Charlieho andílci: Na plný pecky (2003) odpad!

Videl jsem jen kousek, akcni scena, naprosto priserny nesmysl. Fyzika, ani omylem, logika, nikde. Fakt nesmysl. Tyhle americky kraviny mi fakt lezou krkem. Ani si nejsem jistej, pro koho to ma vlastne byt, protoze clovek s lobotomii se na to stejne divat nebude. Letos nejhorsi nesmysl co jsem videl a za posledni 2 roky jedinej nedokoukanej film.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Celkem zajimavej příběh, trochu mi chybělo opakování z prvního dílu, ale jinak to bylo dobré. Trochu mě zklamala absence Dolby Atmos, ostatní už na plný pecky bylo. Obecně to hodnotím na lepší průměr, bohužel na víc to nebylo, u mě hlavně protože se to až zbytečně táhlo (skoro 3 hodiny), šle taky kvůli tomu, že to bylo dost předvídatelné. Pro fanušky sci-fi a akčních filmů se slušnými efekty to je k doporučení. Celkem 3,3*

Smrt na Nilu (2022)

Oproti předchozímu dílu asi méně “velkých herců”. Na druhou stranu to ničemu nevadilo. Celkově byl ale příběh horší, protože se mi podařilo ho celkem rozklíčovat, což bylo oproti předchozímu dílu trochu zklamání. Celkem 3,3* = 3*

Vražda v Orient expresu (2017)

Na to kolik tam hrálo “velkých” herců teda trochu zklamání. Nicméně jako neznalý tohoto příběhu jsem se celkem slušně pobavil, malinko si zahrál na detektiva a nejednou byl překvapen něčím, co jsem nečekal. Celkem 3,5* = 4* s odřenýma ušima ;-).

The Orville (2017) (seriál)

Prvních pár dílů jsem si říkal, že to bude pěkná blbost, ale jakmile jsem se naladil na tu komediální a někdy dost odvážně přehrávanou až absurdní vtipnou atmosféru, tak jsem prozřel. Ve spoustě dílech jsem si pak užíval srandu, ale i zcela reálné náznaky na součastnost, maskovanou za jinejma rasama v seriálu. Tedy bylo to trochu nenápadně poučné, idiot to sice stejně nepochopí, ale průměrně inteligentně člověk co má alespoň špetku empatie k duhým to určitě pochopí. Za mě povedený komediální seriál, s občasně zajívavým dějem navíc, popřípadě s trochou atmosféry pro letmé poučení o empatii a morálce. Není to vhodný pro ty, co čekají nabušenou akci a super efekty, ale spíš pro ty co nejsou uplný tupouni a rádi se zasmějí i trochu absurdním vtípkům. Celkem 3,8* = 4*

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Ale jo, jako fanda her a sci-fi jsem se dobre bavil. Ano, obcas tam bylo par pasazi, ktere jsou trochu vic prehnany, neuveritelny, nebo priliz citelny az trapny, ale zase to bylo prebite castym vtipem, akcnim zpracovanim a obcas i kouskem co prekvapi. Celkem 3,8*

Bullet Train (2022)

Za mě teda především vtipný, pak až akční. Každopádně má to svoje kouzlo a stojí na to mrknout. Celkem 3,7*

Salvation - Série 2 (2018) (série) odpad!

Muj strach z toho, ze to byl uplne zahozeny cas byl opravdu presny. Druha serie je jeste horsi patlanina, nez jednicka. Kdo muze, tak se tomuhle serialu rozhodne vyhnete, je to silene dlouha ztrata casu. Tohle uz je jasny odpad a dokoukal jsem to hodne na silu.

Salvation - Série 1 (2017) (série)

Musim rict, ze me to zase z tak nenadchnulo. Bylo to v nekerych vecech az moc predvidatelne, trapnovztahove, az hloupe. Kazdy jednotlivec v serialu zachrani 2-5x cely Svet behem jednoho dne. Jako fakt? Hlavni hrdinove jsou ale jinak charismaticti a i v upnutych kvadrech jsou docela sexy. To ale na poradny serial nestaci. Krom toho v dnesni dobe jenom v HD a zadne lepsi zvuky, takze taky podprumer. Jeste se rozmyslim, jestli stoji za to palit cas na druhe serii. Celkem 2*

Stínohra (2022)

Ale jako jo, nebylo to spatny. Nektery zalezitosti byly trochu vic okaty a nektery hur uveritelny. Nopak zase nektery “chybejici” zabery tomu dodavali trochu nadech zajimavosti a pripadne vice moznosti pro divakovou predstavivost. Celkem 3,7*