Pedro Morales

Pedro Morales

okres Brno
Nepřítel happy-endů

9 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  M*A*S*H (TV seriál) (1972)

  Pro mě patrně nejlepší seriál všech dob, jeden z mála který si dokázal udržet vysokou úroveň po celou dobu a po skončení posledního dílu budete jásat nadšením, pokud se seriál začne ihned vysílat od prvního dílu znovu. Některé díly jsou až neskutečně vtipné, jiné zase mají hlubší myšlenku a zanechají ve vás silný dojem ještě nějakou dobu poté, co skončí. Vynalézavost scénáristů, co se dialogů týče, je občas až neuvěřitelná a ikdyž se některé vtipy po čase prostě musí začít opakovat, stále pobaví. Jeden z vrcholů televizní zábavy!

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

 • poster

  Kravaťáci (TV seriál) (2011)

  Když pominu úvodní znělku, na kterou jsem si musel chvíli zvykat, tak mi Suits sedí líp, než Harveymu jeho na míru šité obleky. Skvěle napsané dialogy, úžasné postavy (miluju Donnu) a herci, kteří se pro své role snad narodili. Suits vás chytnou a nepustí, ať už se jedná o první řadu, kdy bez nějaké hlavní dějové linky sledujeme, jak na pozadí jednotlivých kauz probíhají vzájemné interakce a vyvíjí se vztahy mezi postavami, nebo o řadu druhou, jejímž ústředním motivem je boj o moc ve firmě.

 • poster

  Castle na zabití (TV seriál) (2009)

 • poster

  Luther (TV seriál) (2010)

  Tenhle detektivní seriál vlastně vůbec není o detektivní práci a o vyšetřování zločinů. Je o Johnu Lutherovi. O tom, jak se každý den snaží vyrovnat sám se sebou, se svým životem, minulostí. O tom, jak se u to spíše nedaří než daří. Kriminální zápletky jsou však i přesto poměrně originální a dokáží člověka zaujmout. Neskutečně temná atmosférická pecka, kdy po téměř každém díle zůstanete sedět v křesle s otevřenou pusou.

 • poster

  Ve jménu vlasti (TV seriál) (2011)

 • poster

  Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

 • poster

  Generation Kill (TV seriál) (2008)

  Perfektní seriál, který popisuje událostí prvních několika týdnů během války v Iráku očima několika průzkumných mariňáků. Akčních scén je poskrovnu, avšak jsou výtečné a většina času, kterou vyplňují převážně rozhovory mezi vojáky a různé situace, s nimiž se vojáci musí vypořádat jak nejlépe umí, jak jim to umožňují rozkazy a tak, aby si uchovali zdravý rozum. Některé dialogy opravdu nemají chybu, obvzlášť mezi Bradem, Rayem a mnou velmi oblíbeným Pokem Esperou. Skvěle natočeno, skvěle zahráno, skvěle, skvěle, skvěle! Screwby!

 • poster

  Anatomie lži (TV seriál) (2009)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)