Duotone28

WORLD IS YOURS

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 9.3.2019  22:44

Uff už dlho nevidel tak málo vtipnú francúzku komédiu. Za mňa neodporúčam. Nazdar

• 2.2.2019  22:13

Ach, už dlho som nevidel takú spodinu. Ruky preč prosím. Nazdar

• 20.1.2019  19:23
    Tina a Vore (2018)

[SCANDI_2019] A najnesympatickejsi film celej skandinavskej filmografie ever, vyhraaava Gräääääns:). Nie je sa comu cudovat, je to plne zasluzene vzhladom na to, ako sa tu filmari slusne odviazali a vyriadili. Silna vec, ktora urcite stoji za zhliadnutie. Nazdar

• 20.1.2019  10:48
    Amatéři (2018)

[SCANDI_2019] Najprv som si hovoril ze mozno len v nespravny cas na nespravnom mieste, ako sa obcas povie, ked nieco nesadne. Preto som to nechal v hlave vychladnut a ohodnotil som to az na druhy den. Ale vysledok ostal rovnaky:). Nudne, nezazivne, a navyse s nesympatickymi hercami a hroznou piesnou na konci v titulkach Nazdar:)

• 19.1.2019  13:05

[SCANDI_2019] Skandinavci vedia vzdy pohladit dusu. Filmovo. Skvela oddychovka so vsetkym co k tomu patri. 4,5* nazdar

• 21.12.2018  14:38

Velmi, ale velmi prijemna jednohubka, po ktorej ale uz az tak prijemny nebude pocit:). Zijem asi v zlej predstave, ked dufam ze taketo zvrhlosti sa vo svete nedeju:/. Nazdar

• 12.11.2018  07:53

Po tomto hudobno-filmovom skvoste musela pocuvanost QUEEN na dostupnych streamovacich sluzbach vyskocit na prve priecky raketovo, ako za starych cias po 1970. U mna sa uz paska vo walkmene toci! Drzim palce pri oscaroch. PS: škoda tých autobiografických nepresností, za čo dávam o jeden odznak menej :(. Inak je to fajná fullka. Nazdar

• 5.8.2018  16:38

Minimalizmus, ktorý mi sedí:). Nazdar

• 29.7.2018  16:46
    Na jezeře (TV seriál) (2013)

Z tohto súdka mám už napozerané hodne, ale ešte nikdy si tak moc neprial, aby bol už koniec. Z totálnej nudy:). Do druhej série len cez moju mŕtvolu. Nazdar

• 15.4.2018  17:59

A najhorší herecký výkon aktuálneho roku vyhráaaaaava, DeVine!!!! nazdar

• 3.4.2018  17:32
    Annihilation (2018)

Nízko rozpočtová jednohubka, na ktorú možno časom zabudnem. Za mňa ale fajn, sadla mi... 3,5 :). Nazdar

• 11.3.2018  20:11
    Coco (2017)

Možno som trošku prestrelil, ale povedzme si pravdu, koľko animákov dnes chrlia štúdia, a na koľko z nich si po pozretí niekedy spomenieš:)?! Nazdar

• 17.2.2018  16:46
    Blue Jay (2016)

Za málo peňazí až prekvapivo veľa muziky, príjemná jednohubka. Nazdar.

• 26.1.2018  17:43
    Auta 3 (2017)

Návrat zo stoky hore v plnej paráde. Fakt, toto som nečakal, hlavne po veľmi pod priemernom vol.2, a preto hodnotením šetriť nebudem . Pre všetkých motoristických fanúšikov, vyslovene balzam na dušu:) . Nazdar

• 26.1.2018  14:10

No comment. Nazdar

• 25.1.2018  09:41

Milujem kombinácie drama/komedia, vino zapíjať whisky mi nikdy nešlo:). Dáni to ale urobili celkom trefne a s citom, bez vtierania, trápnych múdrostí a klisché. Film ale nie pre masy, preto hodnotenia budu kostrbaté, a tým sa netreba nechať odradiť. Scandi_2018, nazdar

• 16.12.2017  20:09
    matka! (2017)

Absolútne bez jedinej emócie. Keby mohol vrátiť čas späť, tak o tento paškvil ani nezakopnem. Darren, pekne si ma nasral, takéto experimenty si nechaj kľudne v šuplíku, a neoberaj svojich fanúšikov o čas! A za tú jednu frčku od mňa, ďakuj Jennifer! Nazdar

