Maagggddddaaaaa

Twitter: Maagggddddaaaaa

<< předchozí 1 2
    • 16.1.2015  00:44
    Kód Enigmy (2014)

Tak mám pocit, že Benedict Cumberbatch a Charles Dance se charakteru svých seriálových postav jen tak nezbaví hehe

• 16.1.2015  00:39
    Whiplash (2014)

Od filmu, kterej se celej odehrává v prostředí orchestru konzervatoře a ještě k tomu je nominovanej na Oscara v hlavní kategorii, bych teda čekala, že nástroje budou vizuálně a zvukově sedět. Ale jinak super vyhrocená podívaná, pro milovníky jazzu povinnost!

• 5.9.2014  01:47
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi tenhle seriál líbí nebo ne, ale jsem si jistá tím, že je to fakt hodně scary a úzkostlivá podívaná a jsem ráda, že jsem se nenarodila v budoucnosti.

• 23.1.2014  01:44

Tak konečne Oscara pro Lea, prosím!!

• 22.4.2012  17:06
    Starý pes (2011)

Sledovat tento film bylo jedno velké utrpení, kromě toho, že to byla neuvěřitelná nuda, byl příšerný zvuk, kamera zabírala samé nezajímavé věci, nepochopitelně natáčela herce v odraze špinavé výlohy místo toho, aby je natáčela přímo(pokus o art?) a různé situace se často opakovaly. Asi to nebyl původní záměr tvůrců, ale jediné plus tohoto filmu je dokumentární úhel pohledu - je zajímavé nahlédnout na stereotypní život v tibetské vesnici, kde se neděje vůbec nic a kde proti sobě stojí starší generace, která chce za každou cenu dodržovat své zásady, a pak ta mladší, která se pokouší o modernizaci, ale dosáhne pouze toho, že zničí veškerou tradici. P.S. Čínský teleshopping je fakt něco.

• 20.11.2011  22:35

Napínavé a nechutné. Dost špatný zvuk a super závěrečné titulky. Napůl tleskající sál. The Thing z roku '82 jsem neviděla, ale potřebuju. A mám tušení, že ti, kteří ano, novou "Věc" strhají.

• 15.9.2011  23:38

Tenhle film má překrásnou kameru, hudbu a především Irène Jacob.

• 30.7.2011  00:35

Pokud jste líní vyrazit do centra na party, pusťte si Berlin Calling. Hodně nahlas.

• 14.7.2011  21:19
    Biutiful (2010)

Iñárritu je zpět z výletu v Hollywoodu.

• 14.7.2011  03:25

Lepší 4*, první část byla povedenější. A teď už jen zbývá pořád dokola nostalgicky číst a zkoukávat celou ságu až do skonání světa.

• 8.6.2011  19:11

Začátek byl strašně super, se skvělýma nápadama, ale postupně se tento film začal dostávat na hranici pseudozajímavosti a rádoby vtípků. Škoda, že počáteční úžasnost nevydržela po celou dobu, snímek působil, jako by byl dvakrát delší, nicméně po vizuální a hudební stránce byl pěkný.

• 5.6.2011  20:28

Zklamání roku.

• 8.4.2011  22:58

Pardón, ale wtf? To je tak příšernej kýč. Nechápu,jak tenhle člověk mohl natočit mnou zbožňované Moulin Rouge.

• 28.3.2011  17:10

..aneb Jak jsem poprvé zažila situaci,kdy se po skončení filmu diváci v sále začali smát.

• 1.3.2011  16:03
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

"The owls are not what they seem." Tak tenhle seriál jsem zkoukla za tři dny. Neuvěřitelně mě totiž pohltil. Napínavá detektivka, která se postupně stává čím dál tím víc mysteriózní. Co se týče případu vraždy Laury Palmer, několikrát jsem byla přesvědčená, že vím, kdo ji zabil, ale pak se ukázalo, že to je úplně jinak-mistrnost Davida Lynche. A charaktery postav jsou skvělé, každá je jedinečná, něčím zajímavá. Kdo zapomene na gesta Dalea Coopera? Já osobně jsem si nejvíc zamilovala Audrey Horne (její provokování, její tanec na skvělou hudbu Angela Badalamentiho, její boty, její proměna v dámu), pro mě je to jedna z nejlepších seriálových postav vůbec. Konec bych si sice představovala trochu jinak (bohužel televize abc z komerčních důvodů seriál utnula), ale stejně se těším, až se jednou budu opět dívat na osudy městečka Twin Peaks, tentokrát už ale s tím, že budu vědět, co jsou všichni zač.

• 20.2.2011  12:33

Tak nádherně zobrazená vášeň, která způsobí tragédii...

