cachanell

Mirka M.

okres Opava

• 24.3.2013  08:26
    V (TV seriál) (2009)

Skvělý seriál, doporučuji ke shlédnutí. Jen velká škoda, že třetí série není. Jako vždy závěr se spoustou otazníků, na které bych chtěla znát odpověď.

• 24.3.2013  08:22
    Hranaři (2011)

Tak takový film už nidy více. Nezdařený pokus o americký thriller v českém kabátě, argentinskou telenovelu a mysteriozní Velký bratr se dívá. Ani s nadhledem toto nefunguje. Útěk do dáli v oblacích a svítání, Kateřina Brožová s dítětem a záhadným úsměvem kouká do budoucnosti ? :-) No to snad NE! A co závěrečná řeč Jana Třísky, hlavní mluva v češtině, následuje ruštinou a najednou na konci máme angličtinu - to aby to bylo free? Pánejo, to je dost dobrý mišmaš.

• 18.1.2013  19:43

Nějak jsem tomuto dílku nepřišla na chuť. Malincí démonci vypadající jak pijavice terorizuji 2 menší kluky a jednu pubertální dívku.

• 24.12.2012  21:50
    Méďa (2012)

V tomto jsem moralista - film pro dospělé, kde oživlý plyšový medvěd málem nedá ani ránu bez vodní dýmky, kouří mariánku a každé druhé slovo je sprosté. Ne až takovou nadsázku prostě neberu. Skoro komedie, skoro romantika, že by člověk na konci brečel a skoro film pro puberťáky. Vše napůl.

• 24.12.2012  21:48
    Gremlins (1984)

Z milé příšerky příšernou komickou příšerkou. Pamatuji si na tento film ještě, když jsem jej viděla na prvních videokazetách. A pořád se u něj bavím. Takový exhibicionista v baru - skvělá podívaná:-)

• 15.12.2012  13:48

Skvělé, příjemné. Proč jsme pořád s něčím nespokojeni? Možná že tohle nás právě pohání dopředu. Ale nemusíme se zase hroudit, když naše snahy a myšlenky nedojdou k vrcholu.

• 15.12.2012  13:46

Klidné, zábavné a anglické. Mám ráda Helen Mirren.

• 15.12.2012  13:44

Pohádka pro děti i dospělé. Fantazie, jednodušší a milá. Vše akorát výprava i gesta. Příběh. Bavila jsem se, více než u přechozích dílů .

• 9.12.2012  21:13

• 28.11.2012  21:31

nudila jsem se ...

• 16.11.2012  22:18
    Skyfall (2012)

Za mě : Bravo. Tohle se opravdu povedlo. Perfektní návrat ke kořenům.

• 10.11.2012  16:03
    Monte Carlo (2011)

Jednoduché, předvídatelné, obyčejné.

• 27.10.2012  17:11
    Král Drozdí brada (TV film) (2008)

Vzhledem k tomu, že to je pohádka, tak dvě hvězdičky. Ale přeci jen mám raději tu koprodukční s Vaculíkem. :-)

• 27.10.2012  17:09

Tak to byla parodie, nebo jaký žánr? Chůva k pohledání? A kde se k tomu přichomýtl Timothy Dalton? V té době nedostával filmové nabídky?

• 27.10.2012  09:25

Trochu od všeho něco. Ale musím uznat, že Richard Gere se mi v téhle roli líbil.

• 2.10.2012  15:38

Možná někdy napodruhé či později, za lepších okolností více ocením. Ale poprvé to nešlo.

• 2.10.2012  15:37

Pro skvělý film s myšlenkou. Zajímavá linie střetu tří životů a tří osudových setkání se smrtí.

• 2.10.2012  15:35
    Hrbáč Lagardere (TV film) (2003)

Pouze kopie s odlišným koncem. Místo zamilování se do té zamilování se do matky. Nevím, hodně mi tam chybělo.

• 30.9.2012  12:31

Akční, odpočinkový - dopředuříkající. Ale dá se na tento kousek dívat. Když nic od filmu nechcete, jen strávit hodinu a půl koukáním a moc nepřemýšlením. Dá se to.

• 24.7.2012  20:12
    Pusinky (2007)

Kam děvčata, kam jdete ?

• 6.7.2012  20:37
    Zase ona! (2010)

Tak to byl dobrý filmový guláš. Ale zase na horký den a nicnedělání dobré. Jen je to film, na který za chvíli zapomenu.

• 6.7.2012  20:34

Velmi příjemné překvapení. Nahráno akorát na city, akorát na akci , se vším tak akorát. Líbilo se mi to .

• 1.7.2012  07:58
    Dům snů (2011)

Zajímavá myšlenka - chvíli mi chybělo zorientovat se - ale to asi bylo úmyslem. Zajímavá myšlenka - zajímavý film

• 1.7.2012  07:57
    Netvor (2011)

taková novodobá pohádka - moc mě to neštvalo - odpočínkové nicneříkající povídání

• 30.6.2012  07:25
    Genevieve (1953)

Genevieve není žena, ale stařičké auto. Příběh o jedné tradiční vyjížce do Brightonu a následném závodu dvou kamarádů zpět. Příjemný, milý a vtipný - už vím, proč mám ráda staré filmy a anglické komedie ....

• 3.6.2012  08:45

Jako vždy - skvělý, skvělý. Jen dabing a šišlavý Funés - ne to se mi prostě nelíbilo. Silně je cítit, že namluveno je toto dílko imitátorem - to už fakt ne ... Filipovský je Filipovský.

• 3.6.2012  08:38

Skvělý film. Překvapení. Drama, psychologické dílko. Sonda do uzavřené komunity tzv. vrchnější vrstvy. "ještě že máme kreditky, co bychom dělali tam venku". Uzavřená společnost v rámci zdí a kamer. Navenek vše OK - lidi krásní, bohatí a spokojení . Žijí si ve svých usedlostech obehnaných zdí, s perfektním hlídacím systémem. Venku znamená být "ve slamu". Idylu nabourá krize, vyhazov z práce, co si lidé budou myslet, když nebudu mít práci skvělého manažera? A vrchol všeho - tři mrtvoly v bazénu ...

• 31.5.2012  18:53

podivné, úchylné, precizní - skvělý Banderas, lepší Elena Anaya

• 8.5.2012  17:24

Chvíli jsem přemýšlela nad parodii - vidět hlavního hrdinu zarostlého a vlasatého spícího v posteli - jo parodie. Ale nakonec to vyšlo na tři hvězdičky - nevím, proč - ale bavila jsem se. Naivně, hloupě, o ničem, určitě za chvíli na film zapomenu , ale nemám pocit, že jej už nechci vidět.