Pohádky pro Emu (2016)

Rádoby USA happyendový film, každopádně text té malé holčičky vymýšlel kdo, sakra? Mluví jak dospělá, vzdělaná žena, takže naprosto šílený. Předvídatelnost je jasná, takže žádné šokující akční záběry v příběhu. Vlastně jo, šokována jsem klidností Aňi, která bezmyšlenkovitě řekne ano...

Teorie tygra (2016)

Fakt znáte takovéto ženy?!?! No já nevím, docela jsem byla znechucena tímto filmem. Ještěže tam byla Alena, i když ta taky zrovna nebyla úplně vzorná. A proč Jan pak rozlévá tu vodku nebo slivovici nebo co to pili na konci do řeky?

Café society (2016)

Zápletka je jasná. Docela klasický Woody. Jediný, kdo mi tam fakt nesedí je Blake, která prostě v každém filmu vypadá a "hraje" stejně. Stejně nudně. Nevím, co jí zbude až bude starší. Bude ještě obsazovaná?

Dánská dívka (2015)

Určitě průkopnické téma a kontroverznost, která vlastně zasahuje stále do současné doby. Co mi ale tedy pilo krev byl samotný hlavní hrdina Eddie, který byl pěst na oko. A Matthias tentokrát neměl moc výřečnou a zajímavou roli, škoda.

Polednice (2016)

Příběh Polednice znám, ale asi jsem nepochopila tento film. Jakože prokletí domu, rodiny nebo utajovaná šílenost matky? Asi jsem z toho poněkud mimo.

Věčně mladá (2015)

Většinou se ženy bojí stárnout, ona by si přála stárnout. Až jednou potkala toho "pravého" a ono se to povedlo? Klasická Blake, dlouhonohá blondýnka, kdo by jí nemiloval.

Extralarge 2: Dělovka (1992) (TV film) odpad!

Hláška malého chlapce, když ho detektiv chválí jak zatočil s lumpem "Viděl jsem všechny filmy s Budem Spencrem" - bohužel vystihuje šílenost tohoto filmu.

Než jsem tě poznala (2016)

Sice nejsem na sentimentální filmy, ale tento film mi učaroval a ano, byla jsem na konci na měkko. Je to romantické, ale zároveň pod povrchem se skrývá něco víc.

Padesátka (2015) odpad!

Dlouho jsem neviděla tak strašný film. To jako opravdu vážně?

Pod tlakem (2016)

Něco jako krize středního věku jinak. Žádné dodržování termínů, slibů svým kamarádům, spolupracovníkům, přítelkyni... Žití života jako kdyby byl stále "studentem", žádné povinnosti a závazky vůči sobě a okolí. Takový je možná opravdu svět dnešních 30-40tníků. Lze ho ale žít takto stále?