ubrat i tu poslední hvězdu, co jsem ji kdysi nejspíš v poblouznění musela dát. Chápu, že někomu se to líbit může.. Já osobně jsem po 10 minutách sledování umírala trapností, až jsem si říkala, kam na ty slabý herce a debilní hlášky Troška chodí?!

• 13.12.2015  18:02
    Malý princ (2015)

To bylo tak krásný.. Málokdy se mi po skončení filmu stane, že sedím v tý jejich fajnový sedačce jak omračená a nejradši bych z kina ani neodcházela, abych si ten moment okouzlení uchovala co nejdéle.. Od zfilmovaného malého prince jsem čekala hodně, protože to je přece jen moje oblíbená knížka, a tak mě moc těší, že s čistým svědomím můžu říct, že výsledek předčil všechna má očekávání.. Překvapilo mě, kolik v kině bylo děti, protože bohužel pro děti podle mě Exuperyho Malý princ není. To mi ostatně potvrdila i jedna asi 14leta holka, která po skončení okřikovala svýho mladšího bratra, kterej s radostí skákal ze schodů, slovy :" Chováš se jako, kdyby ti bylo pět." Asi se málo dívala, nebo už zapomněla, jaký to je být dítětem.

• 8.12.2015  09:32
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Je mi jasný, že většina lidí se na prostřeno nekouká kvůli novým receptům, ale zhruba ze stejného důvodu, proč se dívá na večerní zprávy nebo čte bulvár. Lidi holt potřebujou vidět nějaký drama, aby se pak mohli poplácat po ramenou a říct si, jak jsou na tom vlastně ještě dobře. Prostřeno jsem sledovala docela dlouho, než přišel "den D" a já se rozhodla nechat TV vypnutou. A musím říct, že pocit klidu, který se dostavil, byl k nezaplacení. A tak jsem si díky tomu uvědomila, že mi vlastně tenhle zvláštní pořad vůbec nechybí. Naopak se mi velmi ulevilo, že už ty trapný a stokrát omletý kecy Vydry (jeho maminka se podle mě musí otáčet v hrobě, co její syn poslední dobou předvádí) a jeho manželky nemusím poslouchat. O soutěžících ani nemluvím. Za ty roky jsem si vytvořila teorii, že normální člověk do Prostřena nevleze. Je mi z tohohle pořadu hodně smutno.

• 27.11.2015  12:31
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Bohužel mi ušel smysl tohoto dokumentu, proto dávám odpad. Nechci si hrát na moralistu, ale na těch dětech (protože to v mých očích jsou opravdu jen děcka) je hrozně hezky vidět, jak jsou posedlí svým egem se vším, co k tomu patří. Naivně jsem po prvním dílu doufala, že jim hodně drsná tvář jatek aspoň trochu otevře oči, začnou o tom přemýšlet nebo s těmi zvířaty budou aspoň soucítit. Jenže bohužel to, co tam viděli a zažili, jim vůbec nevzalo chuť na maso ani nezměnilo jejich myšlení. Pouze zjistili, že tam by pracovat nemohli. Na závěr si udělali ještě grilovačku, bez jakýchkoliv výčitek.

• 26.11.2015  11:45

Jak jsem tak cestou domů po včerejší předpremiéře přemýšlela, kolik hvězd tomu dám, uvědomila jsem si, že jsem vlastně hodně zklamaná. Postava Arla mě prakticky celou dobu štvala, bylo to zbytečně natahované, předvídatelné, vykradené z Nema, že se mi po dlouhý době nechtělo čekat ani na závěrečné titulky. Pixar to podle mě umí prostě líp, byť mi poslední dobou přijde, že ty nejlepší nápady už bohužel vyčerpal. Pro děti to je ale určitě pěkný zážitek. Ty mají totiž narozdíl od nás dospělých ten dar, že se smějí všemu. A to jsem jim včera dost záviděla.. Hlavně ve chvílích, kdy jsem umírala nudou a modlila se, ať už to skončí. Abych to jen nehanila, je tam pár hodně povedených scén, díky kterým dávám dvě hvězdy.

• 10.10.2015  22:17
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

Nepopsatelný zážitek.. Netajím se tím, že mi je osoba Jaroslava Duška velmi blízká. Jarda byl vždycky výbornej mistr improvizace, kterej se skvěle dokáže napojit na publikum. Viděla jsem záznam z roku 2005, sama jsem byla na představení nedávno, tj. o deset let později a musím říct, že hra neztratila nic ze svého původního kouzla, ba naopak se na ní (v pozitivním slova smyslu) velmi podepsal jeho "duševní posun", energie z něj sršela na sto honů a ta pokora, skromnost, radost, s jakou tu hru hrál, byla prostě neuvěřitelně nakažlivá.

• 6.10.2015  20:56

Kdyby to mělo o hodinu méně, je to určitě snesitelnější. Místy je to fakt přehnaný, spoustu věcí vykradených z Forresta Gumpa, konec předvídátelný, přesto dávám bezprostředně po zhlédnutí tři hvězdy, jestli si to do zítřka nerozmyslím :))

• 4.9.2015  23:31
    Český sen (2004)

Skvělý dokument, který mě jen utvrdil v tom, jací jsme šílení konzumenti. Sama nakupování nesnáším, vždy u něj trpím (kdo má furt číst ty mrňavý etikety, kde člověk občas marně hledá složení vyrobku), a proto mě vyloženě dostaly do kolen odpovědi typu, že ideální den je pro některé ten, který je strávený v obchodaku. Pro mě osobně smutná výpověď o tom, jací jsme Češi tupí ovce, kterým je úplně jedno, co jedí, hlavně, když je to v akci. Vždyť o nic nejde. Jen o naše zdraví..

• 4.9.2015  23:14
    Stále spolu (2014)

Nebudu lhát, že se mi pohled na divoký děti lezoucí po stromech líp jak opice, nelíbil. Na druhou stranu mi dost vadilo, že většina dětí má vadu řeči, za kterou ať se to někomu líbí nebo ne, můžou jen rodiče. A hlavně ty děti pouze papouškovaly slova toho sprominutím magora, žádný vlastní názor, nic. Obecně se mi ale myšlenka žít soběstačně v souladu s přírodou moc líbí, jen bohužel v tomto případě je podle mě velmi špatně provedená.

• 15.7.2015  15:01

Tenhle film je hrozná p*del, i když se děj rovná nule. Jenže pro úsměv (a tělo :D) Channinga Tatuma odpustíte režisérovi cokoliv :))

• 18.12.2014  14:42
    Lavina (2004)

Nic proti béčkovým filmům, ale tenhle je vážně těžko nekoukatelný.

<< předchozí 1 2 3