cachanell

Mirka M.

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 2.8.2016  15:19

Neco mezu odpadem a jednou hvezdickou. Naprosty beckovy film s beckovymi herci a vice i neherci, kteri si mysli, ze herci jsou.

• 5.3.2015  22:49
    John Wick (2014)

Střílení, střílení a kdyby něco chybělo, tak zase střílení. Dialogy žádné. Celý film mi připadal jako počítačová hra - z jednoho stupně na druhý. Ale kdo má rád filmy s nesmrtelným akčním hrdinou se spoustou vypálených nábojů určitě si užije. Jo a konečný souboj - beze zbraní bez kulek, jen my dva .

• 28.11.2015  17:58

Spousta hrané brutality. Film, který se snaží být realistický, ale nejde mu to. Rychle se podívat a rychle zapomenout.

• 26.10.2013  09:33
    Gravitace (2013)

Hodinu a půl člověk kouká na film, který nemá skoro žádný děj. Ale je naprosto úžasný. Jen tak sedět a koukat. Kochat se 3D produkcí, obrázky Země a držet palce.

• 9.11.2013  08:29

Ponurá atmosféra. Jednoduchá zápletka pomsty v červených barvách. V hlavní roli mačeta a rozřezané části těla. Jak mám ráda Ryana Goslinga, tak v tomto filmu to měl jednoduché : kamenná tvár a pohled do dáli.

• 4.10.2014  19:43
    Kameňák 4 (2013)

Tak tohle už ne. Bez naprosto všeho - vtipu, děje..... Hloupost. hrozná.

• 19.9.2013  08:48
    Kouzelníci (2013)

Hrozná blbina, ale někdy je takých pro vypnutí třeba. A vidět Jima Carreyho, jak si provrtává hlavu stojí občas za to.

• 23.1.2014  18:15

Konečně příjemné a vtipné dílko.

• 5.9.2013  22:15

Smrtonosná past na jiný způsob, ovšem daleko horší ...

• 12.11.2013  13:02

Vtipné, příjemné, zábavné dílko se spoustou malých příšerných příšerek.

• 30.9.2012  12:31

Akční, odpočinkový - dopředuříkající. Ale dá se na tento kousek dívat. Když nic od filmu nechcete, jen strávit hodinu a půl koukáním a moc nepřemýšlením. Dá se to.

• 5.9.2013  22:26
    Cosmopolis (2012)

Rozporuplnost, marnost, zvláštnost, divnost ... vše ...

• 14.3.2012  17:09
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Kam až může jít hranice nevkusu. Hloupí, jednoduší lidé vytváří zábavu na večer svými opileckými řečmi a myslí si při tom, že jsou elita nárada. My jsme ti vybraní. Nechápou při své jednoduchosti, že čím stupidnější a divnější, tím lepší pro takový typ pořadu? Vše doplňuje svým příšerným projevem moderátorka - jednoduchá, nudná a příšerná. Skutečný exkurs do diskotékového opileckého tlachání .

• 9.11.2013  08:36

Záletný Roosevelt a všichni mu to trpí. Vždyť je to přeci osobnost!

• 11.6.2013  11:40

Zábavné dílko. Občas vtipné. Koukatelné v rámci "když chci se jen tak koukat a na nic nemyslet".

• 24.12.2012  21:50
    Méďa (2012)

V tomto jsem moralista - film pro dospělé, kde oživlý plyšový medvěd málem nedá ani ránu bez vodní dýmky, kouří mariánku a každé druhé slovo je sprosté. Ne až takovou nadsázku prostě neberu. Skoro komedie, skoro romantika, že by člověk na konci brečel a skoro film pro puberťáky. Vše napůl.

• 2.10.2012  15:38

Možná někdy napodruhé či později, za lepších okolností více ocením. Ale poprvé to nešlo.

• 16.11.2012  22:18
    Skyfall (2012)

Za mě : Bravo. Tohle se opravdu povedlo. Perfektní návrat ke kořenům.

• 9.11.2013  08:46

Vtipné, příjemné, romantické. Milé dílko na odpočinek a zábavu.

• 20.4.2012  18:28

No. já mám pro tuhle sérií o upírech slabost. Jako u skoro každé série. První film byl nej. Ostatní kvalita níž a níž. A tento, ne - to už opravdu nešlo. Nějak moc divných bitek, hodně divné krve - upířího syčení. Ne, fakt to nešlo.

• 19.9.2013  08:43

Ne, mi není čtyřicet, mi je už hooodně roků třicetdevět. Umluvený, udiskotovaný film, nakonec vlastně o ničem.

• 16.9.2011  18:28
    Arthur (2011)

Vtipné a mám ráda Helen Mirren ....

• 10.1.2012  07:40

Jedna nevěra - jeden rozpad idylického manželství. Jeden muž, který si neví, co počít dál. Bar a v něm hejsek obletovaný ženami. - začátek pěkného příběhu a ohledání s nádechem komediálního duchu. Pěkné, milé, příjemné a úsměvné. Samozřejmě s dobrým koncem - ale ten k tomuto příběhu patří.

• 30.10.2011  21:49

Komiksový film.Občas se ale objeví nějaký dobrý kousek a tento se mi líbil. Přechod neduživého klučíka v supermasu - taky dobré. Ale mě se tak nějak více líbil ten neduživý. Ta supermasa přeci nestihla rande ... a to se nedělá ...

• 13.3.2012  16:07
    Drive (2011)

Zvláštní hlavní hrdina, tichý, nebezpečný, prostě zajímavý. Úžasný výkon Ryana Goslinga - stále raději se na něj koukám. Atmosféra, hudba, akčnost i romantika - vše na 4 hvězdičky - skvělý film.

• 27.10.2012  09:25

Trochu od všeho něco. Ale musím uznat, že Richard Gere se mi v téhle roli líbil.

• 1.7.2012  07:58
    Dům snů (2011)

Zajímavá myšlenka - chvíli mi chybělo zorientovat se - ale to asi bylo úmyslem. Zajímavá myšlenka - zajímavý film

• 23.7.2011  07:35

Neřekla bych až tak pro menší děti. Spíš Romeo a Julie s trpaslíky a snahou být vtipný. Není to moc povedený kousek. Vtipnosti se moc nedočkáte a řekla bych ani u dětí nebude patřit mezi oblíbené.

• 26.11.2011  15:11

Máme tady zase jednoho superhrdinu. Tohohle beru - je příjemný a hezký. Ale který není, že? Super věc mít zelený prsten ... umět vyvolat obrazy ze své fantazie v zeleném provedení. A jak to vypadalo na konci - určitě se setkáme s pokračováním, žlutý prsten zlé síly nezmizel.

• 23.7.2011  07:33

Tak jak rostly děti, rostly i hrdinové. Každý rok jeden film. Postupně člověk viděl herce i hrdiny vyrůstat. Líbil se mi koncept celé jakoby ságy. Promyšlenost prostředí, kouzel - svět fantazie. Čarodějnický svět. Poslední díl byl vyvrcholením - temným a vysvětlujícím. Divák musel vidět všechny díly, aby pochopil. Mě osobně poslední díl velmi nadchl. Není v něm moc děje - spíš bych řekla, vše postupně vysvětluje a tak to má být. Snad jen jediná výtka - zakončení - vidět hrdiny po xletech - no řekla bych nic moc. Konec byl spíš shazující a legrační - i kino se smálo. Nemusel tam být.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13