anusha

ICQ: 223506580

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 27.5.2017  11:01
    Joshy (2016)

asi tazko je toto vtipne ... skor nudne a tak

• 9.4.2017  21:21
    One Mississippi (TV seriál) (2015)

ak mate depku a potrebujete malicke postuchnutie k poslednemu rozhodnutiu tak toto je to prave pre vas

• 9.4.2017  16:16
    Pasažéři (2016)

vela kriku pre nic

• 8.1.2017  12:31
    La La Land (2016)

ano mohlo y to byt trosku kratsie a spevacke a tanecne vykony maju daleko od old hollywood no zo soundtracku zijem uz tyzden takze +*

• 3.12.2016  23:44

jedna * za emily a druha * za paris

• 28.11.2016  21:33

ked to uvidim raz v buducnosti nahodou v telke tak nebudem rozumiet tomuto hodnoteniu ale toto je naozaj film do imaxu ... nesetrite aj tak si to nebudete chciet pozriet druhy krat

• 28.11.2016  21:27

dokonale to vystihol uzivatel TeeAge a ten to hovori za mna takze davam 3*

• 28.11.2016  21:19
    Crazy Ex-Girlfriend (TV seriál) (2015)

Dalsi super serial s GIRL v nazve co zapada do mojej posadnutosti serialmi v s girl v nazve. Kazdopadne velmi vtipne genialne muzikalove cisla. Je pravda ze by mu neuskodila kratsia minutaz a par explicit verzii muzikalovych vsuviek na yt dokazuju ze povodne showtime spracovanie (30min ak sa nemyllim) by bolo uplne dokonale. Na ochutnavku https://www.youtube.com/watch?v=O4hh1YhDfbA dalsie by uz oli zrejme spoilery, aj ked pri tomto druhu serialu si clovek vie velmi jednoducho domysiet dej, ktory je skor druhorady. Perfekta odychovka pre milovnikov sibnutych sladkych romantickych komedii s nekonecne chytlavymi muzikalovymi cislami.

• 2.10.2016  19:40

úprimná výpoveď o ženskom priateľstve vrátane žiarlivosti a hádok, inak krásny film i keď 20 min vystrihnúť by mu neuškodilo

• 3.9.2016  22:30
    40 let panic (2005)

cdp co som pozerala extended cut ci co ? ako viem je apatow ma problem s prilis dlhymi filmy ale tomu to by trebalo aspon 40 min dat dole preeeeboha nie kazdy vtip co vymysli je zlato omg ..

• 12.8.2016  00:04

ano je to sice definicia firstworldproblems a niekto kto ma existencne problemy bude na to pozerat ze po****ny ****** uvedomte sa ale nakoniec sa aj uvedomia :D spoiler ale je to cele prijemne pozerat celkom a co si budeme hovorit vacsina z nas aj riesi taketo veci takze vsetci sme debili

• 24.3.2016  23:32

co tak vymazat aspon 70% patetickych akoze epickych zaberov ala gods of egypt (nevidela som ale tak nejako si to predstavujem) a radsej podtiahnut zaujmavejsi dej ? mozno by som sa tak nenudila keby som si pri tom mohla zahrat na mobile nejaku hru ale tak v kine sa nepatri vsakano.... ani easter eggs co tam su podla mna tak nefunguju ... aspon to zachranuje super casting a hlavne wonderwoman ale vynimkou je pre mna amy adams, ktora ma s cavillom nulovu chemiu ..

• 5.1.2015  00:24

ak by mi niekto popisoval obsah tohto filmu tak by som len gulala ocami a vravela si debilina paradoxne sa na to vsak velmi dobre pozeralo a zbytocne to nezmykalo slzy aj v situaciach kde by som to cakala ..

• 4.1.2015  01:33

nuda ... zlee

• 10.12.2014  15:28

chcelo by to sympatickejsiu hlavnu postavu .. a ked uz kresli tak prosim nie ilustracie do slabikara lebo ta vystava to bolo nieco ...

