honza1205

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 8.9.2018  02:06
    Ruiny (2008)

Dal bych 3* nebejt toho blbyho konce.

• 7.9.2018  18:41

Proc nebydleli u vodopadu?

• 7.9.2018  18:39

Po Tichym mistu dalsi zklamani. Kdo se u tohohle muze bát?

• 15.8.2018  05:39

Tady zas chytrolini nedavali pozor. Ze by kinorip? O laboratorich vedel pac je tam nechal vybudovat pro sebe. Spis by me zajimalo proc na konci otevrou ty klece a az pak ty hlavni vrata, kdyz stacilo vyvetrat otevrenim tech vrat.

• 23.7.2018  18:56

Je to blbost. Kdyz mu ten pristroj vykouzlil dvojnika tak si ho moh nechat a ne je vsechny zabijet.

• 21.7.2018  18:13
    Šampióni 2 (1994)

Jsem opravdu rad, ze neplati takovy hokejovy pravidla jako v tomhle filmu, protože netusim, kdo by to ve zdravi byl schopnej prezit. Americani jsou urcite stastny, ze trenujou jiny lidi a jinejma metodama nez Estevezova postava, protoze by za remizu s Islandem byli fakt stastny. Jen si neumim predstavit turnaj dospelejch, kde by se s nima mohli potkat a vlastne mi hlava nebere ani ten filmovej. Estevez to rek dobre po druhy tretine, tohle neni hokej ale cirkus. Jen by to asi musel bejt českej statni cirkus, protoze tohle by bez dotaci nemohlo prezit. A jeste to letajici vecko :-D Od kdy neplati ofsajd? :-) A navic nez by se zformovali tak by je zrusili i na urovni pripravek. Nastesti Islandani to vyresili uspokojive. A nejlepsi utocnik turnaje pri penalte zastavi na modry... :-D proste ve filmu o hokeji by mohli aspon nektery do oci bijici blbosti eliminovat. Škoda, ze to nebyla komedie, pak by to mozna slo. A ve vystroji brankare, bych fakt chtel v realu videt dite s nadvahou. Natoz v repre :-D atd.atd.atd.

• 28.5.2018  19:28

Doufam, že to v příští sérii ukončej. Nevim kam by to chtěli rozvíjet.

• 25.5.2018  18:38

Jednička asi lepší, ale na 5* to je furt.

• 23.5.2018  23:14

Dražší verze Serenity, jenže Serenity fanoušci čekali a vyřvali si jí, tohle fanouškům nacpali do krku ať chtěj nebo ne.

• 4.5.2018  19:44

Proč mu neuřízli ruku i s rukavicí, když ho měli na lopatě? Byli na to přítomný minimálně tři vhodný týpci... + další píčoviny...a 91% ? Jsem zvědavej jak je všechny oživí, hádam, že díky kamenům, než je definitivně "zničej" Sranda zfilmovat to určitě nebyla, ale 81 by odpovídalo víc. A navic...kdyz o tom premejslim tak pulka taky nevysla. Kdyz letelo letadlo tak spadlo pac umrel pilot a co pulka tech lidi co v nem prezili? A o cem bude ctyrka? Thanos se vyblbnul, takze skodit uz nebude a navic vyresil problem s vycerpanim zdroju. Za me dobrej skutek. Kdyz se kaci les...6

• 24.4.2018  19:18

Film kterej mě štval ještě před tim než se začal natáčet. A překvapení veliký. Gillan je krásná a je zajímavý, že to je poznat i když hraje Nebulu.

• 19.4.2018  00:36
    Jersey Shore Massacre (2014)

Nevzpominam si, ze bych videl neco horsiho.

• 2.3.2018  21:18
    Borg/McEnroe (2017)

Tak mohlo to bejt delší...aspon z komentu vime, kdo nikdy nedelal sport. To neni vytka, jen poznamka.

