Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Pokud má někdo zvrácenou radost z Výměny manželek, z toho nezastíraného chátrovství, tak toto je druhý okruh pekla, divák je ponořen ještě hlouběji do lidského psycho-hnoje.

Devadesátky - Sudy (2022) (epizoda)

Atmosféra v týmu houstne, možná si kluci dají do řepy. V příštím díle nás čeká katarze, tipoval bych, že největší krysa se stane šéfem oddělení.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Asi nejvtipnější komedie, jakou jsem viděl. Hujer definuje nový archetyp vlezdoprdelisty a snaživce. Sice mu dělá problém samostatná orientace v probírané látce, ale svou pílí, nesmírnou, si ty výsledky zajistí. Rozhodně si třída nemohla přát lepšího sběrového referenta. A oceňuji jeho social support, na třídní schůzky jen od Hujerú přijelo kolem 20 lidí, včetně Máni z Čáslavi.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zdendův boj s ignoranstvím kuchyňského proletariátu, s prefabrikáty, antihygienou a zkázonosnou čecháčkovskou kreativitou - jídla jako katův šleh nebo záláplí paní lesmistrové (něco s nivou).

Ektor: Proč (2014) (hudební videoklip)

Ektor řeší existenciální problém, jestli se má člověk vyvíjet jako individualita, nebo jestli má upřednostnit zájmy úlu. Text je napsaný vtipně a inteligentně, maminka Elefteriadu a teta Elefteriadu jsou jistě na chlapečka pyšné.

Tři bratři (2014) odpad!

Vytunelené/převyprávěné 3 klasické pohádky, písňové texty psal nějaký proletář. Nezaznamenal jsem tu žádnou přidanou hodnotu. Proč má vlk zobák?

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Po zhlédnutí převládá pozitivní emoce. Nechávám stranou tu brutální společenskou ultraobjednávku, aby televize generovaly obrovské závěje nových pohádek. Ty jsou primárně určené k programování dětí, aby z nich udělaly krotké domestikované občany, kteří se chovají správně. Ale proč po nich baží tolik dospělců? Cožpak jsou všichni tak prostí?

Klenot.TV (2016) (pořad)

Výborný pořad, bohužel se některým mažoretkám udělaly hnusné plísně na rukách, takže jim jejich pasák přikázal prezentovat šperky v rukavicích.

Případ Roubal (2021) (seriál)

Jehovista Čermák/Roubal dokonalý magor, ano, vždyť přece Ježíš řekl svým učedníkům "pojďte, učiním z vás rybáře lidí". Jinak vidím velký špatný, herec slovák by se měl vrátit zpátky do mámy.

Příběhy slavných - Ztracený hlas (2001) (epizoda)

Laďka byla krásná žena, urostlá, sebevědomá, talentovaná, energická, do života vybavená optimismem a sociální inteligencí, akorát měla v knize osudu napsáno, že umře mladá jako Ayrton Senna nebo Jim Morrison.