Galeana

Česko

<< předchozí 1 2
    • 22.10.2016  20:58
    Amanda Knox (2016)

Nádherná ukázka toho, jak "funguje" dnešní novinařina. V závěru vlastně ani nezáleží na tom, jestli to udělala nebo ne, jen je fascinující sledovat jak dokáží být lidé neobjektivní a pouze se honí za senzacemi (a to i policie a státní zástupce).

• 29.8.2013  22:09

Hezky se na to dívá, ale ve skutečnosti je film jen prázdnou skořápkou. Může za to hlavně již zmiňovaná uspěchanost. Právě díky ní jsem si nemohla "užít" tragický příběh Khana či zradu admirála. Námět by si zasloužil spíše několik dílů seriálu (možná celou sérii) a ne dvouhodinový film. Stručně řečeno: herci skvělí, efekty hezky koukatelné, hudba ucházející (nepatří zrovna mezi mé nejoblíbenější, ale lepší než první díl), příběh uspěchaný, povrchní, koncový dojem nijaký.

• 20.5.2013  13:32
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

První série byla hodně dobrá, skoro jsem se od seriálu nemohla odtrhnout. Druhá byla poznamenána 1.SV, což bylo zajímavé, ale už začínala ztrácet a "telenovatět". Třetí sérii jsem dokončila s donucením. Jediné světlé chvilky se objevovaly společně s babičkou a jejím odporem k modernizaci.

• 16.10.2012  20:17
    Dcery vietnamského draka (TV film) (2012)

Kamera je zvláštní a věřím, že by si vietnamská komunita zasloužila lepší (kvalitnější, zabývající se vážnějšími tématy) dokument než "ze zákulisí soutěže miss".

• 17.2.2012  18:18
    Strom života (2011)

Kdybych si pustila tenhle film, vypnula zvuk a místo toho tam dala nějakou pěknou hudbu, tak by možná mohl dostat i 4 hvězdy. Když to ovšem uděláte naopak (vypnete obraz a necháte zvuk), tak to až příliš moc připomíná snímek z konce filmu Mr. Bean na prázdninách (nebo jak se to přesně jmenuje)...tomu říkám čistá onanie. A totální nuda. Přiznávám se, že jsem zvládla jen asi půl hodiny, takže toto hodnocení není zcela objektivní.

• 28.1.2012  18:11
    Grimm (TV seriál) (2011)

Jedna hvězda za vlkodlaka (nebo co to je) a jeho pár hlášek. Jinak nezajímavá detektivka s trapnými maskami a obehraným dějem...(viděno do 5.dílu).

• 16.1.2012  19:18

Nemám ráda až TAKHLE americké filmy. Bylo tam pár hlášek a zajímavě vypadalo i "zmenšení" hlavního hrdiny, ale jinak (jestli si američané takhle vážně představují válku tak to potěš). A to jsem prosím fanoušek komiksáků, jen evidentně ne Kapitána Ameriky.

• 29.12.2011  00:57
    Eorin shinbu (2004)

Nádherný příklad toho jak krásně jednoduchý a vtipný film dokáže pokazit (americký) konec. Pořád si ale zaslouží 4 hvězdy .

• 15.10.2011  19:59
    Fish Story (2009)

Exkluzivní kousek. Přesně takovéhle příběhy mám ráda. Mozaika, která do sebe nakonec zapadne a vykouzlí vám na tváři úsměv. To vše je ještě podpořeno super songem...co chtít víc.

• 28.9.2011  10:48

Tak tenhle film jsem potřebovala. Je odpočinkový, i když v sobě nese významné poselství, a zároveň není nijak otravný. Hlavně bych chtěla pochválit animaci (obzvláště svět OZ, kde koncentrace cute avatarů byla dechberoucí) a docela jsem při sledování snímku litovala, že neumím plynně japonsky, protože pak bych nemusela číst titulky a jenom bych se soustředila na kresbu....musím si tento snímek prostě skouknout ještě jednou. Samozřejmě by se dalo vytknout, že je to takové černobílé (bad guy je prostě bad guy a good girl je anděl?), ale vše nemůže být dokolnalé, že? Každopádně 5 hvězdiček.

