Sezení (2012)

Shlédnuto na KVIFF, kde jsem nevěděla, co očekávat. Helen Hunt znám od dobrý seriálu Mad About You (seriál) (1992) a byla jsem zvědavá na tento film. Myslím, že William Macy jako kněz byl senzační.

Napospas osudu (2014) odpad!

Nicolas Cage býval herec, který si vybíral dobré scénáře, ale tento film je opravdu odpad. To si řeknete "proč?" Proč to natočili? To je natočeno podle nějakého náboženského fanatika?

Démanty noci (1964)

Surrealistický film, který je vlastně vyprávěn na 90 % kamerou... dialogy tam nejsou, příběh dělá kamera, která je fascinující.

Oči Orsona Wellese (2018)

Film má dobrý spád, tedy až do 3/4 filmu, kde se najednou skoro zastaví a divák se začne docela nudit. Konec má zase náboj. Je to zajímavý pohled na režiséra a jeho tvorbu a kde bral múzu.

Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (2018) (TV film)

Kamera byla opravdu zvláštní. Občas se mi pletly postavy, kdo je kdo. Každopádně kostýmy byly velmi přijatelné. Vypravěčku jsem moc nepobrala, připadala mi jako zadrhnutý gramofon nebo se mi to jen zdálo, že dost často omílala to samé?

Liga spravedlnosti (2017)

Kde je náboj? Do poloviny filmu se pořádně nic neděje.

T2 Trainspotting (2017)

5* dát nemůžu, to má prostě T1. Každopádně je to asi jedno z nejlepších pokračování nějakého filmu, který jsem kdy viděla. Nostalgie tam určitá je, ale to i nás diváků.

Matky na tahu (2016)

Dlouho jsem se tak nezasmála, jako u tutoho filmu. Jde o to, že je tedy převážně určený ženám, možná více matkám, ale to nevadí. Chlapi ho asi moc nepochopí. Takže ženy, chcete vypnout? Pusťte si tento film.