• 17.10.2017  10:17

Terminatorovky, Rambovky, Rocky series, Aliens, Scorseseovky, Stone-ovky a mnoho inych kultov. Vsetko filmy z davnych cias, ktore videl dost neskor ako vznikli, no stali sa hned u mna srdcovkami. Neviem preco, ale prvy blade runner, aj napriek tomu, ze tie efekty co predvadzal v tej dobe, fakt ale fakt ze klobuk dolu. no v srdci neprischol. Urcite to nebol zly film, len proste nesadol. O to viac ale potesil 2049, ktory aj napriek dlzke, krasne vtiahol do deja, a spolu s temnou, hutnou hudbou zanechal plnohodnotny zazitok. Je preto relativne, ci prave dlzka skodi tomuto filmu, ako sa tu casto kritizuje. Nazdar

• 7.10.2017  13:27

Na začiatku keď som ešte poriadne nevedel do čoho idem, prirovnám film ku peknej uhladenej krabici, do ktorej sa zvyknú baliť darčeky:). Postupne sa ale krabička otvára, a z nej pomaly vychádza masakrálna temnota doprevádzaná nadupanou hudbou. Celé ťa to až do konca bude zvierať ako špongiu, a ten nepríjemno príjemný pocit bude ešte pretrvávať celý večer aj po filme. Masterpiece, ktorý rozhodne nesadne každému. Nazdar.

• 6.10.2017  17:01

Malý/velký film, ktorý si ta ziska priamočiarosťou a skvelým oscarom martinezom! Nazdar. [be2can2017]

• 1.8.2017  19:15
    Dunkerk (2017)

Audiovizuálny orgazmus. Škoda ale že sa takú cenu toho, čo sa tam udialo. Každopádne podľa mňa najlepší vojnový film vôbec. Absencia deju tomu v tomto prípade iba napomohla. Ten kto to zhliadol na laptope 13", ľutujem ako jožka z Pliešoviec, keď to prehnal s dvoma pivami, a potom zagrcal celú krčmu. Nazdar.

• 21.7.2017  22:51
    Můj král (2015)

Na niektorý film potrebuješ čas, miesto, náladu a aj tak to ešte nemusí stačiť. Ja som sa trápil celú stopáž, a pri tom to nebol zlý film:). Nazdar

• 30.5.2017  15:26

Film, ktory mal rozhodne vacsi potencial. Namiesto toho dostali priestor postavy, city, klise, blablablaa, a akcia ostala bokom. Pritom toto ponatie si prave akciu priam ziada! Uvidime, mozno dostatocna kritika dalsieho tvorcu nakopne, a pokracovanie bude podla gusta. Nazdar:)

• 4.3.2017  18:47
    Bába z ledu (2017)

FEBIOFEST_17

• 26.1.2017  10:40

Skvelý výkon elli mariji, charizmatický rukopis severu, a moja spokojnosť. SCANDI_2016

• 5.1.2017  23:50
    La La Land (2016)

Prečo? Pre skvelú hudbu, pre skvelý vizual, pre skvelý strih, pre skvelú emmu, skvelého ryana! Je to jasné, v hlave to celé ostane ešte skvelo dlho:). Nazdar

• 17.12.2016  12:12
    Zázračná planeta II (TV seriál) (2016)

Človek si povie, že hranice sa už posunúť nedajú. Planet Earth II je ale dôkazom, že dajú! nazdar

• 17.12.2016  11:22
    V pasti (TV seriál) (2016)

Priznám sa, očakávanie boli veľké, hlavne po týchto tu referenciách. Každopádne, škandinávci to vedia aj lepšie. Nazdar

• 1.12.2016  18:09

Naleštený Call of Duty paškvil s abnormálne nadhodnoteným hodnotením, ktorý znechucovala neskutočne nudná prvá hodina filmu a opica v podaní hlavného hrdinu. Veľká česť skutočnému Desmondovi, ale toto čo predviedol Gibson, mi bude rezonovať v hlave veru ešte dlho. Rok je u konca, a ja môžem jednoznačne prehlásiť mojho víťaza na "Prepadák roka". Winner iiiiiiiiiiis:), HACKSAW! nazdar

• 19.11.2016  10:44

S potenciálom, ale poriadne nevyužitým. Guláž akcie, ktorá keby sa len o trochu osekala, mohlo to vypáliť úplne inak. PS: herecké výkony parada! Nazdar

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26