Smrtící léčba (1996)

Dost zajímavý film ..... Ale ve spolešnosti Triphase bych se nenechal léčit.

Hačikó - příběh psa (2009)

Velmi poutavý příběh o oddanosti psa. Spousta emocí. A skvělí Richard Gere. Zkrátka skvělě natočený film.

Camille (2008)

Z počátku se jeví jako nic neřákající film. Ale nakonec je to docela zábavný oddychový film, s dojemným zakončením.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Moc se my to líbilo, mělo to spád a proudil adrenalin. Samé překvapení. Dobrý počin. Těším se, až se podívám na dvojku. Doufám že to nebude sklamání.

Avatar (2009)

Úchvatná podívaná. Na tento film se můžu dívat zas a znova. Od děje nelze odběhnout. Akorát v televizi ruší reklamy :( Na první shlédnutí v kině jen tak nezapomenu. Skvělý počin režiséra Jamese Camerona

Kopí osudu (2010) (TV film)

S počátku my film připadal zajímavější. Potom už následovalo jen cestování po památkách.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Na svou dobu výborné triky. JInak film byl dobrý. A nutí mě přečíst si knihu.

To byl náš hit (2011) (pořad)

Pořad to není špatný. Ale podání písničky Stín katedrál od Chodura a operní pěvkyně se my teda nelíbylo. A Krylův Anděl. :( Takhle kazit takové HITY, není moc hezké :((((( škoda, škoda, škoda ...... Měli ty písničky vysílat v originálním znění.

Ze života psů (2007) (TV film)

Dobrý dokument o vývoji psa. Jeho šlechtění, chování a výzkum. Je zajímavé porovnání psa a vlka. V něčem jsou stejní v něčem rozdílní.

Sám doma (1990)

Kevin je prostě borec. Nelze jinak než *****