Barbar Conan (1982)

Stará klasika z môjho detstva, aj keď som ho videl teraz len druhý krát.. No na DVD by som tento film nechcel a to hlavne pre jeho zdĺhavosť vzhladom k jeho deju. Na to, že film má nejak málo dialógov, tak sa jedná o celkom slušný fantasy film, ktorý raz za pár rokov dokáže pobaviť, ale len fanúšikov žánru. VIDENÉ 2x

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

Tak a mám za sebou celú sériu vrátane nových remakov. Tento 6. diel je už len príjemný priemer, pri ktorom si fanúšikovia oddýchnu od napätia, ktorého je tu málo a lakačky sú tu len vďaka hudbe v trochu nezmyselných scénach. Celkom lakačiek asi 3 a aj tie nic moc. VIDENÉ 1x.

Kocour v botách (2011)

No ja som čakal oveľa viac. Zo šreka je to postava veľmi výrazná, ktorá si už dávno pýtala vlastný príbeh. Ale pre mňa bol dosť nezaujímavý a trochu nudný, hlavne ho zráža tá nesympatická postava v podaní vajca. Celkovo sa to však pozrieť dá a je to priemerná zábava, ktorá neurazí a ani nenadchne. Tak trochu sklamanie. VIDENÉ 1x

Vyměřený čas (2011)

Pustím film a čumím jak péro z gauča .Prvá vec ma napadla "to bude zase pičovina", no po piatich minútach mi to došlo. Celkom originálne zhovadenie našeho kapitalistického systému, ktorý tu funguje dlhé roky a nikomu to asi nevadí, iba ak nám luďom čo utekajú pred krutou realitou do sveta pohyblivých obrázkov. Takmer dokonalý počin. VIDENÉ 1x

Král Škorpion - Bitva osudu (2012)

Zase som o niečo mudrejší. Kto by to povedal, že za čias Krála Škorpióna to tam hýrilo nindžami. :o) Ty jjoo. No aj keď je to trošku pochybný film v ktorom aj tie bitky nie sú boh viečo(hlavne tie v pozadí sú ako na historických výstavách), film ma celkom pohodovo zabavil. Napriek jeho nedostatkom menej ako 3 nemôžem dať.VIDENÉ 1x

Den před krizí (2011)

Ano je to sice finančne zaujímavé, ale skôr ako dokument o tom ako vyvolať finančnú krízu, alebo návod na ňu. No nič to nemení na tom, že ja sa chcem pri filme pobaviť a užiť si ho, ale tento som mohol vlastne len počúvať so sluchátkami v ušiach a zo zavretými očami podriemkavať. Hodí sa to celkom do rádia. VIDENÉ 1x a pre boha už to nikdy nechcem vidieť a ani počuť.

Dům snů (2011)

Viacerí tu film potápajú že nemá zmysel ide tu hlavne o to, ako si to divák vysvetlí a akým spôsobom tomu porozumie. Ja si skôr myslím, že zmysel má a je to dobre premyslené. Spojenie reality s duchovnom celkom na 100% nefunguje ale ešte je to v norme. Zaslúžený nadpriemer. VIDENÉ 1x

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Nič extra to nebolo, ale ani nič tak hrozné, aby to patrilo do odpadu. Kixi sa tu určite nájdu, ale nie až tak hrozné iba ak sem tam efekty rovnajúce sa PS2-jke. A ano letiaci šíp, ktorý reže zákruty ako Šumi na ferari. U mňa priemer, ktorý asi už nemusím vidieť nikdy viac.VIDENÉ 1x

Král Škorpión (2002)

Na tomto filme som sa celkom dobre pobavil. Zopár filmových chýb sa tu nájde, ale aj napriek tomu to bol pre mňa nadpriemerný filmový zážitok. Rockove ksichtíky, jeho osobitý vtip a akčné scény ma vždy pobavia. VIDENÉ 2x