Blackhead

Blackhead

• 13.12.2011  01:54

Ač jsem skalním fanouškem téhle skupiny, nebo možná právě proto, v tomhle případě prostě nemůžu hodnotit pěti hvězdama. Live DVD s nekompletním gigem (chybí 6 tracků, které ten večer zahráli), kde se tvůrci nebáli vynechat i track, po kterém je samotné DVD pojmenované... střih, který je občas opravdu hodně zběsilý, kde si u některých tracků nelze nevšimnout i záběrů ze zcela jiné části koncertu, což je předpokládám tvůrčí záměr, ale na mě to působí spíš rušivě a zmatečně. Co bych ale vyzdvihl je zvuk a kameru, kterých měli na place téměř třicet, takže není nouze o opravdu skvělé záběry. Bonusy taky skvělé, přestože část z nich již byla měsíce před vydáním DVD k vidění na internetu. A ti z Vás, kdo jste zvyklí hlavně na studiové podoby jejich tracků, můžete si příčíst další plus za live mixy některých pecek, které jinde než naživo (prozatím) neuslyšíte. Tak jako tak, Prodigy touhle plackou potvrzují svoji pozici jedné z nejlepších hudebních live show na světě a vy by jste byli blázni, kdyby jste si tenhle zážitek, byť jen z bedny, nechali ujít ;) Volume up!

• 28.10.2008  23:22

Téměř bezchybná záležitost se skvěle zpracovaným menu. Trochu zamrzí, že mezi klipy není jejich veškerá tvorba (chybějící klipy k trackům Fire, Hotride). Taky výběr live záznamu mohl být lepší, přestože záznam z Brixton Academy je našláplý, je zbytečně sestříhaný a ochuzený o několik tehdy zahraných tracků a také o "filly" mezi tracky, což v případě Prodigy bývají koncertní chuťovky, alespoň pro mne. Každopádně i přes tyhle menší nedostatky se jedná o jasnou koupi pro každého, kdo také propadl téhle fenomenální skupině.

• 18.2.2006  21:24
    Queen: Greatest Video Hits Volume One (hudební videoklip) (2002)

Pro fanouška je povinost vlastnit tenhle kousek. Predevším oceňuju komentář a ukázku Briana Maye k tvorbě na Bohemian Rapsody. Moc pěkné.

• 11.7.2003  23:20
    Hrdina (2002)

Dokonalý vizuální zážitek, dokonalá hudba a spoustu dalších dokonalých věcí. Jen těch soubojů je na můj vkus až příliš.

• 23.3.2003  11:28
    Podfu(c)k (2000)

Geniální kamera, scénář, no prostě snad všechno co má ve správné "černé" komedii být.

• 23.3.2003  11:22
    Top Gun (1986)

Mně nesympatický Tom Cruise ve filmu, který vyznívá jako náborový plakát amerických vzdušných sil.

• 23.3.2003  11:01

Arnie a komedie? To prostě nejde dohromady.

• 22.3.2003  21:19
    Batman (1989)

Skvěle odporný Nicholson a pověstná Burtonova ponurá atmosféra, vytváří nejlepší přepis komiksu na filmové plátno.

• 22.3.2003  20:47

Jak tohle mohlo jít do kin? Tenhle film by neměl vyjít ani na videu, ten by se měl prostě zničit!

• 22.3.2003  20:39
    Pearl Harbor (2001)

Japonci jim tehdy měli nakopat zadek, aby jsme dneska nemuseli sledovat tyhle shity.

• 22.3.2003  20:35
    Armageddon (1998)

Z Amerického patriotismu ve filmu vám bude na blití a to je asi to nejlepší co vás při sledování filmu potká.

• 22.3.2003  20:28
    Vyvolený (2000)

Občas film trochu postrádal tempo a jako u Šestého Smyslu můžeme očekávat překvapivý konec. Celkově vzato výborný film. Shyamalan nezklamal.

• 22.3.2003  20:18
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Čistokrevná reklama na komunismus. Ale na díl STUDNA nikdy nezapomenu.

• 22.3.2003  20:14
    Chalupáři (TV seriál) (1975)

Vyníkající Jíří Sovák v roli cholerického důchodce a celá plejáda skvělých herců, vytvořila jeden z nejlepších českých seriálů.

• 22.3.2003  20:09

Příjemné překvapení, vcelku napínavé ale konec je trochu stupidní.

• 21.2.2003  17:08
    Zvíře (1977)

Podle mě nejpovedenější film Jeana-Paula Belmonda, nabitý hláškami až po půdu. Jestli jste příznivci francouzských komedií, tento film je pro vás nutností.

• 20.2.2003  21:50
    Ropáci (studentský film) (1988)

Když jsem tenhle film viděl poprvé (10 let), tak jsem si asi tak 3 roky myslel, že ropáci opravdu existují. Studentský Oskar, opravdu zasloužený.

• 20.2.2003  21:41

Jestli vyjde někdy lexikon filmových hlášek, tak Limonádový Joe v něm bude zabírat 90% obsahu. Takový film prostě už nikdo nenatočí...

• 20.2.2003  21:15

Japonský styl designu vesmírných lodí je úchvatný. Vždy jsem se je na papíře zkoušel napodobit. A tento film mi umožnil se pokochat do syta. Myslím že děj tu jde trochu na úkor technické stránce, ale musíme si uvědomit, že jde o ,,pokusný film", který se snaží zjistit jak daleko je počítačová technika, aby mohla nahradit živé herce.

• 20.2.2003  20:30

Je to nemastné, neslané a vůbec nemáte pocit že se díváte na artušovsku legendu, ale na Hollywoodský ,,spektákl." Vše snad zachranuje jen skvělá hudba Jerryho Goldsmitha.

• 20.2.2003  20:16

Úchvatné dlouhé záběry, skvělá kamera, prostředí mafie. Tento film dokazuje, že kdo si troufne na italskou mafii, podepsal si ortel smrti.

• 20.2.2003  17:41
    Cesta peklem (1995)

Jeden z prvních pokusů o český akční film a přiznejme si to, nebyl ani trochu úspěšný. Češi, aby mohli točit akční filmy na přijatelné úrovni, na to prostě nemají peníze.