sahe

ICQ: .
Yahoo: .

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 20.2.2017  08:29

5* dát nemůžu, to má prostě T1. Každopádně je to asi jedno z nejlepších pokračování nějakého filmu, který jsem kdy viděla. Nostalgie tam určitá je, ale to i nás diváků.

• 10.12.2016  22:12
    Zánik civilizace (TV film) (2008)

TV Prima vysílala film a dokument ve stejný čas. Náhoda? http://www.csfd.cz/film/332342-napospas-osudu

• 3.12.2016  15:23

Dlouho jsem se tak nezasmála, jako u tutoho filmu. Jde o to, že je tedy převážně určený ženám, možná více matkám, ale to nevadí. Chlapi ho asi moc nepochopí. Takže ženy, chcete vypnout? Pusťte si tento film.

• 17.11.2016  12:19

Naprosto souhlasím se slovy studenta, co byl v Sevilla, to město opravdu zůstane navždy v srdci a je těžké ho opustit. Mluvím z vlastní zkušenosti.

• 3.11.2016  21:15

Rádoby USA happyendový film, každopádně text té malé holčičky vymýšlel kdo, sakra? Mluví jak dospělá, vzdělaná žena, takže naprosto šílený. Předvídatelnost je jasná, takže žádné šokující akční záběry v příběhu. Vlastně jo, šokována jsem klidností Aňi, která bezmyšlenkovitě řekne ano...

• 3.10.2016  18:13
    Teorie tygra (2016)

Fakt znáte takovéto ženy?!?! No já nevím, docela jsem byla znechucena tímto filmem. Ještěže tam byla Alena, i když ta taky zrovna nebyla úplně vzorná. A proč Jan pak rozlévá tu vodku nebo slivovici nebo co to pili na konci do řeky?

• 30.9.2016  22:15

Zápletka je jasná. Docela klasický Woody. Jediný, kdo mi tam fakt nesedí je Blake, která prostě v každém filmu vypadá a "hraje" stejně. Stejně nudně. Nevím, co jí zbude až bude starší. Bude ještě obsazovaná?

• 25.8.2016  23:49

Určitě průkopnické téma a kontroverznost, která vlastně zasahuje stále do současné doby. Co mi ale tedy pilo krev byl samotný hlavní hrdina Eddie, který byl pěst na oko. A Matthias tentokrát neměl moc výřečnou a zajímavou roli, škoda.

• 1.8.2016  13:03
    Polednice (2016)

Příběh Polednice znám, ale asi jsem nepochopila tento film. Jakože prokletí domu, rodiny nebo utajovaná šílenost matky? Asi jsem z toho poněkud mimo.

• 31.7.2016  16:30

Většinou se ženy bojí stárnout, ona by si přála stárnout. Až jednou potkala toho "pravého" a ono se to povedlo? Klasická Blake, dlouhonohá blondýnka, kdo by jí nemiloval.

• 30.7.2016  13:42
    Extralarge 2: Dělovka (TV film) (1992)

Hláška malého chlapce, když ho detektiv chválí jak zatočil s lumpem "Viděl jsem všechny filmy s Budem Spencrem" - bohužel vystihuje šílenost tohoto filmu.

• 24.7.2016  21:56

Sice nejsem na sentimentální filmy, ale tento film mi učaroval a ano, byla jsem na konci na měkko. Je to romantické, ale zároveň pod povrchem se skrývá něco víc.

• 24.7.2016  15:06
    Padesátka (2015)

Dlouho jsem neviděla tak strašný film. To jako opravdu vážně?

• 7.7.2016  10:00
    Pod tlakem (2016)

Něco jako krize středního věku jinak. Žádné dodržování termínů, slibů svým kamarádům, spolupracovníkům, přítelkyni... Žití života jako kdyby byl stále "studentem", žádné povinnosti a závazky vůči sobě a okolí. Takový je možná opravdu svět dnešních 30-40tníků. Lze ho ale žít takto stále?

