• Sportovní

Overlord (2018) odpad!

Politicky korektní brainwashing na vzestupu a bílá lůza CSFD co nikdy nepřekročila práh domu svých rodičů někde v Praze tomu ještě tleská. Bravo, hlupáci.

Experiment Belko (2016)

Zajímavý koncept filmu vždy je nejlepší dosrat hlavním homo hrdinou, kterého zahraje někdo kdo absolutně neumí hrát.

Díra (2019)

Prosím zrealizovat !

Ranař (2011)

Ani jsem to nedokoukal jaká to byla nuda. Uživatelé na CSFD co poslali tohle do červených vod by měli být zbaveni občanek.

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Takhle zábavné a rychle utečené 2 a půl hodiny jsem u filmy dlouho nezažil. Jediné co mi dělalo problém bylo představování a pracováni s postavami, kdy jsem ke konci vlastně skoro nikoho neznal.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Takový stabilnější 4*. Brolin a Del Toro jsou famozní, přestřelky mají grády i napětí a celkový dojem kazí jen táhlejší děj a příšerně otravné charaktery Emily (ač zahrála skvěle) a toho Obamy, kde Vás trne z toho, jak jmenují všechna možná studijní i kariérní úspěchy a ve výsledku se chovají jako duo rozmazlených fracků.

Insomnie (2002)

Jestli M.Freeman je bůh, tak Al Pacino je ďábel.

Halloween (2018) odpad!

Příšernost. Fanatička Laurie = zabitý charakter. Bez nápadu, vkusu či aspoň sebereflexe a vyhnutí se těm nejotravnějším klišé.