cachanell

cachanell

Mirka M.

okres Opava

• 1.1.2011  11:10
    Láska rohatá (TV film) (2009)

Já tuto pohádku považuji za milou a příjemnou. V poslední době není moc hezkých filmových pohádek, a i když tato je pro TV - nevím, vyrovná se . Milá, příjemná. Roztomilý a potrhlý čert ... proč ne .... Konečně něco příjemného.....

• 29.12.2010  22:18

Naprostá zbytečnost, ještě že jsem u filmu u pracovala, jinak bych litovala ztraceného času. A jedna hvězdička - Catherine Zeta-Jones mám prostě ráda... ale ta tuto slátaninu prostě nezachránila.

• 29.12.2010  22:13
    Čelisti (1975)

Samozřejmě první shlédnutí na mě zanechalo následky. Jako menší dítě jsem tento film viděla a od té doby se bála hlubších vod. (taky se divíte, že mi tento film rodiče dovolili ? já bych si jej určitě zakázala. Ale nějak si nevzpomínám, zda jsem jej přeci jen neviděla tajně, když byli někde pryč ). Kdo taky ne, když se venku dokáže prohánět taková příšera. Skvěle natočené, na svou dobu skvělé triky. Strašidelné scény, které gradují v lekavé vyjeknutí. A kdo by nevyjekl, když ta příšera vystrčí najednou čumák z vody ( i když to samozřejmě člověk čeká).

• 29.12.2010  22:07

Mě prostě už jako dítě moc toto dílko nedojímalo. Ale je to spíše mnou než filmem. Nemám ráda filmy o mimožemšťanech, či jiných neobyčejných lidech a snaze státních institucí je prozkoumat. E.T. je sice svého času určitě skvělá podívaná, ale mě prostě zlobila ta nespravedlnost. Ale i tak, skvělý reklamní trhák, neboť kdo by neznal a neviděl E.T. jako figurku, obrázek aj.

• 29.12.2010  22:00

Dojemné téma. Kde začíná a kde končí rodičovská láska, kde začíná a končí lásky neobyčejného dítěte a jeho snaha být milováno. Pro mě skvělý výkon malého hlavního hrdiny. A já se dojímala a nakonec i bulila. A všemu tak nějak věřila.

• 29.12.2010  21:58

Nemohu dát více hvězdiček. Nějak mi neseděla tato podívaná. Moc amerického hrdinství schovaného do obyčejného muže, který se snaží zachránit své děti. Velmi dojemné. Ale moc mě tento film nebral. Jak říkám, moc velká nadsázka a velikášství .....

• 29.12.2010  21:56

Chyťte mladého a všemi mastmi mazaného podvodníčka - či už podvodníka velkého kalibru. Spíše to druhé, podívaná na cestu z mladíka v muže. Když to miluješ, není co řešit .....

• 29.12.2010  21:54

Prosím, už konec xtých dílů Indiana Jonese. Mám jej sice ráda, ale někdy co je moc - to je moc. A nevím, proč - nechci se dívat na kombinaci sci-fi a mimozemšťanů s kovbojským a dobrodružným podtéme všech Indianofilmů. Pro mě opravdu velké zklamání .

• 29.12.2010  21:51
    Jurský park (1993)

Svého času opravdu skvělý film. Odstartoval dinosauromanii a vše dění kolem zajímání se o dinosaury. Skvělý film, akčnost, nabídka zajímavého a kdo před tím věděl, že tyranosaurus byla taková potvora? Umřeli ti co mají umřít, zůstali ti co mají zůstat. Ano beru tento film do pětihvězdičkových a myslím, že naprosto právem.

• 29.12.2010  21:08

Anglický podtext na americké nezničitelné komiksové téma. Takový příšerný mišmaš. Naprosto podivný a nepomůže tomu ani snaha hlavního hrdiny. Ale dvě hvězdičky dávám kvůli tomu, že tento mišmaš jsem už viděla asi tak třikrát, ne že bych neodolala, ale prostě v TV jsem jej viděla tolikrát. A protože jsem to přežila a znovu se koukla, nedávám odpad, ale 2hvězdičky.

• 29.12.2010  21:02
    Past (1999)

Já mám prostě ráda lupičské filmy , se všemi jejich fíglemi. A proto jsem na film prvně koukala. Ale koukám se vždy, když se dá v TV. Mám ráda dvojici Seana Conneryho a Catherine . Dostává mě jejich filmová přitažlivost. A scéna baletníhogymnastického vystoupení u laserových paprsků -- ano, ano. Vím, že to není žádná novinka, ale mě se zde prostě hlavní hrdinka líbí.

• 29.12.2010  20:57

Plytký film. Žádný až tak moc velký nápad. Romantika na nedělní odpoledne v dešti. Nic víc, nic míň.

• 29.12.2010  20:55
    Chicago (2002)

Pět hvězdiček , určitě. Muzikálový koncept filmu naprosto skvělý. Skvělá choreografie, skvělé herecké výkony. I když Richarda Gera bych vyměnila, moc mi tam nepasoval. Zato naprosto skvěle jej vyvážily všechny ženské výkony a to nejen hlavní hrdinky. Bravo. A vidět Catherine Zeta-Jones tančit, opravdu, opravdu skvělé. Podívejte se, vnímejte - moc se mi líbila. Naprostá akce a smyslnost.

• 29.12.2010  20:50

Pro mě pomatlaná zkaženina? že to je divný výraz ? ... film je taky divný ... jako ten výraz. A Jima Careyho nemám ráda, jeho škleby a podivné hraní ....