• 22.9.2011  18:58

Film to nebyl špatný. Docela jsem si ho i užila. Chyby ovšem samozřejmě měl. Začneme od kladných věcí...přišel mi neuvěřitelně vtipný (už dlouho jsem se tak nezasmála). Na druhou stranu mě ovšem vyloženě štvaly písničky (nechci poslouchat korejské předělávky starých songů....vždyť oni umějí dělat kvalitní soundtracky...nevím, kde se stala chyba...). Ovšem nejvíc mě rozzlobilo poselství filmu.....Jste tlustá? Nechte si udělat plastiku !!! Poté je vše už jen OK. Ale i přes to se naopak vztah lidí ke kráse spíše kritizoval....Prostě i přes všechno, co jsem naspala se mi film LÍBIL a to DOCELA DOST.

• 8.9.2011  13:39
    Mai peurinseseu (TV seriál) (2011)

Hlavního tématu (nález ztracené princezny) tohoto seriálu jsem se hodně bála...no nebylo to tak hrozné. Lee Seol a Hae Young jsou vážně moc hezký pár a také se mi docela líbila osobnost Lee Seol (ta naivita na začátku asi musela být a nakonec nám princezna díkybohu vyrostla...). Jinak mě to ale zas až tak nebavilo....Sountrack nestál za nic a všichni cestovali tak moc, až jsem se začala ztrácet. :)

• 3.9.2011  17:23

Záporáci a leštička na podlahu byli kind of cool. Číslo pět taky nebyla úplně k zahození. Příšerky a pes byli kind of cute. Souboje bych označila možná i za povedené. Všechno ostatní bylo....emh...no špatné. Z toho množství bloňďaté mě málem rozbolely oči (nic proti :)), herci byli neskutečně otravní a to vlastně příběh taky (napravení bad guye na konci... oh c'mon). Celkově je z toho vypocená jedna hvězda. Proč jsem se na to vůbec koukala???

• 2.9.2011  17:36
    Zui Hou Jue Ding Ai Shang Ni (TV seriál) (2011)

Taková škoda. Vztah hlavní dvojic a už i vůbec to jak se k sobě chovali...super. Vážně jsem si to užila. Ale to byla taky jediná dobrá věc na tomhle seriálu. Zaprvé vedlejší páry byly nudné (vlastně cokoli kromě scén hlavního páru nestálo za nic). Dále se mi také nelíbilo, že scénaristé trochu moc spěchali z jejich vztahem (nemám ráda, když se to moc dlouho táhle, ale pokud si už ve 4.episodě vyznají lásku, tak to nevěstí nic dobrého). Scénáristé pak vymýšleli nudné zápletky a postavy (proč musela být sirotek , proč?) a díky tomu se pak další díly stávaly nudnější a nudnější. Tenhle seriál zvládl hravě klesnout ze čtyř hvězd na dvě...Taková škoda.

• 28.8.2011  14:18
    Slečna Emma (TV seriál) (2009)

Velice příjemné a nevtíravé podání klasiky. Herci byly úžasní (i když možná málo viktoriánsky chladni). Moc jsem si to užila a ještě mi zbývá dodat, že seriál pod taktovkou BBC mě snad ještě nikdy nezklamal...musím jich někde najít víc.:)

• 27.8.2011  20:23
    Keopi hawooseu (TV seriál) (2010)

U tohohle seriálu si nejsem moc jistá. Baví mě scény sekretářky a spisovatele... je s nimi legrace....ale to ostatní.... prostě nic moc. Když už slaďáky, tak preferuji prostě více komedie....nesmějí se brát tak vážně. :)

• 4.8.2011  14:06
    Gaeineui chwihyang (TV seriál) (2010)

Vtipný (hraní si na gaye je.... :D) a oddychový seriál se sympatickou hlavní hrdinkou (to se jen tak nevidí) a správnou bestií na straně zla :). Mezi hlavní dvojicí to docela fungovalo (poprvé jsem zde viděla Min-ho Leeho a zatím tuhle jeho roli žádná z jeho ostatních nepřekonala) a ještě jsem se mohla kochat nádhernými interiéry. No co byste chtěli víc? P.S.:Ten polibek se ale nadhodnocuje...viděla jseml lepší...

• 4.8.2011  14:00
    Zettai kareši (TV seriál) (2008)

Jakmile se někde objeví vztah člověk + ne úplně člověk, tak to prostě vyhrává. Seriál je vtipný a je na co (koho) se koukat. No neberte to.

