barcisz

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.9.2017  22:02
    Rubber (2010)

Naprosto zbytečný film, který poukazuje na zbytečné filmy. Pokud nevíte, jak se unudit, doporučuji tohle. Nebýt zajímavé kamery,tak by se na to nikdo nepodíval. Nevím,na to se nedá napsat ani komentář.

• 24.4.2017  12:01

Tak trochu nechápu, kde tenhle film vzal přes 70%, protože Ztracené město Z byla pro mě spíše Velká ztráta času. Námět by byl zajímavý, ale to zpracování? Dlouhé táhlé dialogy, celkově roztahaný film a tak nějak žádný pocit, kromě znuzeného. Žádné napětí, emoce, soundtrack také nezajímavý (skoro jsem ho ani nepostřehla),snad jen očekávání, kdy už se to konečně dobere konce. Jednu * dávám jen pár zajímavým momentům, jinak velké zklamání.

• 20.4.2017  12:46
    Život (2017)

Tenhle film by byl zajímavý možná před 10 lety, teď už to bohužel ztrácí originalitu. Děj je naprosto předvídatelný, stejně jako závěr, takže celou dobu čekáte jestli něco překvapí. To se ale nestane, stejně jako "vetřelec", který vypadá jak zlobivá mořská hvězdice. Jestli čekáte něco jako letošní Arrival, tak to ani zdaleka. Nicméně trocha napětí tam je, ten průměr se 3* odpovídá a na Gyllenhaala se aspoň dobře kouká.

• 21.3.2017  19:33
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Top top top,jinak to popsat nelze. Originální seriál s malými sériemi působící jako samostatný filmy,tudíž nenavazující na sebe,ale určitě spolu související. Opravdu zajímavý náměty možná z ne až tak sci-fi budoucnosti, poslední série 100%.

• 23.11.2016  15:38
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Nikdy mě zombie apokalypsy a filmy nelákaly a nebavily a o tomto seriálu jsem věděla už dlouho, takže nebyl důvod se do něho pouštět. Pak se ale můj přítel dostal k pc hře,která tím byla inspirovaná a už to bylo. Po pár dílech první série jsem od toho čekala nudu a spoustu zombies,ale v druhé půlce a zejména od druhé série mě to vtáhlo, začal příběh a vše kolem bylo podáno hodně realisticky, což se mi na celém seriálu líbí. Nikdo se s tím moc nepáře, často vidíte viset střeva, mrtvé děti,pitvu apod.,žádný cenzury. Postavy si hodně rychle oblíbíte, stejně jako dějovou linku. 1.série 80%, 2.série 85%,3.série 90%,4.série 78%,5.série 70%,6.série 75%,7.série 60%

• 1.4.2016  11:48

Oko je okno do duše a o tom je i celý film.

• 28.5.2015  21:29
    Interstellar (2014)

Nolan. Hans Zimmer. Interstellar. Netřeba více komentovat.

• 7.3.2015  18:11

S tím hodnocením to fakt myslíte vážně?..upřímně jsem čekala,že to bude mít celkově tak 19%..nechápu, absolutní hovadina. Divím se jak režii, tak hereckýmu obsazení a všemu.

• 23.2.2015  15:07
    Tajuplný ostrov (2012)

wtf?

• 9.9.2014  11:22

Jelikož byl Django o něco lepší a dějově to bylo docela podobný,musím zde hodnotit 3*. Navíc jsem od soundtracku čekala teda o hodně víc, Zimmer zklamal, asi mu došly nápady. Soundtrack se totiž HODNĚ podobal soundtracku k Inception.

• 10.4.2014  00:36

To bylo tak jetý,že sem to musela zkouknout celý a nakonec to nebyl úplný průšvih.

• 11.2.2014  23:32
    Zkouška (2009)

Hodně jsem se rozhodovala mezi hodnocením 3 a 4*,u mě je to nějakých 75%. Myšlenka dobrá,ale film byl prostě jen o splnění zkoušky a nic víc kolem,něco mi tam chybělo. Takový rozporuplný film pro mě, jo i ne.

• 28.11.2013  11:49

Upřímně jsem od tohohle filmu čekala mnohem mnohem víc,když už dostal všechny ty nominace. Ale nechápu za co,fakt velké zklamání. Trapná,laciná,americká rádoby romantikomedie,dialogy o ničem,stejně jako celej příběh a děj. Přes celou tu nudu jsem se nakonec prokousala až ke konci,který to o trochu zvedl. Ale jinak? bullshit a to jsem celkem milovník tohoto žánru,ale do toho to mělo daleko.

• 25.11.2013  14:48
    Na dřeň (2012)

Celkem zajímavý námět, ale děje tam moc není a celkově se to hrozně táhne.

• 21.11.2013  11:22

Vlastně nic novýho. Filmů na tohle a podobný téma je nespočet, ale zkouknout se to dalo.

• 9.11.2013  21:17
    Hon (2012)

No, co k tomu říct, asi to, že i nevinný dítě vám může zkazit celý život.

• 23.10.2013  17:48
    Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

Po dlouhé době seriál, který mě zaujal svým tématem a vztáhl mě do celkové atmosféry.

• 23.10.2013  17:47

110 minut uplně o ničem, blížilo se to typu německýho rodinnýho filmu.

• 1.10.2013  21:27
    Šmejdi (2013)

Smutný,že se tohle děje a prochází to. Další díra v zákonu.

• 24.9.2013  23:02

Já si nemůžu pomoct,ale mě ten film nepřijde tak úžasnej na to, jak ho všichni vychvalujou. Asi jsem od něj čekala víc,když už tam hrála i Emma Watson. Nevim,pro mě trochu zklamání,ale špatný to taky nebylo.

• 2.8.2013  17:31
    Highlander (1986)

Na ten rok dobrý námět,nápad i zpracování a jako bonus Queenovská hudba.

• 23.7.2013  21:56
    Maniak (2012)

Na Ejžu Wood docela dobrý.

• 10.6.2013  17:40
    Mama (2013)

Na španělský horor celkem průměr. Oceňuju celkem originální příběh i celkovou atmosféru,ale místy to kazily trochu přehnané scény s "Mamou".

• 25.5.2013  23:54

Film, který prožije každý z nás.

• 11.5.2013  21:36

Ta energie z nich furt čiší a ani po tolika letech neztratili ten šarm,náboj a pověst jedný z nejlepších rockových kapel vůbec. Robert sice už nezazpívá všechno,ale ten jeho nepřekonatelný hlas tam furt je. Doufam,že uspořádají aspoň malý turné,doufám a věřím v to. Původně sem chtěla dát 4*,ale poslední hvězda je za Whole Lotta Love,kterou Robert vystřihl jako kdysi, o Jimmym ani nemluvim.

• 3.5.2013  20:29
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

Super nápad,super zábava. Občas se úkoly trochu opakují,ale jinak je fajn sledovat,že lidi mají taky odvahu a smysl pro humor. Aneb pro peníze někdy uděláš cokoliv.:)

• 1.5.2013  14:37
    Agent WC 40 (1996)

Taková číčovina, až jsem se některým zhovadilostem musela fakt smát.

• 13.3.2013  22:46

Tohle,že má 78%? Film o tom,aby staroušové přestali trucovat a usmířili se. Měla sem co dělat,abych to dokoukala.

• 8.3.2013  22:09

Celkem vtipná oddechovka.

• 27.2.2013  22:49

Hezký, ale možná trochu zdlouhavý a vlastně ani ne tak dobrý romantický drama, které by vás nějak hlouběji zasáhlo. Hodnocení mezi 3-4 *

<< předchozí 1 2 3 4