cachanell

Mirka M.

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 5.12.2010  18:12

Stejně dobře zpracovaná Disney pohádka jako jiné. Ale nevím proč, prostě ji nemám ráda. Neumím to vysvětlit, prostě mě nebavila.

• 16.1.2011  11:25

Statoanglické klima, jedna malá obludka - zajímavá a velmi roztomilá. Pár přání, které se vždy obrátí z dobrého či zištného úmyslu malých dětí do komediálního nádechu . Milé, pěkné a příjemné povídání o dětských snech, o ztrátě a vlastně i válce. Mohu doporučit.

• 26.12.2010  21:26
    A-Team (2010)

Abych pravdu řekla, občas jsem se v tom ztrácela. Ale jinak dobré, zajímavé a koukatelné. I když některé akční scény byly tak moc akční, že obraz se střídal tak až oči bolely a hlava nevěděla kde co je (např. scéna v Berlíně).

• 29.12.2010  22:00

Dojemné téma. Kde začíná a kde končí rodičovská láska, kde začíná a končí lásky neobyčejného dítěte a jeho snaha být milováno. Pro mě skvělý výkon malého hlavního hrdiny. A já se dojímala a nakonec i bulila. A všemu tak nějak věřila.

• 27.12.2010  19:52
    Absolventka (2009)

Podivná roztomiloučká komedie, kterou za chvíli zapomenete.

• 6.2.2012  20:02

Konečně nějaká reality, která se netváří jako sociální realita plná hlupáků....

• 21.11.2010  12:51

Nemůžu se rozhodnout, jestli film byl trapný nebo vtipný. Jestli se smát sexuálním narážkám nebo se morálně červenat. Rozporuplný film pro mě. Někdy byl vtipný a někdy jsem se nemohla zbavit pocitu, že je vše až moc americky přehnané a přehrané. Ale ano líbí se mi Jason Biggs a obrovitého Edwarda Hermanna mám taky ráda - takže nakonec tři hvězdičky.

• 15.1.2012  17:28

Po druhém shlédnutí - bavila jsem se. Jemná romantická komedie. Může si býk vybrat novou krávu nebo starou krávu? Vtipné, příjemné a velmi velmi milé.

• 29.4.2012  10:44
    Anzio (1968)

Starý válečný film. Nevím, ale nějak opravdový, věřitelný. Mám pocit, že takovéto se již nedělají. Raději koukám na staré válečné filmy, naž na nové plné realistických krevních bitev. No, nemusí to být ale zrovna bitva u Stalingradu.

• 16.9.2011  18:28
    Arthur (2011)

Vtipné a mám ráda Helen Mirren ....

• 28.12.2010  19:09
    Baby Boom (1987)

Skvělá komedie. Workoholik v ženském podání, který zdědí dítě. Ztratí práci, odstěhuje se na venkov. A samozřejmě po spoustě trápení a trablů najde svou cestu. Mám ráda Diane Keaten a její komediální talent. Její trable se starým domem a starousedlíky je skvělé. A tak, když je tento film v TVnabídce, nikdy neodolám.

• 29.10.2011  14:34
    Baby Máma (2008)

Ne a ne a ne. Nešlo to, hlavní hrdinky byly příšerné, Amy Poehler určitě není stvořená na takvou roli a kde se tam vzal Steve Martin s dlouhým copem. Naprosto příšerné ....

• 20.2.2011  19:21
    Babylon A.D. (2008)

Ani nevím o co se tento film snažil. Ukázat drsnou budoucnost světa, ukázat bezmeznou víru v nic či jen ukázat Vin Dieselovy svaly. No což o to, není tak hrozný pohled na peroucího se hlavnío hrdinu. Ale to je snad všechno. Spíše mě velmi překvapilo, že v takovémto filmu vezme roli herec formátu Gérarda Depardieu. To už je lepší, když hraje Obelixe.

• 11.12.2010  17:03

Pro mne až dosud neznámý film. Ale taky velmi milé překvapení. Belmonda mám tak nějak nostalgicky ráda, ale kombinace Moreau - Belmondo - moc pěkný pár. Jemné vystupování, jemný humor, svižný běh, zajímavé podvůdky i zápletky. Moc mě bavil.

• 18.6.2011  09:40

"Žena nikdy nemiluje muže pro jeho ctnosti. " Nevím proč, ale ten film mě dostal. Přemýšlela jsem, co napsat, ale v podstatě nevím. Je nutno se podívat.

• 27.12.2010  19:51
    Bez soucitu (2010)

Snaha o velkou akční slátaninu. John Travolta opětovně jako psychopat, který na potkání střílí a zabíjí a vypadá to, že i s radostí ...."jeden za hodinu". Koncepce filmu něco mezi TV filmem a filmem do kina. No a děj, ten ze začátku nechápe snad nikdo a ke konci se sice vše rozuzlí, ale připadá mi, že je to nějak pozdě. No nevím, už podruhé se na toto dílko nepodívám. Snad kdyby Travoltovi zase jednou dali dobrou roli a ne psychopata (Kat aj.).

• 30.9.2012  12:31

Akční, odpočinkový - dopředuříkající. Ale dá se na tento kousek dívat. Když nic od filmu nechcete, jen strávit hodinu a půl koukáním a moc nepřemýšlením. Dá se to.

