sarfian

okres Senec

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 2.9.2014  21:20
    Klondike (TV seriál) (2014)

hodnotím po prvej časti

• 20.7.2013  08:11

Tak som sa dočkal. Všetci tu kydajú, ale nieje to až tak zlé. Príbeh je celkom plynulý, bez nejakých extra nudných výpadkov. Bitva na konci celkom dobre zvládnutá, až na to že koniec vyzeral trošku inak... Asi najlepší diel série. K tomu kydaniu...frflete tu na mizerné efekty, ale taký Braindead ich teda mal fakt úžasné a je v top 30 hororov na CSFD. K príbehu, ktorý celkom dobre frčí tie detaily sa dajú prehliadnuť, veď preto ten film nehodnotím na maximum, ale dať tomuto odpad a Faustovi z roku 1922 dať 5* je pekné svinstvo.VIDENÉ 1x

• 15.2.2013  19:35
    Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007)

Hodnotím len po prvej sérii a moc ma to teda nebavilo a týmto aj končím s dalším sledovaním tohto pokusu o zaujímavý dokument o záhadách. neviem len či je to hodné 3* alebo 2*

• 10.2.2013  20:49
    SuperStar 2013 (TV pořad) (2013)

Kedy už s týmito kokotinami prestanú ????

• 1.2.2013  21:01
    Mořští velikáni (TV seriál) (2011)

Episoda 1. - 4/5

• 23.1.2013  20:35
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Pilot som videl. Teraz som sa prekonal a pozrel celú 1. sériu. Človek si časom zvikne na vyšinutého agenta,ktorý je celkom v poho, asi tak dve tri sexi herečky ktoré za niečo stoja aj herecky. Asi to bude tým , že si človek na to zvykne a tak dvíham hodnotenie na ***

• 22.1.2013  14:02
    Deň a noc (TV seriál) (2013)

Tak to už fakt je slovenský národ tak prijebaný, že idú do tejto realitky? A tí kokoti v tej telke sú kurva už jeblí na hlavu? A ešte by som rád videl tých debilov, ktorý to aj pozerajú a tým aj podporujú tieto prijebané slovenské telky v takýchto pičovinách. Potom sa všetci čudujú že je vela pirátstva, ale čo má asi tak človek iné pozerať, keď v telke sú len tomuto podobné kokotiny.

• 21.1.2013  23:32

Je mi lúto, ale menej ako 5* nemôžem dať. Staré spomienky na kultový seriál sa prebudia a vy si už len vychutnávate staré známe postavy a ich asi už posledný príbeh.....čistá nostalgia.....a film nemal síce nadprirodzené javy, ale za to to bol výborný thriller. VIDENÉ 2x

• 21.1.2013  20:25
    Akta X - Pravda (S09E19) (epizoda) (2002)

Normálny divák by takémuto filmu dal niečo medzi tri a štyri hviezdy, lebo ak nepozeral seriál tak asi moc nebude mať páru o čo tu ide. Ale keďže ide o vyvrcholenie môjho naj seriálu a viem ktorá bije dávam plný počet. Ale ak by som mal ohodnotiť film, ktorý ostal tak trochu neukončený a čakal som to o niečo lepšie, dal by som 3*. Ale napriek všetkému je to koniec môjho najoblúbenejšieho seriálu s kultovou zvučkou a úžasnou dvojkou Mulder a Scullyová, ktorá ma sprevádzala posledných 15 rokov. Tak a toto je koniec...škoda :o( VIDENÉ 1x

• 18.1.2013  19:13
    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)

Krásny príbeh čuráčika, ktorý sa na varení odbavuje a vie o tom hovno. Ale ten jeho tuning a nedorobené jedlo a nesmiem zabudnúť na ten vinikajúci sosík a hlavne na jeho prijebaný záverečný úsmev.

• 10.1.2013  21:33

Dopozeral som to len vďaka synovi, ledva, ale predsa, ale aj on mal namále. VIDENÉ 1x

• 7.1.2013  09:43
    Jiná země (2011)

Psychologická Dráma to je, ale sci-fi ani náhodou. Len na oblohu pridaly druhú zem. Čakal som niečo trochu iné od tohto filmu. Ak by tvorcovia rozvinuly celkom slušný a originálny nápad s tou druhou zemou, tak to mohlo byť iné kafe. Stačilo trochu ubrať tých výčitiek a moralizovanie a pridať to spomínané sci-fi. Ale celkovo ten dej pôsobí dosť nudne. VIDENÉ 1x

• 7.1.2013  09:35
    Aligátor (1980)

Ako malý som to videl a strašne sa mi to páčilo. Teraz som to pozrel znova a už to čaro filmu z detstva nejak vyprchalo. A hlavne si človek v dospelosti všimne veci, ktoré dieťa ani nenapadnú. Jedna velká, aj keď celkom prehliadnutelná chyba tu je. Obrovský krokodíl sa vždy dokázal vynoriť v kanále z vody, alebo chcanky, ktorá luďom sahala ledva po členky. Inak je to celkom priemerný a jeden z najlepších zvieracích hororov. VIDENÉ 2x

