• Sportovní

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Než jsem se stal maniakem, bál jsem se jak nevim co. Teď je to pro mě chuťovka.

Čarodějky (1998) (seriál)

Všechny série s Prue a pak první s Page byly bezva a já jsem byl velký fanda. Ale pak to začala být slátanina bohužel.

Mistr kickboxu (1992)

Ucházející béčko. Takovou sexy učitelku bych ale chtěl taky.

Lhář, lhář (1997)

Ta propiska je modrá !!! Jim Carrey zaválel.

Temný rytíř (2008)

''Why So Serious ?'' Úvodní scéna byla famózní a až na pár chvilek si film udržoval skvělé tempo a atmosféru. Christian Bale jako Batman opět nezklamal a nezapomenutelná role zesnulého Heatha Ledgera snad každého posadila na prdel. Psychomaniak s make-upem klauna říkající si Joker, má ďábelské myšlení a ještě ďábelštější plány, jak ovládnout město. ,,Je to jednoduché....zabijeme Batmana.'' Úhlavních postav zde bylo několik a na těch 2 a půl hodiny se to skvěle rozneslo. Máme tu (už podle názvu) Batmana alias Temnýho rytíře. Pomateného maniaka Jokera. Poručíka Jamese Gordona. A samozřejmě muže, který je do všeho zapleten, Harvey Dent. Zdá se, tři proti jednomu, ale celý příběh má tak geniální rozuzlení, že budete koukat. Tak dlouho pro mě očekávaný snímek, který každý vychvaloval a já ho prostě musel vidět. Jsem šťasten že jsem riskoval to, že se mi nebude líbit a koupil si rovnou originálko. Risk je zisk a v tomto případě mnohonásobnej. Vedlejší menší role (ale důležité) se skvěle zdařily. Caine, Freeman, Roberts,Gyllenhaal. Pod pevnou rukou skvělého režiséra Christophera Nolana, který mě zklamal u Počátku, můžeme shlédnout parádní,bomba,skvělý,super film, na který nezapomenete. Kam se na Batmana hrabe Spiderman. Velký netopýr zblajzl pavoučka jako nic. Viděno 2x po sobě. Nejdříve v origo jazyce s titulkami a pak v českým dabingu (ve 2 hodiny ráno už jsem neměl zrovna chuť číst) Nechci se zde už moc rozepisovat, je to megafilm ja má být a já pláču, že jsem na tom nebyl v kině. A hláška Jokera, která zazněla jedinkrát ! ve filmu, se stala legendární, stejně jako film.Od 15.2.2011 ke dnešku 18.2.2011 jsem film stačil skouknout celkem 3x a rozhodně nehodlám film někam založit a nechat ho být. Už teď mám chuť si ho při první příležitosti pustit. Jasných_100%

Grinch (2000)

Grinch je svým způsobem neskutečně úchylný, vtipný, trapný a dobře zahraným výtvorem, který nesmí chybět na žádné Vánoce.

Cable Guy (1996)

Film je v podstatě rozdělen na tři žánrové party. Prvni momenty vypovídají o jasné Carreyovské komedii, ale pak to přechází do takového lehkého psychothrilleru s následným ďábelským a dramatickým koncem. Carrey předvádí herecký výkon totálního šílence a věřím, že do něj i v reálu nemá daleko. Mini scéna s Kyle Gassem nám ve filmu ukazuje:,,Nekoukejte na filmy, raději čtěte.''

Grammy Awards 2010 (2010) (pořad)

Výborné světelné a televizní efekty. Hudba jinak hrozná jako vždy. Aspoň že Katy a Rihanna jsou taky sexy.

Mejdan v Las Vegas (2008)

No otřesná sračka. První polovina filmu byla otřesná, zralá na odpad. Pak pár dobrých okamžiků, ale ke konci se to vrátilo k odpadovým kolejím. Herecké výkony byly doslova hrůzostrašné a ten plastickej xsicht Cameron Diazové vážně nemusim všude vidět + přiteplenej hošánek Ashton. Prostě hrůza a děs !

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

,,Ahoj, jmenuju se Earl a jsem ten největší parchant a smolař co kdy kráčel po týhle planetě.''