Nocturno culto

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 17.1.2019  20:10
    Kursk (2018)

Těšil jsem se a doufal že dostanu co nejautentičtější zážitek. Casting solidní, pár tváří vypadalo jako rusové ale to jen do okamžiku, než první otevřel ústa. Zněla pouze dokonalá angličtina, z úst vojáků v ruských uniformách...To mě naprosto iritovalo... Jinak to ukazuje absurditu politického systému v Rusku v úplné nahotě...

• 16.12.2018  12:04
    Creed II (2018)

Trochu jsem se bál aby to nebyla jen kopírka Rockyho IV, čímž vlastně byla ale ty okolní příběhy to uváděly do jiného světla. Je tu ještě větší provázanost se sérií Rocky než by se mohlo zdát ( v prvním zápase porážka, žádost o ruku, narození dítěte, odveta v Rusku atd...) Návrat chladné ikony Draga dával smysl. Jejich scény mají náboj - setkání Draga s Rockym v jeho bistru je elektrizující. Nebo když Ivan vysvětluje Viktorovi proč ho tehdy jejich zem odvrhla do zapomnění...Dobré sportovní drama...

• 11.7.2018  15:12
    D-Tox (2002)

Dobře zvolený prostředí, atmosféra slušná, místy i vtip (kdyby se do oken daly záclony), zkrátka oddechovka na středeční podvečer.

• 11.2.2018  02:00

Čekal jsem něco úplně jiného, kupř. konfrontaci malých s velkými, že bude Paul jako malý žít s normálně velkou Audrey atd .. takhle to byl úplně běžný film, kde kdyby neproběhlo to zmenšení, tak by nebylo nic poznat ..pár scén bylo fajn ale jinak zklamání, čekal jsem vážně něco jiného...

• 31.8.2017  20:50

Ohromná zábava, ani jsem nečekal že mě to takhle pobaví..Ať už jsou to jména princů- Primus, Tercius.., proměny lidí ve zvířata a naopak ( kozel hostinský je úžasný), kankán v kapitánské kajutě nebeské lodi, která sbírá blesky, stárnutí hlavní záporné postavy Lamii a dál a dál, parádní zážitek...

• 26.7.2017  22:51

Roztomilá komedie s pohodovou zápletkou.Neumann s Rašilovem si odvedli svůj standard, dámy Šlemrová se Šejbalovou taktéž ale na vrcholu zde stanuli pánové Hrušínský a Beneš, bezvadné postavy, hlavně ta jejich "bratrská konverzace " ..oko potěšilo sesterské duo a za správné nekňuby byli ti jejich původní nápadníci :) potěšila minirole klasika Trégla .. Neříká se, že se čumí, když se neví, na co se čumí. "

• 2.7.2017  12:11

Heřmánek podal parádní výkon ale ten kdo to pozvedl ještě výš, byl Vlach. Ten chlap mi nikdy moc nesedl al umí, to se mu musí nechat..potěšil Gerendáš ..

• 2.7.2017  12:00

Chase je tady perfektní a potěšila minirole Johna Candyho ..

• 29.5.2017  12:23
    Monstrum (TV film) (2017)

Čekal jsem těžké depresivní drama ale místo toho se dostavila jakási směs čehosi..postava Švece ještě ušla , byť ke konci už to sláblo ale to ostatní už za moc nestálo..Solaříková hrozná, raději ať se věnuje jen Ulici..postava Pavla byla taky prázdná, nijaká ..a ty osudové dámy? Přitahují mě sochařské ruce atd, škoda slov..Etzler, Čtvrtníček..bez komentáře..povedly se dobové záběry a Novotný jako Švec, proto ty 2 * ..

• 25.5.2017  19:52

Je to jiné než původní filmy ale to se dalo čekat, neboť děj předchází tomu co zažije Ripleyová s lodí Nostromo..A doteď jsme neměli ani páru o tom jak se na LV 426 objevila vejce s Xenomorfy..a teď to víme..

• 16.5.2017  21:35

Po Polské krvi další parádní film s kouzelnou Anny Ondrákovou...komedie s rafinovaně nastavenou zápletkou pobavila ..Nový s Kohoutem úžasní a takový Trégl a Pištěkem jsou tradičně perfektní..

• 15.5.2017  21:46
    Polská krev (1934)

Vtipná záležitost s okouzlující Anny, vždy úžasným Pištěkem a pro mě dosud neznámým Hozou .Potěšila vedlejší role mistra Trégla ...

• 7.5.2017  09:38

Velmi silný příběh, ukazující na zrůdnost nacistické zlovůle..

• 1.5.2017  22:27
    Nebe a dudy (1941)

Velmi lidský příběh...

• 11.4.2017  21:53
    Góóól! (2005)

Místy krapet klišé ale nahrazují to skvělé prostřihy z reálných zápasů, parádní atmosféra, příjemně mě tenhle film potěšil..