• 7.7.2016  09:47
    Exil (2016)

Pokud se na film podíváte z hlediska děje, příběhu, tak tam vlastně asi nic neuvidíte. Historie této země je nám relativně vzdálená a tak nejspíše českému divákovi nic neřekne. Žádná akce, pouhé verše, myšlenky, občas opravdu nahodile řečené. Co se týče záběrů, střihu a jak je film provedený, tak bych řekla, že dokázal ukázat tolik věcí (myšlenek) z pouhého záběru na chýši, že aspoň na hvězdičku to má.

• 7.7.2016  09:41

V současnosti je to dost aktuální snímek, kdy vidíte jak rodina přichází do narychlo opuštěného domu jen s tím, co stačili s sebou vzít. Nacházejí tam osobní věci těch "druhých", napovrch vyplouvají jejich samotné vzpomínky na jejich vlastní dům a na to co se stalo.

• 20.5.2016  08:27
    Tělo jako nepřítel (TV film) (2014)

Spoiler: abych to pořádně pochopila, tedy zápletku na konci, tak bych se na to musela podívat znova, ale to se mi opravdu nechce. Anorektičky vypadají jinak, i když hubenost tam je daná, ale asi svým způsobem "bohužel" ne realisticky, pokud to mělo zapůsobit jako odpuzující "tuto nedělej!", tak to se nepovedlo.

• 20.5.2016  08:24
    Ani ve snu! (2016)

Bohužel parkour jde mimo mě, takže z tohoto filmu si nemám co odnést. Možná ty "snové" věci jsou aspoň o to zajímavější, i když postrádají nějakou logiku.

• 18.4.2016  09:21

Ode mě to má jednu hvězdičku za Táňu Pauhofovou, jinak odpad.

• 18.4.2016  09:19

Já jí chápu... ona se nezajímala o dění, nepotřebovala to, měla ten svůj svět filmu a jeho okolí. Brala to prostě tak, že je to někdo vysoce postavený. Sama to říkala, že ani neví co říkal ve své řeči, ale že jí to uchvátilo, přesně to vystihuje. Ale je to její chyba a byla potrestána za ni.

• 9.8.2015  21:29

Další happyendový film, který poukazuje na stálá náhodná setkání, vlastně i nenáhodná.

• 28.5.2015  11:16

Viděla jsem zrestaurovanou verzi a musim říci, že se povedla. Opravdu obraz je čistý a zvuk také. Doporučuji určitě vidět, ovšem není to moc pro děti.

• 29.8.2014  22:29
    Sněžný drak (TV film) (2013)

Kdo sakra vymyslel ty dialogy. České moderní pohádky jsou otřesné.

• 19.8.2014  22:17
    Sex Tape (2014)

Jako oddychovou nezávaznou podívanou na komedii to berte. Ze začátku to má rychlý spád, pak ale rychle ubývá.

• 12.6.2014  07:13

Nicole si roli docela užívá, ale to je asi vše. Nedivím se již, že královská rodina se distancovala od tohoto filmu. Rainier zde vypadá jako ubožák, který nic nevyřeší, do tý doby než přijde Grace. A jestli čekáte akci s autem, tak tu nečekejte.

• 3.5.2014  14:27
    Funebrák (1932)

Krásné je upozornění na další Burianovo filmy jako "Hrdinný kapitán Korkorán" apod.

• 28.4.2014  22:05

Nejspíš kdybych byl IT specialista, tak bych si chrochtala blahem, jako lajk vlastně netušim. Rebeccu Hall znám především z filmu Vicky Cristina Barcelona, ale ustála to.

• 10.4.2014  17:27

Jasný břitký anglický humor. Pro někoho až moc britský. Imogen Poots je zde naprostý rozmazlený blázen, které byste sem tam nejradši dali facku. A konec si stejně můžete dovtípit již na začátku.

• 8.3.2014  22:05

Když si člověk uvědomí, že tato situace je stále v běžném životě možná... tak o to víc má film grády... ano, jsou tam pasáže, kdy je to jen filmařina a filmařské atrakce.... ale pravda, silný zážitek to vidět.

• 20.2.2014  13:16

Krásná kamera. Je vidět rozdíl mezi evropským filmem a americkým.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17