watchtower

konstruktér a klubový čumil

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 26.3.2016  22:48
    Na jezeře (TV seriál) (2013)

Dabérka hlavní hrdinky Lucie Vondráčková úplně zabíjí. Ona to dabuje snad až z Kanady. Zatímco hlasy ostatních jsou přirozené, ten její zastřený hlas prostě hlavní představitelce Elisabeth Moss nejde do pusy a k postavě. Strašně mně to irituje a tahá za uši. :-/

• 1.3.2016  07:45
    Jezero smrti (2008)

Na mně až moc syrově brutální. Výkony ústřední dvojice jsou možná poněkud prkennější, ale z děcek jde až strach (vzhledem k současnému stavu společnosti to jistě může být realita soc. vyloučených oblastí), v některých scénách mi ani nebylo moc dobře a finále definitivně pohřbilo jakýkoliv happy end.

• 14.9.2015  22:05

Kurva co je to za sračku. Vždyť je to pitomé až na půdu. Senilní je snad i režisér v produktivním věku, patos kam se šlápne. Zato vtip aby člověk pohledal. Už ten obsah filmu mne varoval Komedii pohřbili hned v úvodní scéně. Zlatá jednička. Jak říkala babka tatovi když podle ní si naši zybtečně pořizovali druhé děcko: Jak to něumiš, tak to něrob!!! (i když moje ségra uzrála, tak tenhle film i jeho kopie snad zničí zas nějaká povodeň ve filmových archivech ...)

• 6.1.2015  23:31
    FUK (divadelní záznam) (2013)

Po vlaznejsim zacatku se to hezky rozjelo a slapalo az k nemilosrdnemu konci.

• 17.4.2014  13:40

Čekal jsem větší tah na bránu od Klusáka .... tak nějak nešokuje, jen popisuje mravní úpadek .... Novotný fičí na koksu. Je to na něm vidět. Arogantní roztěkaný pakoš a ta jeho slepice už asi taky bude lenivá se zvednout a kopnout ho do zadku. Asi jí jen zatím nesmrdí jeho prachy z bulváru, který jí osobně "jen" nevoní. Chudák jejich holka.

• 8.4.2012  11:22

Velmi dobrý pohodový film a závěr je úplně z něj nejlepší: jako ironická moralizující kritika co ti pošahaní Amíci na těch soutěžích vlastně chtějí vidět, resp. kam to spěje a nikdo o tom nemluví.

• 8.1.2012  22:18
    Sama v čase normálnosti (TV film) (2010)

Nezbývá než souhlasit s Radek99.

• 3.1.2012  22:51
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Kostková jako matka Kluse? No ti mně baví ... To neměli nikoho staršího/mladšího ?!! Postřeh: Když mladá bambitka (Janovičová) si vykládá s tou prapodivně zbytečnou postavou sousedky (Fialová) na zápraží domku jak do toho vlastně tátu (Vetchého) zapletla tak scéna je podbarvena flétnou hudby z Ať žijí duchové -Skřítkové zedníci, zanechte spánku ..... Vykradené?

• 1.1.2012  22:26

Nebylo to špatné,první polovina byla taková lenivější, ale hlavně mi vadil (již zde nejednou zmíněný) projev Zdeňka Svěráka - zcela plochý, bez emocí. Navíc mi k postavě Hergota ani jeho hlas neseděl. Nedokázal jsem se od toho pocitu oprostit celou dobu. Jinak řemeslně to bylo milé.

• 28.8.2011  21:58
    Tobruk (2008)

Chápu omezený rozpočet českého filmu, ale proč omezený scénář a dialogy? Jasně nemusí tam být hollywoodská akce, ale bylo to na mně příliš minimalistické.Chápu, ne každý den musí být nabitý akcí, boj je někdy marný a vždy neúprosný a tvrdý. Asi jako Marhoulova snaha natočit světový film. Něco takového se točilo v USA před 50-ti lety.

• 16.8.2011  21:52

Před 10-ti lety mně to s titulkama jako mlaďocha hltající filmový klub na ČT sebralo nějak víc než dnes s odstupem. Škoda.

• 16.8.2011  21:49

Na můj vkus nějak moc blonďáků pohazujících okatě hřívou a zvláště ze začátku jsem se docela nudil a říkal si, že tímhle přítelkyni dokonale otrávím, nicméně další 2 třetiny už dostaly celkem příjemný spád, takže nakonec 3,5*

• 8.8.2011  19:25
    Red Road (2006)

Nejradši bych ji ještě hvězdu ubral za to jak mu to "darovala".

• 7.6.2011  22:31
    Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)

Cože? Tady nejde dát 6 hvězd ?

• 28.5.2011  21:56

Faunův podvečer. Skvělý Suchoš.

• 24.5.2011  22:02
    Eso es (1982)

Začínám nenávidět Českou televizi. Zabíjí mé vzpomínky na Belmonda v "podání" Krampola, event. Třísky. Možná jsem z některých filmů vyrostl, třeba tohle byla příliš sladká rodinná komedie, ale Novotného dabing, nyní se snažící o jemný chrapláček (po předchozím traumatu z dabingu Následníka z minulého týdne) je opravdu děsný. A já se ptám ČT, proč ?!!!

• 19.5.2011  22:11
    Následník (1973)

Předzvěst skvělého Profesionála. Trochu zmatečné a místy nevěruhodné a hlavně úděsný dabing (2010) Davida Novotného na ČT2. Ne že by to "nedokázal podat", ale na JPP už má patent Krampol a tak by to mělo zůstat. Vždyť i mladšího Belmonda daboval právě on, se svým chraplákem, který zde navíc chyběl, aby Belmondovi potvrdil roli světáka , který už měl něco zažít. Navíc když byl JPP mimo záběr a mluvil, tak jsem si těžko hlas Novotného spojoval s mluvícím Belmondem tak jsem byl chvilkama mimo. Že by byl Krampol (který film nadaboval pro DVD 2007) dle komentu blooma už mimo?

• 28.4.2011  10:03

Na tohle jsem byl kdysi v kině a už tenkrát se mi lži JPB líbily. Teď po letech to stále funguje. Ale asi to bude ty slabostí pro Azurové pobřeží a oblast kolem St.Paul de Vence.

• 28.4.2011  09:58

Pominu-li náhodu že se jistí hrdinové sešli v jedné komunitě (nicméně větší pravděpodobnost než kdyby se to odehrávalo v rozlehlých USA, navzdory tomu, že né každý pacoš má šanci se do takové komunity dostat) pak nemohu scénáři i výkonům vysoce převyšující současnou českou kinematografii nic vytknout. Příjemné překvapení.

• 27.4.2011  10:26

Po více než 10-ti letech od prvního zkouknutí mu musím hvězdu ubrat - za "televizní" atmosféru a za uši tahající angličtinu i rodilých Angličanů. Nějak málo přízvuku. Americká angličtina či francouzština by tomuhle filmu slušela více. Ale "Lizetka" byla fakt kusanec.

• 16.4.2011  19:04
    Donnie Darko (2001)

Dlouho už jsem neviděl tak dobrý film s atmosférou "Amerického nezávislého léta". Úroveň Filmového klubu ČT2 už dnes není co bývala před 10-15-ti lety (nebo aspoň rejžům a scénaristům došly nápady). Asi nejsem dost emo abych zcela pochopil konec, nicméně film mi velmi připomíná fantastické Malé kriminálníky od Surjika (tedy kam mi paměť po 11-ti letech sahá - musím to znovu vidět). Dobrý soundtrack (ostatně M. K. ho měli taky).

• 15.4.2011  14:22
    Conrack (1974)

Jednou stačilo. Na to že to mělo být podle skutečné události mi tam chyběl nějaký doslov jak to bylo s jejich osudy poté, a vůbec, že by si ve státech po vydání knihy nechávali takovou výspu Afriky jen tak by mi přišlo přitažené za vlasy.

• 28.3.2011  08:22

"Opilecká serenáda" Vánoce, Vánoce přicházejí měla silný náboj a já myslím, že si to tenkrát všichni jaksepatří užili a docela rád bych tam v tu chvíli byl.

• 23.3.2011  08:35

Neskutečně naivní film a těžké zklamání. Zvláště naivní a nepochopitelné jednání rodiny mi kazilo dojem z celého už tak pomalého filmu. Třeba když neteř našli přidušenou v garáži vůbec neřešili jak se tam dostala a aproč to udělala, ani to že Charli měl klíč u sebe a sotva se holka trochu nadýchala čerstvého vzduch klidně si rodinka odjela na plánovanou přednášku a jí nechali napospas.

• 13.2.2011  12:41
    Nestyda (2008)

Tenhle ten směr v tvorbě českého filmu zdá se mi podivným. Patetická hudba a dlouhé záběry je v poslední době oblíbený trik filmařů, kteří již nemají co říci, resp. slabé, řídké dialogy a nakousnuté osudy. Navíc nepochybně došlo ke kiksu střihu, když záclony u rodičů Oskara již prý pověsila bývalá manželka Zuzana, jež tak ovšem učinila až o několik filmových minut později.

• 7.2.2011  10:31
    Babel (2006)

Chvílemi to bylo dost únavné. Amores Perros bylo o dost rychlejší a nesnažil se tolik o němé dlouhé umělecké záběry.

• 24.1.2011  08:09

Milé překvapení v současné české tvorbě, skvělá dvojka Somra s Novotným. Zato tragické výkony Kostelného s Kroftovou. Kdyby ona nemluvila, byla by fajn. Kdyby on tam nehrál, bylo by ještě lépe. Tady si myslím Michálek s castingem ustřelil. Je přes podobu s Novotným přece jen a prostě vizáží moc starý na to, aby si chodil za maminkou pro 200 stovky na pivko. Jasně kdyby tam dal někoho mladšího, musela by být i představitelka přítelkyně Marty o dost mladší, pak už by ovšem Novotný působil úchylně že žije 5 let s 18-náctkou. V tomto směru mi to přišel trochu začarovaný kruh.

• 17.1.2011  13:36
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Jako ano, ale čekal jsem od toho daleko více. Čvančarka byla na tu roli dredaté zpěvačky docela stará. Navíc by tak působila že má dost věcí na háku a pak je z ní taková intrikánka..... Že má matka malý důchod? Vždyť z něj táhla i hospodyni. Tak jako výmluva na komplikaci s odstěhováním dost neobstojí. A ten konec.... to ji exsnacha přišla litovat, nebo se ji tiše smát? Jsem z toho takový rozpolcený.

• 2.1.2011  18:35

Hrušínský byl skvělý. "Ta dáma vedle.... No nic vážného. Nemusíte ji věnovat pozornost. Nezahraje si." :o))

• 12.12.2010  20:25

Slibně rozjeté a v druhé polovině dost zabité. Škoda.

<< předchozí 1 2 3