Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Akční
  • Dokumentární

plakát

Like House (2021) (TV pořad) odpad!

Hodnoceni 4% je nepřiměřeně vysoké.

plakát

Hráči (1983) (divadelní záznam)

Říká se, že lidé jsou dobří z nedostatku inteligence, tedy jim nic jiného nezbývá. Avšak mazaný člověk, který se vydá na cestu podvodů a strategického klamání, musí počítat s tím, že narazí na někoho ještě protřelejšího a prohraje. Výborně napsaná hra, páni herci se tu dost vyřádili.

plakát

Úsměvy smutných mužů (2018)

Hezky udělané. Alkohol mi přijde jako návyková látka z dávno zašlých časů, uchlastávat se snad mohli mužici z Dostojevského románů, teď už máme jiné drogy (úspěch, adrenalin, Taurin). Jako abstinent oceňuji možnost v tomto filmu si prohlédnout alkoholika s deliriem, přikurtovaného, pochcaného, zahovněného, blouznícího, v posledním tažení. To člověka přivede k zamyšlení, proč se někdo takhle zprasí.

plakát

Richard Müller: Nepoznaný (2016)

Docela strašidelný. Richard měl ze začátku kariéry charisma sympatického drzouna, hudební byznys z něj časem udělal zombie, cvičenou těžkotonážní opici, Pepka Vyskoče, který se bez odporu nechá odvést na pódium a posadit na židli. Dokud z něj bude co vysávat, bude svým okolím konzumován za živa. Zas' to má tu výhodu, že se vždy najde někdo, kdo mu utře zpocenou kebuli ubrouskem.

plakát

Prostřeno! (2010) (TV pořad) odpad!

Nejvtipnější byl díl se soutěžícím, který se zdál v cajku, ale pak mu přeplo, začal pobíhat a že prej tady zná nějaký lidi, ať jdou všichni pryč, že by to mohlo dopadnout špatně. Tohle je ta cesta, Prostřeno by mělo cílit na psychicky nemocné kuchtíky. Koho může bavit sledovat normální lidi, jak každej po svém udělaj' dýňovou polévku? Koho baví dívat se na trapné kerky na oschlých kozách?

Nabarvené ptáče (2019)

Co už jste se do mě natloukli filmů o holokaustu a pořád to nemá ten efekt, že bych měl aktivně rád židy. Musíte přidat. Anebo natočte celovečerák o nejslavnějším neznámém židovi jménem Šabtaj Cvi.

plakát

Hlava Medúzy (2021) (TV seriál)

Občas jsem se díval, ale mělo to pro mě nízkou atraktivitu, když mě něco vyrušilo, tak už jsem se ke sledování třeba nevrátil. Heřmánek pořád někam pelášil, bylo mi to jedno, ať si klidně poutíká..

plakát

Nový papež (2020) (TV seriál)

Za kniplem sedí Malkovich a už to není ono. Sice je tu pořád to zvláštně pokřivené, napůl pohádkové, katolické fantasy univerzum, ale to nestačí.