kujon

student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 9.6.2018  07:09
    Wind River (2017)

Sčíhnuto dnes, v Kanadě, což tomu celému dodalo ještě větší grády a autentičnost. Film sám o s sobě dobrý, kvalitní a tudíž velmi podařené 4*

• 8.5.2018  13:36

Docela to šlo :)

• 4.2.2018  13:10

Působivě naivní, naivně působivé :)

• 21.1.2018  15:32

V něčem naprosto geniální, jinde průměr, tu a tam na prd. Určitě je to must-see film pro všechny pracující v korporátu, neb si v tom najdou "to svoje" :) Jelikož tam pracuju taky, tak za mě 3,5*, jinak by to byly průměrné 3.

• 18.1.2018  22:26
    12 opic (1995)

Na můj vkus dosti psychadelické, nicméně špatné to rozhodně není. Téma cestování časem mám opravdu rád, nicméně tady je to takové trochu divné. Těžko to popsat, chce to vidět. Za mě tedy tentokráte 3*, opice neopice.

• 2.1.2018  21:31
    Katastrofy (TV film) (1999)

Je to neskutečně špatně natočeno, zahráno i zrežírováno. I tak to má ale námět, který je naprosto skvělý a ze kterého by se dalo vytěžit mnohem, mnohem více. Kozy Catherine Bell tomu ale každopádně dávají šmrnc a v mém hodnocení posouvají film o jednu hvězdičku dále, na celkové krásné 3. Do budoucna jen houšť (samozřejmě těch koz, takto natočených filmů opravdu ne).

• 27.10.2017  22:32
    Sněhulák (2017)

No, ruku na srdce - je to sračka. A navíc jsem u toho v kině usnul (což se mi povedlo jen u Harry Pottera). Knížní předloha mi z celé série přišla absolutně nejlepší, nejnapínavější a po převodu na stříbrné plátno se z toho stala rozplizlá slátanina rádoby napínavých, až hororových šotů. Bohužel bez napětí a hororu. Takže tenktokráte za jednu hvězdičku a v tomhle případě už nic jiného než knížku.

• 12.8.2017  22:12
    Řezníci (2003)

Tak tohle byla velmi silná (zvláštní) káva. Tak úplně mi to nesedlo, ale to se vzhledem k povaze filmu ani nedalo očekávat. 2* a jsme si kvit.

• 1.8.2017  09:34
    Dunkerk (2017)

Ne, ne a ne. Je to takřka úplně o ničem, absolutně mě to minulo. Jediný skvělý a emotivní moment celého filmu je (SPOILER ALERT) když se kapitán na molu zahledí dalekohledem do dáli a vidí připlouvat anglickou "eskadru". Jinak nic, vůbec nic. Oslepnuvší a poté mrtvý kluk na palubě jedné bárky? Nechápu proč to v tom filmu muselo být, daleko silnějších příběhů by se "na břehu" dalo jistojistě najít daleko více. Jelikož se o 2.s.v. zajímám, tak jsem zklamán. Na 2* to ale nebylo, takže 3 a jsme si kvit.

• 8.7.2017  12:26
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Je to takové velmi nedospělé, rozvláčné a také velmi hloupé. Takové trochu pochmurné Beverly Hills 90210, vssazené do současnosti. SPOILER ALERT! Prvních 8 dílů je možné s klidným srdcem přeskočit, neb tam se děje úplné lautr hovno. Hodně se tam povídá, jezdí na kole, vzteká a nic k ničemu nevede. Mládež (17letá, kterou hrají herci ve věku 20-25let) je velmi hloupá, co je ale horší - jejich seriáloví rodiče jsou ještě blbější. Aby bylo genderové a rasové rovnováze učiněno za dost, tak tu máme hned několik homosexuálních studentů (včetně dvou homosexuálních rodičů), hispánce, černochy a asiaty. Pořád se to točí v někonečném kruhu marnosti, který normálně smýšlející člověk nemůže zdravým rozumem pochopit. Až díky posledním cca 2 dílům je to trochu jasnější, nicméně i tak je to velmi nepřesvědčivé a přehnané. Z celého seriálů se mi asi nejvíce líbila představitelka Sheri Holland (Ajiona Alexus) a chtěl jsem tomu celému počinu dát 3*, nicméně jak jsem se trochu rozepsal v rámci tohohle komentáře, tak nemohu dát více než 2. A druhou sérii? Díky, ani ne.

• 2.4.2017  18:31

Ale jako jo, 2* za ucházející, velmi naivni americké béčko (nebo spíš řetko), proč ne.

• 2.4.2017  18:29

Byla to nicneříkající, sáhodlouhá a ničemná nuda. V celkém filmu se v podstatě nic nestalo, jen milion dialogů od ničeho k ničemu. 1* a ani vlastně nevím proč.

• 19.3.2017  11:52
    Kokuhaku (2010)

Huh, to byla ale velmi silná káva. 4*

• 24.10.2016  18:26
    MacGyver (TV seriál) (2016)

Vydržel jsem to asi 15 minut a můžu směle prohlásit, že je to neskutečná sračka a už nikdy se na to nepodívám.

