Teg

Miroslav Směšný

okres Praha
tak různě

• 11.2.2007  19:06

Vizuálně to nemá do dokonalosti daleko, nicméně dějově mě to neohromilo o nic více než jednička... ale nenudil jsem se, to ne. Pastva pro oči a uši.

• 11.2.2007  19:05

Na takovou plácaninu to mělo docela ucházející atmosféru :) a Richarda je na dojáky doopravdy škoda ;)

• 11.2.2007  19:00
    Spláchnutej (2006)

Příběhově u mě spadá do průměru soudobé animované tvorby... ale pro těch pár geniálních vtipů nemůžu 4* nedat :)

• 11.2.2007  18:53

Pro mě určitě to lepší z české pohádkové tvorby. Několik výtečných momentů bohužel stojí v pozadí za těmi trapnějšími a nudnějšími. Mohlo to být mnohem lepší!

• 11.2.2007  18:52

Možná je to svatokrádež, ale oproti očekávání mě na mě snímek neudělal očekáváný dojem... Pardon :)

• 8.2.2007  11:09
    Samurai Champloo (TV seriál) (2004)

Anime už mám nakoukáno poměrně dost, ale zrovna tohle mě docela zklamalo. Animace je sice zajímavá, ale dějově se dá přirovnat k většině seriálům západní produkce. Nicméně hlavně díky skvělé animaci a občas pár vtípkům se na to koukat docela dá i přesto, že občas nevíte, jestli se nacházíte v Japonském Doju, nebo černošském ghettu. Edit: Po shlédnutí dílu s hořícím polem marihuany přidávám další hvězdičku. :D

• 7.2.2007  21:56

Mortenser sice místy vypadá spíš jako potulný cirkusák, než nájemný zabiják, nicméně dějem proplouvá tak jaksi samozřejmě. Filmu by neškodil konec o čtvrt hodiny dříve, stejně jako o dvě hodiny.

• 5.2.2007  22:13

Tenhle snímek bych nechal promítat každýmu militaristovi, aby viděl, co se mu taky může stát. Na mě osobně zanechal dojem jako něco hrozného a nervydrásajícího. Nemíním si ho pouštět znovu za nic na světě.

• 28.1.2007  20:39
    Apokalypsa (1979)

Šílený film o šílenství, které je vyvrcholením závislosti na válce. Mimořádně depresivní a těžký snímek. Rozhodně ne pro slabší povahy ani ne tak z důvodu drsných scén, jako ze šílenství, které na vás dýchá každým okamžikem.

• 28.1.2007  16:31

Nikdy mě nepřestane udivovat, jak mistr dokáže vystihnout to krásné v naprosto obyčejných věcech.

• 25.1.2007  09:10

Pět hvětdiček i přes to, že mi film nesedl tolik, jako jsem čekal. Nicméně hudba od Newmana je skvělá s pár prvky, které vám dají vzpomenout na božský Shawshank.

• 22.1.2007  09:31

Disneyovská variace na legendu Poklad na ostrově. Nechci je za práci hanit. Animace vypadá jako vždy skvěle a dětem se to bude líbit bezpochyby. Ale to neustále Disneyovské kopírování... Měli by zaměřit energi krapánek jiným směrem.

• 18.1.2007  19:04

Mladší bratříček o něco víc komediálního Podfu(c)ku. Přesto geniální.

• 18.1.2007  14:29
    Lesní duch (1981)

Koukat se na to da, ale myslim si, ze to co drzi tenhle snimek celou dobu nad vodou neni atmosfera, ale silena smes vybuchujicich gejziru hnusu, ktery vam pripomene brain dead. Takova zabava to ale rozhodne neni. Nektere reakce vsech postav jsou navic dokonale stupidni :) enjoy

• 15.1.2007  19:25

Nebylo to nic extra, ale zase obcas jsem se solidne nasmal. I kdyz to bude spis zasluha kecu z knizky, nez filmu.