• 29.12.2010  20:48

Film , který se stal klasikou. Zábavný, vtipný, příjemný, milý - a Colina Firtha zbožňuji - i když většinou hraje studené anglické čumáky ... ale hraje je skvěle :-))

• 29.12.2010  20:46

Pět hvězdiček za vytříbeny styl Reneé Zellweger. Skvělé......

• 29.12.2010  20:44
    Pan Včelka (2007)

Docela milý animovaný film jako každý jiný. není psat o ničem jiném. Animovaná pohádka o revoltující včelce a lidech.

• 29.12.2010  20:42

Nepřekvapí, neurazí. Romantický film jako každý jiný. Příjemný, vcelku zábavný - koukatelný. Ke chvíli odpočinku mohu doporučit.

• 28.12.2010  19:28

Naprostá nadsázka, ani ryba ani rak . Parodie a slátanina až tak šokujícně přitroublá, že jsem se dodívala do konce. Ovšem podruhé už NE!!!!! Ale pánové, ten obleček, ve kterém hlavní hrdinka celou dobu hraje , ten je fakt dost dobrý :-)

• 28.12.2010  19:09
    Baby Boom (1987)

Skvělá komedie. Workoholik v ženském podání, který zdědí dítě. Ztratí práci, odstěhuje se na venkov. A samozřejmě po spoustě trápení a trablů najde svou cestu. Mám ráda Diane Keaten a její komediální talent. Její trable se starým domem a starousedlíky je skvělé. A tak, když je tento film v TVnabídce, nikdy neodolám.

• 28.12.2010  19:00

Proč ne? Odložené ženy každá opuštěná jiným způsobem a jejich malá či velká pomsta. Cesta k uvědomění sama sebe komediální nadlehčenou formou. I když ještě že dámy měla původně za protějšky takové trouby :-)) Ale jinak skvělé herecké obsazení, tyto dámy jsou opravdu skvělé.

• 28.12.2010  18:55

Ano, ano, ano. Od začátku do konce jsem se bavila. Kombinace Jacka Nicholsona a Diane Keaton byl skvělý tah. Starší prostopášník a žena, která si se svým ženstvím ze začátku neví rady. Prostě doporučuji, jen tak se v klidu bavit příjemnou komedii o hledání lásky a příjemných chvílí i v už ne mladém věku.

• 28.12.2010  18:51

Proč ne? Milá a zábavná komedie s milými a zábavnými hrdinkami. Aspoň je na co koukat. A nemůžu si pomoci, ač Diane Keaton nenatáčí moc dobré filmy, pořád se mi na ní hezky dívá, její úsměv je skvělý.

• 28.12.2010  18:49

Diane Keaton mám ráda. Ale bohužel ani ona nezachránila toto dílko. Podivní mužští hrdinové - oba mladý i starší. V podstatě nudný film. Jen jeden okamžik mě rozesmál prostříhané kalhoty na zadku, tak to mě rozesmálo - ovšem snad jediný vtip tohoto filmu.

• 27.12.2010  20:05

Zajímavý a romantický. Tak nějak má romantický film vypadat. Muž, který cestuje časem - tato myšlenka už kolikrát zpracována byla taky rozvětvena do zajímavých detailů (ať už nahota při cestách časem, nemožnost ovládat tuto poruchu, návraty do známých míst v jiných časových pásmech, či dítě, které dědí tuto genetickou poruchu, ale tak nějak si už s ní umí poradit). Zajímavé a překvapivé. Doporučuji ke shlédnutí.

• 27.12.2010  19:55

Kdo dá dárek Králi Jelimanovi ?

• 27.12.2010  19:52
    Absolventka (2009)

Podivná roztomiloučká komedie, kterou za chvíli zapomenete.

• 27.12.2010  19:51
    Bez soucitu (2010)

Snaha o velkou akční slátaninu. John Travolta opětovně jako psychopat, který na potkání střílí a zabíjí a vypadá to, že i s radostí ...."jeden za hodinu". Koncepce filmu něco mezi TV filmem a filmem do kina. No a děj, ten ze začátku nechápe snad nikdo a ke konci se sice vše rozuzlí, ale připadá mi, že je to nějak pozdě. No nevím, už podruhé se na toto dílko nepodívám. Snad kdyby Travoltovi zase jednou dali dobrou roli a ne psychopata (Kat aj.).

• 27.12.2010  08:59
    Nebezpečné hry 4 (2010)

Odpad, odpad, odpad. Divný film se snahou o velkou kriminální zmatenou zápletku. Ta miluje toho a tu a nakonec sama sebe a máme tu vztahový guláš. Máme tu vraždičku (mimochodem podle obsahu u filmu Ted neumírá na lodi ale v autě na závodní dráze - což je velmi podivné večer se baví se synem, když přijede z dlouhé cesty a hned ráno umírá na závodě - kde se tam vzal ? ) A tak je to celý film - prostě zmatené. Příšerné herecké výkony. A ještě tady máme snahu o erotickou scénu - 3 nahé slečny ve sprše s hlavním hrdinou. Skoro 3 minuty podívané :-)))

• 26.12.2010  21:32

Byl to remake nebo ne? Já bych řekla, že ne. Byl vytvořený zcela jiný film na obdobné téma. Ano, mám od dětství velmi ráda starého Persea a jeho cestu. Tato cesta byla jiná, velmi moderní a s dobrými trikovými scénami. Jen mě až moc neuchvátila. Na mě moc americkomoderní a abych pravdu řekla, nový Perseus se mi moc nelíbil.