• 30.1.2011  09:00

Neviděla jsem původní film z roku 1998, tak nemůžu srovnat. Ale tento se mi prostě líbil. Zajímavé téma. Bylo to vtipné, překvapivé a zajímavé. Někdy sice až moc přehrané, ale i tak pro mě na 4 hvězdičky. Výkon Steve Carella se mi líbil. Jednotlivé postavy byly tak skvělé, že až vše bylo nějak moc bláznivě hloupé, nevadilo mi to.

• 10.1.2012  07:40

Jedna nevěra - jeden rozpad idylického manželství. Jeden muž, který si neví, co počít dál. Bar a v něm hejsek obletovaný ženami. - začátek pěkného příběhu a ohledání s nádechem komediálního duchu. Pěkné, milé, příjemné a úsměvné. Samozřejmě s dobrým koncem - ale ten k tomuto příběhu patří.

• 25.1.2011  21:33
    Bobby Z (2007)

Váhala jsem dvě hvězdičky nebo tři. Plus herecké obsazení dvou hlavních hrdinů, mínus vše ostatní. Film, který není natočen filmově. Takový nějaký spíš televizní a děravý. I když možná pár nápadů dobrých - zápletka okoukaná, kolikrát jsem nevěděla kdo je kdo . Líbila se mi Olivia Wilde - její mimika a krása.

• 17.11.2011  22:17

Tak nějak mi připadá, že takovéto gangsterky se už netočí. Chybí taková osobnost jako je Alain Delon, muž, který s pistolí vypadá děsně a skvěle. Nevím. Ale tento film byl prostě dobrý.

• 20.3.2011  10:52
    Bouře (2005)

Zajímavý a poutavý kousek od začátku do konce. Skvělé střihy, výprava a fantazie. Nenudila jsem se, stále čekala, co bude dál. Vina, potlačené vzpomínky, připomínání - boj vnitřních pocitů a dobra se zlem v člověku. Otázka je člověk i přes své viny dobrý nebo zlý? Vše smíchání do poutavého výpravného příběhu plného vlastního podvědomí. Pro mě tento film má určitě 4 hvězdičky a přemýšlela jsem nad pěti. Ale jedna hvězdička dolů přeci jen pro některé nezodpovězené otázky - a pro mě jaké zvědavého diváka přeci jen podstatné ... bouře - proč najednou zmizela... nepochopila jsem.

• 16.11.2010  20:10

Prvně jsem četla knížku – asi dvakrát. Zcela mě unesla atmosféra knihy, ponurost a osudová láska či neláska. Hned jsem si pak sehnala film. Stále tvrdím, že kniha mě uchvátila více. Ale film s jeho anglickou sychravou atmosférou, ten je naprosto pro mne geniální. Krásná hudba a herecké výkony. Ralpha Fiennese bych se bála, jeho černota, smutek a vztek. K tomu skvělá Juliette Binoche jako jeho opačný světlý bod. Právem tento film patří mezi mé nejoblíbenější.

• 2.12.2012  09:10
    Bubliňák (2001)

Praštěné a na pobavení.

• 1.4.2012  09:34
    Bylo nás pět (TV seriál) (1994)

Začít klasicky ? My hoši, co spolu chodíme .... knižní předloha se dostala do povinné četby ... seriál se dostal do povědomí diváků a velké oblíbenosti všech - neznám nikoho , kdo by jej hanil. Já se vždy směji ... a to už jsem jej viděla x-krát ...

• 18.11.2011  08:51
    Byt (1960)

Tak přesně tohle v současnosti chybí. Jednoduchost postavena na povinání a pocitech. Skvělý kousek. Proto mám staré filmy ráda.

• 5.2.2012  17:55

Prý horor:-) no trochu morbidní komedie s duchy, kterým visí z břicha vnitřnosti, z krku špíz jo a na puse má jeden placku. Ale kupodivu, to má celkem spád a není to zas až nejhorší. ...

• 9.10.2011  09:36
    Bílá vdova (2000)

Vtipné, milé a příjemné. Klasická venkovská milá komedie. Dílko u kterého se člověk usmívá a přeje zločinnému podnikání . Vdova se svým zahradníkem pěstuje trávu a my jí velmi fandíme, aby se vše povedlo, vlastně nejen samotný divák, ale celá vesnice, která čeká, jak vše dopadne. Skvělé herecké obsazení - úžasná Brenda Blethyn. Skvělé okamžiky -první zkoušení trávy na pobřeží, vesnické kino před hospodou pozorující rožnuté skleníky ... prostě Bravo ! ....

• 30.10.2011  21:49

Komiksový film.Občas se ale objeví nějaký dobrý kousek a tento se mi líbil. Přechod neduživého klučíka v supermasu - taky dobré. Ale mě se tak nějak více líbil ten neduživý. Ta supermasa přeci nestihla rande ... a to se nedělá ...

• 16.11.2010  20:30

Nemám vězeňské filmy moc ráda, připadá mi stále stejná tématika – hodní a zlí, souboj mezi vězni a nebo souboj mezi strážnými a vězni. Na tenhle snímek jsem se podívala spíše ze zvědavosti. Ovšem mohu říci, že zvědavost se osvědčila. Výborný film – zaujal mě. Přechod z role strážného k roli vězně. Zajímavý, v tempu, syrový, pro mne černobílý. Snad jen za mne pouze výtka pro snahu ukázat přeci jen trochu sladkobolného nitra hlavního vraha a násilníka.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13