• 16.6.2016  20:08
    RRRrrrr!!! (2004)

Nejdebilnější film všech dob. I "odpad" je pro to moc mírné hodnocení.

• 8.4.2016  21:29

Ale jo, nebylo to špatné, nicméně po shlédnutí celého filmu jsem měl pocit, že by to celé šlo natočit s poloviční stopáží. Ale třeba je to jen můj špatný, neprofesionální názor, takže si jdu ustlat do koně a už dnes nebudu nic komentovat. 3*

• 1.4.2016  17:43

Shlédnuto před malou chvilkou v Hong Kongu, v originálním změní s čínskými titulky. Zbývá už jen dodat, že to byla docela píčovina. 2*

• 13.3.2016  23:49
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Do určité chvíle to bylo skvělé, poté pouze dobré a následně jsem to už sledoval pouze z povinnosti. Takhle blbě by původně velmi "našlápnuté" seriály končit neměly, tvůrci mohli odpustit sobě x posledních řad a mně mírný pocit zhnucenosti. 4* nechám, ale nijak zvlášť rád.

• 20.2.2016  23:00
    Svatba Jiřího Káry (amatérský film) (2000)

Tohle je tak silná káva, že se to snad ani dost dobře nedá popsat. Je to autentické, nonkonformní, bezprostřední a kurevsky zábavné. Znám osobně několik lidí podobného ražení, nicméně nikdo z nich se ani vzdáleně nemůže přiblížit levelu Jiřího Káry. Jako sonda do hlubin duší spodních 10 000 neocenitelné. 5* bez debat.

• 13.2.2016  11:15
    Room (2015)

Místy to trochu drhne, ale tak jako tak je to velmi sugestivní drama. 4*

• 13.2.2016  11:12

Je to emerická, teenagerovská a vysoce naivní sračka zabalená do lehce prokouknutelného pozlátka.

• 5.1.2016  22:32
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Je to jedna velká legranda, sonda do hlouby českých análů, aneb kterak lyžník ke gastronomii přišel.

• 26.12.2015  20:40

No, moc na to koukat nešlo. 2* a rychle na to zapomenout

• 22.12.2015  22:11

Je to surové. Je to těžko stravitelné. Je to dobře obsazené a je to stejně tak i dobře odrežírované. Je to skvělé! No a ta hudba, to je třešnička na dortu. 4* s tím, že to nechám ještě chvilku rozležet a pak možná přiostřim.

• 13.12.2015  16:45
    Méďa (2012)

Mimo jedné, nebo dvou, opravdu vtipných hlášek, je to veskrze nuda a předvídatelná srajda. 2* a už o tom nebudeme mluvit.

• 22.11.2015  22:12
    Oko bere (2008)

Je to ryze průměrná, ničím vyloženě zajímavá a od začátku prokouknutelná emerická story s nepříliš oslnivými hereckými výkony. Za mě tudíž 3 bludišťáci.

• 10.11.2015  20:47

Mad Max nikdy nebyl tak úplně můj šálek kávy a nejnovější díl není výjimkou. Takže 3* a víc ani prd.

• 6.7.2015  10:59

Miluju první dva díly. A proto musím s lítostí prohlásit, že nejnovější Terminator je jedna velká naleštěná sračka. Pár postřehů, které jsem si sepsal v průběhu sledování - Arnold nemá tolik mluvit. Arnold nemá dělat vtipy (až na výjimky). Arnold se totiž má chovat jako stroj, ne jako tak trochu kovovější strejda od vedle. Takovýhle film nemá být protknut komediální nití. Takovýhle film může mít romantický příběh, ale rozhodně ne takový jaký je v něm předveden - měl by si vzít příklad z prvního a druhého dílu. Je to celé takové načinčané a teplé (nebo minimálně vlažné), kdežto dvojka byla surová a chladná jako ocel - a přesně taková má parádní sci-fi být. Na druhou stranu to mělo některé dobré nápady (SPOILER ALERT!) - kyselina na T-1000, velká puška schopná odrovnat T-800, nebo třeba T-1000 oživující T-800. Celá posranost toho filmu byla názorně partná ve scéně (SPOILER ALERT!) kdy Anrolda John vyhodil z autobusu a on přistál na kopotě policejního auta. Následující monolog "Nice to see you, get out" a záběr na stojícího policajta vedle auta, se kterým Arnold právě odjíždí, je tristní. Proč? Jak by to asi vypadalo ve dvojce. Opravdu by se konal monolog, nebo by byl policajt vyhozen z auta při první příležitosti předním oknem? Je to k pláči. Suma sumárum - je to plivanec do ksichtu všem pravověrným milovníkům dvou původních dílů, ale koukat se na to dá. Jednou. 2*

• 1.7.2015  23:47

Nemyslím si, že lze vzhledem k osobě hlavního aktérova dát filmu méně než 5*.

• 28.6.2015  09:07
    Zmizelá (2014)

Ale jo, špatné to nebylo, ale... Něco tomu zkrátka chybělo. Děj byl překombinovaný, takže nikdo do určité chvíle vlastně nevěděl o co komu jde. Pak bum, něco málo se vysvětlilo a následně se jelo zase na další vlně. Popravdě - moc mě to nebavilo a místy celkem i sralo. Takže 3*

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8