Climax (2018) odpad!

Největší sracka co jsem kdy viděl . Pořád jsem se musel přemlouvat abych to dodival. Měl jsem to radši vypnout okamžitě .

Štiky (2018) (pořad) odpad!

Bože!!! Kdo natáčí takové hovadiny? Tohle je strop

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Naprosto dokonaly serial. Sheldon- nejvetsi silenec zajimalo by me kde toho herce vyhrabali naprosto uzasne grimasy i hlasky. Vsichni herci hraji naprosto na vybornou a kazdemu 100% sedi jeho role. Urcite nejlepsi serial co jsem kdy mel moznost sledovat. Vsechny serie jsem videl minimalne 8x a porad se na to muzu divat dokola.

Velký Gatsby (2013)

Pro Leonarda mam slabost a tuto roli opet zahral perfektne a mulligan se taky rozhodne nema za co stydet. proto davam 4 a pul hvezdy k dokonalosti moc nechybelo. Soundtrack naprosto perfektni. Skvela atmosfera ktera nam nabizi pohled do zivota smetanky 20. stoleti a velky milostny trojuhelnik. Knihu jsem necetl a puvodni zpracovani jsem taky nevidel takze jsem nevedel co od filmu cekat a i diky tomu jsem byl velmi prijemne prekvapen. I kdyz Leonardo je jistota kvality takze to ze to bude super film se dalo cekat..

Splice (2009)

Skoda, velka skoda z tohoto filmu se dalo vytezit o hodne vic.

Kmotr II (1974)

Genialni film a pro me lepsi nez prvni dil. Perfektni dej, hudba a Al Pacino. Proste skvele

Saw 3D (2010)

Serii Saw mam hodne rad, ale zaverecny dil cele serie byl bohuzel ze vsech nejslabsi