• 6.1.2013  13:01
    Král Artuš (2004)

Moc velkých bojov tu nenájdete a ani tých krvavých, pokial nemáte director´s cut verziu. Ale aj tak si nemyslím, že je film nudný. Nieje ako troja, alebo královstvo nebeské, ale je iný a nedá sa to porovnávať s nejakým iným filmom. Je to niečo ako Robin Hood z roku 2010 od ridleyho scotta. VIDENÉ 1x

• 5.1.2013  22:22
    Metro (2004)

Celkom sa to dalo. Hodnotenia sú tu trochu prísne . Ale toho čuráka mohli zlikvidovať už keď vyliezli z tej klietky vo vode a jema spadla tá kopia či čo to bolo. Trochu nelogické ale nevadí. Prežil som to v pohode a film svoj účel splnil. VIDENÉ 2x

• 5.1.2013  19:45
    Desperado (1995)

Vela som o tomto filme počul a vela som aj od neho očakával, ale nie je to pre mňa nič viac než len priemer na zabitie času, ale pozrem si aj pokračovanie. Možno to bude lepšie. VIDENÉ 1x

• 5.1.2013  19:35

Ach jo...dávam *, ale s odretými ušami. Príbeh nieje vôbec zložitý, ale čo môžme čakať od mojich oblúbených zombíkov. V takýchto filmoch sa ani nijak náročný dej a scenár ani nevyžaduje. Stačia dobré masky, ktoré tu ale chýbajú. Sympatický herci, ale tu je to tak 50/50. Nejaká tá krv a olovo, čoho tu je málo. No a nakoniec to chce nejakého bosa, ktorý ale nieje podmienkou. Ale určite to nepotrebuje animovaného tigra s mizernou animáciou. Záver a ten tiger tento film fakt sundal dole a sám neviem či tú trojku tam mám nechať. VIDENÉ 1x

• 5.1.2013  19:30

Sakra vyčuraný film a výborný scenár. Špionáž ako sa patrí. VIDENÉ 2x

• 5.1.2013  19:28

Je to sice o dosť iné ako jednotka, ale je to aj trochu inak točené a ubudlo náročného namáhania mozgových závitov u scénaristu. Ale je to stále dobrý film, aj keď nie tak vychcaný ako jednotka. VIDENÉ 2x

• 5.1.2013  19:26

Toto je o dosť akčnejšie ako prvý diel, ale aj zaujímavé. Nemám pocit že by to bol horší film ako prvý diel. Hodnotím filmy podla toho ako som sa bavil a či sa mi to páči ako to je a nehladám dúležité výrazy a kritiku. Ak mi niečo nesadne tak to napíšem, ale tu nemám čo skritizovať a teším sa na pokračovanie. VIDENÉ 2x

• 5.1.2013  19:23

American idol po šrekovky, ale moc to nevyšlo. VIDENÉ 2x

• 5.1.2013  19:22

Perfektný bonus k filmu. VIDENÉ 4x

• 5.1.2013  19:22

Vinovi dieslovei táto úloha úplne sadla. Dobré prostredie a celkom zaujímavý, aj keď nenáročný dej. Atmosféra zapadá do tohto filmu parádne. VIDENÉ 1x

• 5.1.2013  19:20

Nenáročný a oddychový film. VIDENÉ 1x

• 4.1.2013  22:14

Pôvodný film som nevidel a podla obrázkov ho asi ani nechcem vidieť, ten teda lákavo nevyzerá a tí čo tvrdia že je lepší tak sa len tvária múdro, aby si dokázali aký sú to filmový fajnšmekri. Tento film mi úplne stačí a je dosť dobrý. Aj keď mi nesedel ten rýchly koniec. Presne toto by si ludstvo zaslúžilo, ale bez toho happyendu. VIDENÉ 1x

• 4.1.2013  19:29

Nic moc som nečakal. Ale bolo to zaujímavé, aj ke´d mi chvílu trvalo prísť na to, čo tam tí čuráci za monitormi vlastne robia. A parádne krvavý záver s kopou známych hororových tvárí. Ale s tohoto sa dalo urobiť ešte viac. Dúfam že nejaké to pokračovanie bude. VIDENÉ 1x

• 4.1.2013  19:26

Krátke a jednoduché. VIDENÉ 1x

• 4.1.2013  19:25
    Ztracená budoucnost (TV film) (2010)

Prechádzka "Bobromira" z dvoma "plájbojmi"a jednou "šťabajznou", ktorý sa naháňajú za nejakým "koksom". Zábava jak svina. VIDENÉ 1x

• 4.1.2013  19:17
    Kouzla filmových maskérů (TV pořad) (2011)

Tak tento pořad si ma získal vďaka tým nádherným hororovým maskám.

• 4.1.2013  19:13

U mňa priemer. Ale neviem či to bolo len tou vianočnou atmosférou, alebo sa to celkom dalo príjemne stráviť. VIDENÉ 1x

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19