Astralien

Astralien


0 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Brazil (1985)

 • poster

  Život (2017)

  Vizuálně moc pěkná podívaná, to se musí uznat. Díky tomu jsem se ani moc nenudila. Jen děj byl předvídatelný, postavy... Ehm? Ony měly nějaký charakter? Na druhou stranu mi přišlo, že se chovali docela logicky, to zase jo. (A nebo jsem příliš brzy vypnula mozek a nevšimla si blbostí? To nevylučuji.) Celkově průměr, který mne nijak neurazil, nenudila jsem se, i přes předvídatelnost děje. Líbil se mi závěr.

 • poster

  Captain America: První Avenger (2011)

 • poster

  Cela (2000)

  Začátek filmu mi přišel tak nějak normální, rozvláčný. Nejsem z těch, co mi to vadí, tak jsem se dívala dál... A pak jsem byla uchvácená! Film mi hrozně moc připomněl starou sérii Hellriser (1-3) a její šokující surovost. Vykreslení představ nemocné mysli mělo atmosféru a nápady... Hrůza nebyla ani tak z "lekaček", ale šla z celého prostředí. Do toho tlak na čas... Najednou mi přestalo vadit rozvláčnější vyprávění. A nezajímala mne ani "hlavní zápletka", které sama o sobě byla průměrná, chtěla jsem vědět, jak se hrdinka popasuje s tím, co má v hlavě, co nemocného objeví dál, co najde sama v sobě. Dávám *****. Film se trefil do toho, co mám ráda. Ano, mohl být děsivější, kdyby víc prolínali realitu a sen, až by diváka ztratili, ale ono stačilo prolínání osobností vraha.

 • poster

  Bright (2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace