Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Jako vědel jsem že to bude hroznÿ ale takovouhle woke richtu jsem nečekal. Pokud v tom najdete bělocha tak má nějaký hendikep xD Verbal to opět vystihl.

Dragon Age: Rozhřešení (2022) (seriál)

No, Woke department se zase předvedl… Celkově mě to přislo v porovnání s Dotou, castlevanií a Leage of legends seriály slabší. Neviděl jsem v tom ani nějaký lore a budovaní universu, vlastně jsem to nějak ani nemohl spojit s hrami co jsem hrál.

Irčan (2019)

“Three people can keep a secret only if two of them are dead” 5*

Bob Lazar: Oblast 51 a létající talíře (2018)

Já mu věřim. Američani a sověti jsou schopný úplně všeho. Když už v tý poušti odpalovali 50 let megatunocý jaderný bomby jak se jim chtělo. Proč by tam nekopírovali mimozemský lodě kdyby mohli.

Úhel pohledu (2008)

Zajímavý námět aj zpracování se mi líbilo, ale konec přátelé je největší kokotina M.

Vzkvétání (2011)

Dobrý dokument ve kterém sic není řečeno nic nového, ale zato se zde obecně vysvětlenuje vše to co se vlastně děje za našimi zády a jaký je toho cíl. 4*

Pianista (2002)

Dvě slova ......úžasnej film

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Epické finále už tak dlouho natahované série...všechny předchozí Potterovky mi přisly jako nekončící seriál oproti kterým se mi Deadly Hollows hodně líbily...předlohu jsem nečetl... :(... snad doženu až bude čas :o) jinak 5* zasloužených.

Krvavý diamant (2006)

Nevím proč ale připoměl mi film Poslední Skocký Král jinak co dodat výborný film 5*