Teg

tak různě

1 4 8 11 12 13 14 následující >>
    • 20.4.2006  17:31
    Grizzly Man (2005)

Premyslim zda hodnoceni patri filmu jako praci Wernera, nebo zda vlastne nehodnotim spis celozivotni dilo Timothyho Treadwella. Z obojeho mam dost sporny pocity. Jako narusenyho ho mozna ostatni medvedi respektovali, ale kdyz potkal stejne narusenyho medveda tak mel smulu.

• 26.3.2006  20:45

Musim rict ze me Rowan Atkinson dost prekvapil a nebyt toho rozporuplnych pocitu tak tomu dam vic. Film na me celou dobu pusobil jako mila rodina komedie a cerny pasaze s mrtvolama mi tam nezapadly, ackoliv jsem se doopravdy zasmal.

• 6.3.2006  09:12

Tak mozna, ze mi budete chtit useknout hlavu, nacpat do ni cesnek a hodit do reky, ale tenhle filmek proste miluju. Jestli tohle videl take casto zatracovany Terry Gilliam, tak musel slintat.

• 26.2.2006  20:11

Takova ujetost, ze nemuzu jinak. Skvela Kusturicova hudba tomu jen dodava. A takovy ksichty nikde jinde neuvidite... typicka vesnicka tvorba... strucne boziiii.

• 2.2.2006  07:20

Neuvěřitelně geniálně natočený film. Dokonce dnes se na něj dá pořád dívat lépe než na lecjaký dobrodružný trhák. Papírové speciální efekty jsou proste skvělé.

• 2.2.2006  07:15

Tenhle film proste miluju. Záběry, po lesní cestě řítícího se předchůdce pionýra, za velkých oblak prachu a kolem se zvedají vlny zvířeného listí, za doprovodu smrtelně vážné instrumentální skladby. Občas se válím bez dechu pod židlí.

• 30.1.2006  18:16

Příšerná ujetina, ale bavil jsem se opravdu dokonale. edit: po tretim zkouknuti v rade pridavam patou hvezdicku, tyhle zceny nemaji v moderni americke komedii obdoby :))

• 28.1.2006  11:44

Je to pitomost, ale musím se přiznat, že mě pobavila na nejvyšší míru. Možná proto, že je tak šíleně ujetá, až jsem se bavil celou dobu a občas byl smíchem bez sebe. Zoltan!!

• 28.1.2006  11:41

Hezká podívaná, zajímavý děj, ale podruhé už mě k tomu nic netáhne.

• 28.1.2006  11:33
    Solaris (2002)

Neoriginální, ale pro mnoho lidí rozhodně zajímavý snímek. Hudba perfektně podkreslovala tahy kamery. Atmosféra zvládnuta na jedničku.

• 24.1.2006  08:28
    Velká ryba (2003)

Film má jiskru, všechno se Burtonovi povedlo na výbornou, ale čekal jsem trošku lepší propojení jednotlivých částí a rozuzlení. Je pravda že jinak to možná dopadnout nemohlo, ale konec na me nezapůsobil o nic víc jako film jako celek, což je škoda. Edit: Po druhem shnednuti pridavam hvezdicku ;)

• 16.1.2006  20:36

Kdysi jsem si naivně předsevzal, filmu který mě rozpláče dám plný počet.

• 16.1.2006  20:27

Jsi připravená Wendy?... Skvělý film o tom, že v každém z nás je stále kus Dítěte. Nádherný dar probudit to v lidech. Jinak asi nejnormálnější Johnyho role a velmi příjemně mě překvapilo, že umí i jiné věci jako se kupříkladu kymácet po palubě zlitý po dvoutýdenní nepřetržité pitce jamaiského rumu.

• 16.1.2006  10:19

Mají-li se v povaze člověka projevit skutečně výjimečné vlastnosti, musíme mít štěstí dlouhá léta pozorovat, co ten člověk dělá. Není-li v jeho práci ani stopa po sobectví, je-li myšlenka, řídící jeho činnost, bezpříkladně ušlechtilá a je naprosto jasné, že nejen nehledal nikde odměnu, ale dokonce zanechal ve světě i viditelné stopy, ocitáme se - bez nebezpečí, že se zmýlíme - před člověkem výjimečného charakteru.

• 13.1.2006  19:07
    Slzy slunce (2003)

*bum* Natočte mi nějakej trhák, dáme tam klasickou zápletku. Velitel speciálních jednotek i přes přímý rozkaz odletět se rozhodne evakulovat celou vesnici afrických domorodců. Aby měl důvod to udělat, bude zachraňovat i nějakou ženu. Dejte do toho pár bojových scén a ten zbytek nějak vyplňte. --------- Kamera - dobra, scenar - mizerny, obsazeni - Brucik tomu zachranil dve hvezdy

• 13.1.2006  07:32
    Cesta do středu Země (TV film) (1999)

Chudák Verne, hvězdička je za obsazení a za to ze tu všehojnou kytku nevynesli ven a neuzdravili celou planetu.

• 13.1.2006  07:15

Na tomhle nebylo nic zajimavyho ani kdybych byl blondynka.

• 13.1.2006  07:11

Za Gérarda.

• 12.1.2006  21:07
    Sám doma 3 (1997)

horsi nez Rychly(ho) fory

• 31.12.2005  12:00

Atmosférická pecka, která se pojetím totálně vymyká zbytku české pohádkové tvorby. Ani bych tolik neřekl že to je pohádka, jako spíš zfilmovaná pověst s dobrým koncem ... takovej neanimovanej Zeman.

• 28.12.2005  20:19

Terry se bezpochyby řadí do krátkého výčtu šílených a geniálních režisérů, kteří se nesetkali u širokého publika až na výjimky s bůhvíjakou podporou, ale ze mě konkrétně dokážou vymačkat všechny emoce jako z přezálého pomeranče. Kletba bratří Grimmů je jak již zaznělo jinde film složitý, absurdní a naprosto vybočující z konzumního zboží se točí jak na běžícím páse. Nevím komu nebo čemu mám poděkovat za dokonalé pochopení té látky, ale určitě děkuji mistru Gilliamovi, že za ta léta točí poříd to co chce on a ne to co chtějí masy.

1 4 8 11 12 13 14 následující >>