• 11.2.2011  15:45

Výborný Marlon Brando, příšerná Vivien Leigh a až moc do očí bijící fakt, že je film natočen podle divadelní hry.

• 10.2.2011  20:54
    Katka (2009)

Dnes jsem na Václaváku potkala očividně zfetovanou Katku. A jinak má Třeštíková můj obdiv.

• 10.2.2011  20:43

Celé tahle přehlídka úžasné animace začala skvělým intrem v podání samotného Švankmajera. Film nabízí dokonalé propojení animovaných a hraných sekvencí, smršť výborných nápadů, většinou na motivy psychoanalýzy, od nafukujícího se melounu po vytrhávané zuby, strašně se mi líbily při určitých slovech záběry jen na rty aktérů, ovšem nejlepší byli Freud a Jung na zdi dávající si pěstí.Takže výtvarnému zpracování nemám co vytknout,ale bohužel snímek samotný je velmi předvídatelný a zdlouhavý,proto to nízké hodnocení.

• 3.2.2011  23:41
    Fighter (2010)

Tenhle parádní film stojí za vidění už jen kvůli životní roli Christiana Balea-a za to bude Oscar! Herecký koncet,Melissa Leo byla taktéž perfektní.

• 3.2.2011  19:40

Když milujete Animal Collective, není co řešit:)

• 29.1.2011  23:11

Chtěla bych se narodit v šedesátkách a v sedmdesátých letech chodit na ty nejúžasnější glam rock koncerty! A co se týče filmu...perfektní kostýmy,perfektní make-up,perfektní snové scény,perfektní hudba,perfektní herci! Sakra,strašně se mi to líbilo.

• 11.1.2011  15:42

Nudný film o nudném životě hollywoodské filmové hvězdy. Kam se vytratilo režisérky kouzlo z Lost In Translation? Jeden umělecký záběr, kdy je na terase stříhána polonahá kráska kouřící cigaretu nestačí.

• 10.1.2011  12:45
    127 hodin (2010)

Tak to byla síla. Neskutečný emocionální zážitek. A Sigur Rós na konci. Asi nemám slov.

• 7.1.2011  21:44

Jak si ksakru mohl Jimmy/Fergus myslet,že je Dil žena?!

• 28.12.2010  14:14

Natalie Portman si jde pro Oscara. A ne že ne!

• 22.12.2010  18:29

Ta chvílemi křečovitá snaha o uměleckost a intelektuálnost mi ve finále vlastně ani nevadí. Naprosto mě uchvátilo, jak dokonale na jednotlivé scény pasuje ta skvělá hudba!(zejména Bang Bang a Pass This On od The Knife, na kterou tančí Nicolas se svou matkou, která má modrou paruku.jo!) A nejlepší na tom je, že to napsal a režíroval kluk, kterému ještě nedávno bylo 20 a také výborně ztvárnil jednu z hlavních rolí, stejně jako Monia Chokri+anticky krásný Niels Schneider. Mám ráda Imaginární lásky a soundtrack k nim miluji.

• 14.12.2010  20:53

Váhala jsem mezi 4 a 5*, ale nakonec jsem se musela přiklonit k vyššímu hodnocení. Je to zkrátka neuvěřitelně vtipná a kouzelná komedie, postrádající trapnost a vážně myšlenou kýčovitost těch amerických, se sexy Romainem Durisem a krásnou Vanessou Paradis, s velkým plusem díky odkazování na můj oblíbený Hříšný tanec, na kterou jentak nezapomenu.

• 18.11.2010  15:57

Patřím do generace fanoušků,která na tomhle fenoménu vyrůstala,nemohla jsem se dočkat,až půjde do kin předposlední díl,v 11.59 se mi chtělo hrozně spát,ale jak to začlo,oživla jsem a napnutá jsem byla až do konce. Je to neuvěřitelný psycho-něco úplně jinýho,než odlehčený 6.díl-který se tvůrci snažili zmírnit několika vtipnými okamžiky(nojo,parkrát jsem se i zasmála). (A chtěla bych vidět scénu,kdy se Bathylda promění v hada ve 3D :)!) Ještě jsem nezažila,že by film se stopáží delší než dvě hodiny tak rychle utekl. Nechci čekat do léta na druhou část a zároveň nechci,aby těch 10 let s Harry Potterem už skončilo.

• 3.11.2010  20:31
    Daktari (TV seriál) (1966)

Z tohoto seriálu si vybavuju snad jen lidi v těch klasických džunglovských béžových hadrech a opičku Judy. A právě opička, kterou jsem pojmenovala podle seriálové Judy, je stále mojím nejoblíbenějším plyšákem. Někdy si musím dát flashback!

<< předchozí 1 2