• 4.8.2011  13:58
    Sikeurit gadeun (TV seriál) (2010)

Tak tohle je rozhodně korejský seriál číslo jedna (tedy zatím). Postavy nepůsobí uměle (ba naopak), občas se zasmějete (zvláště, když si přehodí těla) a ještě je tam ta romantika. To se prostě musí vidět.

• 4.8.2011  13:55

Chcete se pobavit (musíte ale mít rádi ulítlý japonský humor) a taky se podívat na pár pěkných japonských chlapců??? Tak tohle je seriál pro vás. Jinak ten speciál a přeslazený konec si mohli odpustit.

• 4.8.2011  13:52
    Kgotboda namja (TV seriál) (2009)

Nevím,jestli je to mnou, ale tenhle seriál byl děs. Vážně nevím proč jsem se na něj koukala a hlavně jak jsem ho mohla dokoukat!!! Hlavní zápletka stojí stručně řečeno zaprd a opět je to jeden z těch seriálů, kam se scénáristé snaží narvat vše (tomu s tou pamětí jsem pomalu odmítala věřit... to byl vrchol). Mezi hlavní dvojicí to vůbec nefungovalo...nic tam nebylo, žádná chemie a napětí, nic. V tomhle je hravě předčila "vedlejší dvojice" - těm jsem fandila a za ně tak má tenhle seriál hvězdu. Půlhvězda je za Hyun-joong Kima, který sice neumí hrát, ale hezky se na něj dívá, a druhá půlhvězda je za světlé okamžiky tohoto seriálu, protože i přes ten příšerný konec nějaké měl.

• 4.8.2011  13:46
    Iči rittoru no namida (TV seriál) (2005)

Chcete si pobrečet a to jako hodně pobrečet??? Tak se na toto dílko podívejte. Jediný důvod, proč tenhle seriál vznikl byl, že ho sponzorovali výrobci papírových kapesníčků..... chytré.... spotřeba jejich zboží po premiéře musela rapidně stoupnout.

• 4.8.2011  13:43
    Koizora (2007)

Tak tohle se nepovedlo. Hirovi toho bad boye nežeru, Miki je stupidní naivka až do konce..... přišlo mi, že tenhle příběh je psán stylem "tak co jsme tam ještě nedali".... Pokud chcete hezký romantický příběh, raději skoukněte Hanamizuki.

• 4.8.2011  13:40
    Hanamizuki (2010)

Prostě romantika. Nic nečekejte a možná vás tento snímek i překvapí. Příběh byl takový nenucený a civilní a právě proto se mi líbil.

• 4.8.2011  13:39
    Atašinči no danši (TV seriál) (2009)

Pohodový seriál, kde je na co (respektive na koho) se koukat a asistent zesnulého ředitele firmy mě vždy dokázal dostat do kolen... no a vlastně nejenom on. Taková klasická japonská komedie.

• 4.8.2011  13:36
    Šinobi (2005)

Jako první jsem viděla anime Basilisk a tak jsemvod začátku hledala podobnosti. Zas tak tolik jich tam není a vlastně jsem je radši ani neměla hledat. Celkově se mi film líbil víc, i když lehce pozměnili schopnosti hlavní dvojice. Jediné na co bych si mohla stěžovat je zakončení, které se v anime rozhodně povedlo lépe.

• 4.8.2011  13:33

Film není špatný. Jen mám prostě už plné zuby příběhů o umírajících mladých dívkách. Musím ale přiznat, že myšlenka zanechání písničky mě zaujala.

• 4.8.2011  13:29
    Massuru gâru! (TV seriál) (2011)

Tak trochu propadák. Příběh nic moc a wrestlingové souboje by dívkám neuvěřil ani ten největší naivka. Jediná pozitivní věc na seriálu je vážně pouze Lee Hong Ki.

• 4.8.2011  13:28
    Divoška (2008)

Hloupá americká komedie. Prní polovina ušla (možná spíš třetina). Po proměně v hodnou brunetku se příběh začal hrozně táhnou. Btw... co ta holčina udělala tak hrozného???

• 4.8.2011  13:26
    Netvor (2011)

Propadák. Nemám ráda ty stupidní rádoby chytré filmy, ve kterých postavy pronášení věty, které by normální člověk nikdy z úst nevypustil. Hlavní dvojice byla příšerná (Hudgensku nemám ráda a Pettyfer neumí hrát). Jedna hvězda za Harrise a postoj společnosti k ošklivým lidem a taky za tetování.

<< předchozí 1 2