junglewar

okres Liberec
Ježíš je prostoročasový!

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 27.4.2015  19:38
    Kdo přežije: Thajsko (TV pořad) (2002)

Miguel.. Prostě je to nekonečná žumpa.!

• 26.4.2015  22:04

Jak už bylo řečeno, moc otazníků celkový dojem sundavá, ale myslím si, že kdyby to bylo udělali jako seriál, byl by to skvost.

• 25.4.2015  11:01
    Moje druhá láska (1994)

Mít v sobotu ráno puštěnou televizi je hodně nebezpečná zábava!

• 25.4.2015  09:34
    Unesené dítě (TV film) (2012)

Možná, až budu matkou a unesou mi zrzavé dítě, tak to ještě přehodnotím.

• 19.4.2015  11:20

Chi se přidat do pijonýra.!

• 27.3.2015  10:49
    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)

Martin Zounar!

• 8.3.2015  10:25

Hodně sofistikovaná satira. Konečně jsem to viděl v originále a ten humor má úplně jinej rozměr, například Downey je naprosto dokonalej. Za mě je tam vše.!

• 2.3.2015  23:37
    Sex Tape (2014)

Nechutná reklama na ipod, jsem si jist, že ještě něž jim zaplatili jejich mrzký peníz, tak si museli nechat vytetovat to jabko na genitálie!

• 2.3.2015  16:18
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Kolosálně uřvaná zrůdnost, plná naprosto debilních idiotů.!

• 9.2.2015  08:37

Uroborosní podívaná!

• 2.2.2015  17:50
    Vampýr v Las Vegas (2009)

Před filmem doporučuji vykouřit hodně LSD! Wynorski umělec.

• 22.1.2015  10:27
    Požírač kostí (TV film) (2007)

Dávný indiánský kostlivec co nakopává zadky všem bílým co mu ukradli jeho půdu a staví na jeho území . Není to úplně klasický béčko, protože tam neumře žádnej černoch a nejsou tam prsa. Jinak dobrá zábava. Závěr filmu je nejlepší, kdy tam bílo-indiánsko-americký šerif jede zachránit svět. Jima Winorsky musím začít víc sledovat, vypadá to, že točí docela slušnou srandu.

• 22.1.2015  10:25
    Komando (1985)

Jeden ze Schwarzeneggerových filmů, na kterých jsem vyrůstal a stala se z tohoto filmu i vánoční klasika. Asi po 5 minutách se John Metrix naštve a pak, už je to naprostej kult, plný krve, střílení a lásky. Top filmová střílečka. Díky Arnold.

• 22.1.2015  10:24
    John Wick (2014)

V kině se mi před očima otevřel přímočarý akční film, podle mě nejlepší akční film od dob co byl zvolen Miloš Zeman prezidentem. Keanu Reeves se naštve na rozmazleného mafiánského synka a chce ho zabít a k cestě za ním, mu stojí hodně moc mafiánských pohunků, které musí zlikvidovat pomocí palných zbraní. Film má hezký styl a dobře vykreslený svět podsvětí, kde se platí speciální měnou a všichni zločinci se schází v jednom New Yorském hotelu. Akční scéna z nočního klubu byl slušnej kult.

1 2 3 4 5 6 následující >>