Slunovrat (2019)

Slušná bramboračka z třetí cenový

Knír (2005)

Hodně povedená lynchovka, s ještě méně nápovědami, než takový Mulholland Dr. Škoda, že Carrera nenatočil víc, zkusím Moliéra na kole)

To (2017)

Asi vlastně trochu lepší Stranger Things, starou verzi jsem neviděl a nejspíš ani nebudu hrotit, třeba poběží v telce)

matka! (2017)

Zaslouží si to červenou barvu, jinak za mě 4 hvězdy. Aronofsky zase nezklamal v tom, natočit film, kterej mě silně osloví, ale nechci ho vidět podruhý

Anděl zkázy (1962)

Zase nejaky kriticky podobenstvi, ktery me dvakrat, ci trikrat paradne ukolebalo.

Nespavost (2009) (TV film)

V tomhle sem dělal křoví ale ještě neviděl, tak si sem dám pro připomínku komentář a třeba se někdy naskytne příležitost )

Solaris (1972)

Spolu se Stalkerem takové přivolávání ducha svatého zpět do Rusi, vyvolalo u mě desítky interpretací a inspirovalo nejrozmanitější myšlenkové pochody.

Sarajevské písně zármutku (2016)

Melancholický žalm pro vlky >> Melancholické rondo pro přeživší >>> Melancholická balada pro milence xxx naštěstí to už asi nikde neuvidíte xxx hehe

O těle a duši (2017)

Vlastně docela super, hlavně snový sekvence se zviřátky... Ale zase trochu zneklidňující almodóvar efekt

Blade Runner 2049 (2017)

Toto hodnotím kladněji než jedničku, i když jsem to moc nechápal ....????