• 6.11.2014  22:47
    Interstellar (2014)

obraz nad obsahom a logikou tuto vitazi na plnej ciare a aj ked je to ozaj zazitok pozerat keby mi dokazali vypnut rozum na tri hodiny mozno by sa mi to aj pacilo .. + jedine co je na filme nepochopitelne je ako je mozne ze mohli za nieco s tak slabym pribehom vyhodit tolko penazi SPOILER minusova hviezda za to ze hathaway neumrela PS: komu sa pacil tento film ZOMRI

• 16.10.2014  11:55

+2 hviezdyza to ze to je veronica mars :) ak nemate radi serial film nepozerajte ... pripad hodny tak jedneho dielu a ani to na co vsetci cakali .. mi neprislo dost uspokojive no kazdopadne potesilo ..

• 18.9.2014  12:31
    The Mindy Project (TV seriál) (2012)

sexy doktor, hlboko zraneny sarkasticky doktor a mlada romanticka ktora vela rozprava nema idealne BMI a ma kopec casu na to aby stretavala chlapov chodila na party a nejakym vysetreniam sa venuje asi tak 0,5% casu v serialy, ma obrovsky byt v new yorku a je to super vtipne “I hooked you up with Ronaldo!” “Your garbage man? He was smokin’ hot, but he was a little pretentious. A little too well-read, if I may say that.” update: po 2 dnoch a dvoch seriach zvysujem hodnotie na 5* a kto to vzal pri prvych epizodach odporucam pri tom zostat .. pokial ste teda zena :)

• 7.9.2014  14:26

kazdy si uz zvykol na absolutne nerealne dejove linie a vyvrcholenia romantickych komedii no toto ma priam nastvalo ...nielen koniec ale aj spravie postav aa absolutne otravna anna faris ktora aj v slusnom prevedeni posobi ako slapka .. +velmi malo vtipnych scen na komediu. idem si dat nanuk

• 14.8.2014  08:14

s dobrou spolocnostou a drinkom sa dobre nasmejete .. objektivne posudenie 0 bodov

• 23.4.2014  10:26
    Turbo (2013)

keby ze mam 5 rokov by som sa urcite velmi zabavila :) ale co je ovela viac super je hra!!!omg!!!

• 29.1.2014  13:28

vyborne povrchny film o dokonale povrchnych ludoch

• 4.9.2013  22:00

no trosku skaredsia mohla byt ta emma roberts ked uz to ma akoze cloveku zlepsit naladu ten film ale som ochotna mu to odpustit ... mozno je chyba vo mne :( :D najprv som sa citila ze pfff akoze ake ma to decko problemy aaale nakoniec ked si spomeniem na svoje teenagerske roky ma to aj rozcitlivelo a pekne film zobrazuje ze jaky je laska liek na depku a treba proste zit .. a skakat spievat a bozkavat ci co tam bolo na konci ! ;-)

• 13.4.2013  10:26

najprv som sa čudovala, že čo za hovadinu to pozerám ... no nakoniec som revala ako pavián

• 11.2.2013  22:41
    Konečná (2013)

Film v rôznych častiach pripomína moje obľúbené hry :D ako NfS .. alebo dokonca tanky pri naháňačke v poli. To je však jedno bavila som sa a veľké plátno pridáva jednu hviezdičku ;-)

• 26.10.2012  12:24
    Skyfall (2012)

Na parádu! Na parádu! Welcome to Scotland! oplatilo sa ist :D vyhrala som tablet!!

• 6.10.2012  19:31

sklamanie.

• 2.9.2012  21:19
    Le Havre (2011)

čudné pocity vystriedalo napätie a zvedavosť nakoniec sa dostavilo nadšenie

• 2.9.2012  21:10

Je to čudné.... a znepokojujúce... hlavne ak vám ho pustia v kine bez toho že viete o čo ide. A asi som blbá ,ale že je to štúdia ľudského charakteru mi došlo až keď som si to tu prečítala.

• 14.8.2012  14:04
    Samec (2009)

hviezda za to ze som to dokazala dopozerat dokonca

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10