• 1.3.2018  15:31

Já teda nemyslim, že jsem náročnej divák, ale tohle je furt dokola, nevydržel jsem do konce.

• 1.2.2018  10:46

Pro xxmartinxx - napsal jsi děsnej blábol, to samý lze říct o Český sodě.

• 10.1.2018  23:18

Takovy trochu vycucany z prstu. Musi mit vohorelej xicht, tak dame dvakrat detail, ze ma hudbu ve sluchatkach, pritom jinak mu je hudba u prdele...trpaslik tam byl proc? Syn Frances to samy, kolegyne z prace, taky zbytecna atd. atd. Hele, tohle fakt neni malej velkej film. Premejslim i o dvou hvezdach.

• 10.1.2018  12:51

Když přetrpíte prvních padesát minut, tak je to jízda až do závěrečnejch titulků druhýho dílu.

• 9.1.2018  19:46

Jak to muzete srovnavat s Tarantinem? Nesympaticky postavy a celkem nuda. Tohle se nepovedlo.

• 2.1.2018  21:54

Hodnotim celej seriál. Tři, víc ani prd, občas zábava.

• 2.1.2018  19:43

SW jsem nikdy nejak neprisel na chut, ale tohle mi prijde jako vysmech fandum do xichtu. A ted za me... ta bila holka mi je moc sympaticka, ale mezi ni a tim cernochem neni zadna chemie. Nevim proc ho nenechali to napalit do toho kanonu, byl by od nej klid a aspon by byla prdel 🙂 Navic nevim proc ta tlustoska umrela misto nej. Asi zjistili, ze je tam uplne zbytecna.Pak nechapu proc v tom dumyslnym ukrytu ala Helmuv zleb, nemeli unikovej vychod.Dalsi...poslat pesaky do zakopu s ohnivejma klacikama proti tezky technice fakt muze snad jen zenska co ma slabost pro Damerona...mmch pan Poe, v normalni armade( vim, ze to jsou povstalci) by ho po druhym neuposlechnuti rozkazu dali popravit. A taky nevim proc to uz driv nenarvali kosmickou lodi do hvezdy smrti jako ta s tou fialovou řepou.Ale obdivuju nadseni povstalcu, pac vsechny dily co jsem videl dostavali celkem na prdel a nevim kde berou furt dalsi a dalsi.

• 31.12.2017  18:31

Co vám na tom přijde tak strašný? Jste nikdy neviděli žádnej Vorlův film? Kouř všichni obdivujou Miliardáře zatracujou.Neni to nejlepší Vorlův film,ale do odpadu má sakra daleko. Edit 311217 Vorel je vizionář, dnes kdy je jasný, že máme premiéra mamrda ze Slovenska, kterej krade a podvádí a když se mu někdo nelíbí, tak jeho na něj kleknou...tenhle film je slabej čajík proti dnešní realitě.

• 26.12.2017  00:03

Tak to bylo hodne dobry. Moc pekne vybrany herci!

• 21.12.2017  11:59
    Špindl (2017)

Nevim proc ty reklamy furt prasej nejakym blbym filmem.

• 14.12.2017  12:47
    matka! (2017)

Až do devadesátý minuty výborná komedie, jenže potom to začalo nějak drhnout.

• 12.12.2017  22:32
    The Defenders (TV seriál) (2017)

1* navíc za Elektru. Rosario Dawson hraje strašlivě protivnou postavu!

• 30.11.2017  08:00

Kamarad ma v mobilu, jak se zmatlal na Mácháči, je to desná prdel, proc to tady taky neni?

• 21.11.2017  09:55
    Wind River (2017)

Julia Jones a Elizabeth Olsen jsou moc pěkný holky.Film ok.

• 12.11.2017  20:18

Skoda Roxy libila se mi a mel jsem ji rad.

• 23.10.2017  15:15

1* navic za Anu de Armas, taky si ji koupim az se bude prodavat :-)

• 23.9.2017  02:16
    Rozpolcený (2016)