• 4.4.2017  22:26

Pecka ..Skvělé obsazení, geniální Nárožný, skvělí Abrhám s Heřmánkem, těsně za nimi Vladyka s Havelkou a jako pomyslný tmel Maciuchová s Molavcovou..scénu z tréninku juda si budu pamatovat hodně dlouho...

• 3.4.2017  20:07
    Parta hic (1976)

Obsazení bezkonkurenční, všechny tehdejší osobnosti čs filmu..Škoda jen že využitých v rolích agitátorů ve prospěch mlékařského průmyslu .

• 22.3.2017  15:40
    Řachanda (2016)

Těšil jsem se na úžasnou, výpravnou pohádku s nevídanými kostýmy a bezvadným dějem ale bohužel jsem se nedočkal ani jednoho, bohužel..jednu hvězdu za Bolka s druhou za jakž takž ucházející hudbu..

• 13.3.2017  22:40
    Společník (TV film) (2003)

Pro mě dosud skrytá záležitost, o to však milejší překvapení..Dušek je úžasný, zbožňuji jeho mluvený projev a tady ve spolupráci s okouzlující Antalovou odtáhli prakticky celý děj..přijde mi to maličko jako variace na bajku ve které chuďas ke štěstí přijde..neméně dobré jsou i epizodní role celé plejády významných českých herců, např. Vašut, Vlach, Holubová, Přeučil, Somr a několik dalších..opravdu milý a lidský příběh..

• 6.3.2017  20:23

Potměšila mám rád a tady jede na plný pecky..k němu pár sekundantů a dohromady to dává správně ujetou oddechovou komedii ..

• 4.3.2017  22:59

Začátek fajn, přehnaná CGI ale budiž, jen do momentu sestřelení vrtulníku ve kterém pak prezident chce zastavovat krvácení prošpikované tajemnice..pak už to jde se vším z kopce ..

• 1.3.2017  23:45

Dalo by se to rozdělit na několik sekcí, ochutnávky na úvod, pak trochu drsnýho tatínka, pak drobet cukrování se sestřičkou z nedaleké nemocnice, no a v momentě kdy se dostane Doss do armády, tak velící seržant s vojíny Kukuřicí, Idiotem a Genitálem tu dosavadní poklidnou hladinu rozčeří a pak už to jede pořádně z kopce. Větší filmová válečná jatka jsem.snad ještě nikdy neviděl, syrovost až do morku kostí, fakt nářez..Samotný závěr je trochu patetický ale budiž, trochu oddechu už bylo třeba..k tomu skvělá hudba, kamera a Gibsonova režie a to celé dává parádní podívanou..Až na scénu kdy Doss vleče posledního zachráněného, shodou okolností jeho přímého nadřízeného na celtě zády k sobě a on kosí přibíhající japonce..Za to by se nestyděli ani ve Žhavých výstřelech .. .

• 25.2.2017  23:22

Je to prča ale je potřeba mít známý originály jinak z toho nic nepochopíte a budete se nudit a stěžovat si na trapnost..čili, film je určen pro generaci tak od roku 1998 hlouběji..Základní instinkt nemá chybu, dokonale absurdní a to byl záměr..a takhle povedených scén je tu kopec ..

• 25.2.2017  23:08

Parádní válečňák ala Call of duty s Battlefield dohromady..Pitt zas ultra charisma, tahoun .. ani to finále bych tolik nezavrhoval, snad jen vyjma momentu kdy, zřejmě úplně slepej, skopčák svítí baterkou pod tank ..jinak regulérní 4* ...

• 25.2.2017  00:43
    Riddick (2013)

CGI rubanice s Dieselem na válečné stezce..

• 25.2.2017  00:31

Hodně podivný film, plno abstraktních a absurdních momentů- Křečopažout, padající vorvaň, květináč s petúniemi, Vogoni se svou poezií atd..Velmi neobvyklé dílo ba přímo pozoruhodné..

• 24.2.2017  09:52

Trošku omleté téma, tady okořeněné účastí dobrých komiků, hrajících podle scénáře, který byl bohužel prázdný jako oblek Zoot..Našly se vtipné momenty - žvýkačky, záchod, koupel ale zbytek byl jen taková vata, jenž nezachránil ani Lloyd kulící oči jak o život...

• 23.2.2017  10:01

Zajímavý a dobře zpracovaný film, metoda vyprávění je velmi dobrá..Má to několik vrstev, které se postupně odkrývají a dávají nahlédnout do charakterů účinkujících..Někteří v tomto úplně selžou a jiní se ukážou jako správní lidé..Místy dojemné, jindy vtipné a v celku příjemný film..

• 20.2.2017  21:45
    Bohouš (TV film) (1968)

Geniální kraťas..představení mistrů komiky..Menšík se Divákem ve vrcholné formě..

• 20.2.2017  21:43
    Psí kus (TV film) (2005)

Velmi oddechová televizní komedie s dobrými herci, dobrým námětem ale horším zpracováním..

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24