• 15.1.2007  14:36

Nehodnotím tu ideje bývalých skautů. Hodnotím jakýsi divný pokus o dokument, který se v mých očích pokusil o křivárnu na skautském vůdci. Mimoto je to celé plytké, můžu vzít 15 let staré videozáznamy z našich táborů, sestříhat je, a vydávat za lepší dokument, než je toto. Junáci si zaslouží lepší dokument, který by česká televize mohla pouštět na svatého Jiří.

• 15.1.2007  07:31

Ale, že je na světě krásně... :) hlavně v Krkonoších v zimě.

• 14.1.2007  21:52

Perfektni herecke vykony, zvlast Nicholson znovu ukazuje, ze jeste nehodla jit do staryho zeleza. Na filmu me jen trosku vadi konec. Ne ze by nebyl dobry, ale neco ve me chtelo, aby kladny hrdina prece jen prezil.

• 13.1.2007  16:58

Na to, že to Neni Terrence a Bud, tak docela vali a hlavne se dokazi ztrapnit o neco vic, nez je u tech dvou obvykle :)

• 13.1.2007  12:48

Jako "západnímu" divákovi mi pár věcí na Miyazakiho filmech často nesedne, nebo je nepochopím. Nejinak je tomu i s tímhle filmem. Příběh vás ničím nepřekvapí, i přes to, že nikdy nevíte, co číhá za dalším rohem. A dovede vás dokonale vtáhnout do děje, ať už si myslíte cokoliv. Bravo, pro mě osobně spolu s Princeznou Mononoke to nejlepší z anime.

• 13.1.2007  00:45

Opět parádní atmosféra a slušná - ne vinikající hudba. Jen postava prince, který se tam jaksi "vetřel" mi vůbec nesedla.

• 11.1.2007  11:52

Možná jsem zvláštní, ale těmhle filmům rozumím moc dobře. A některé myšlenky jsou hodně silné... podání jsem překousnul :)

• 11.1.2007  11:09

K tomuhle žánru světové a vůbec animované tvorby jsem se zatím neprokousal natolik, abych mohl Mononoke hodnostit s ohledem na ostatní, ale co můžu říct s jistotou je, že Princezna Mononoke je díky Hudbě (záměrně s velkým písmenem) a hlavne duši nádherný film, který vás dokáže naprosto pohltit a neodtrhnete se od něj až do konce...

• 11.1.2007  00:28
    Eragon (2006)

Nelogicnosti, spousta rvani a trapne vyhlizejicich tvari a scen :) Navic kopirovani vseho moznyho. Hvezdicka je jen za to, ze to neni hrany jako divadlo na jevisti (za odmenu) a za trest je ta jednicka proto, ze jsem cetl knizku.

• 10.1.2007  18:18

Hvezdička pouze za kameru a kostýmy.

• 10.1.2007  18:11

Ne jen nuda... ale absolutní znechucení. Pokud tohle byl zamer, tak se skutecne zadarilo :)

• 10.1.2007  14:33
    Al pointeu (2004)

Atmosféra velmi dobře zvládnutá, ale děj místy dost pokulhává. Zvlášť pochybuju o tom, že reakce vojáků byly hodné příslišníků armády. Nicméně koukat se na to dá.

• 2.1.2007  18:51

Celkem neznámý animák. Ale rozhodně stojí za zhlédnutí. Český dabing není špatný - stejní dabéři, jako u Prince of Egypt, ale na originál nemá. Námět mi sice nepřišel příliš dle mého gusta, ale koukat se na to dá. HLAVNĚ Erys je krásně zmáknutá a potom...Tartar je famózní!

• 2.1.2007  18:40

Nic mě nedonutí, se na to podívat podruhé.

• 2.1.2007  18:34

"Pusťte nás dovnitř"... "Nebo co? Budete zlí?" ... "To už jsme!" BUM! Tohle je pro mně špička... hlavně onen houslista, vy víte o čem mluvím :)