kedluben

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 23.6.2019  13:29
    Prokletí (1988)

krásná, opravdu krásná kamera... ty dloooooooooooouhý "přejezdy" ale jsou občas až taková manýra. ty lidi jsou občas takový neuvěřitelný. ale natočený s umem, to zas jo.

• 23.6.2019  13:26

film bez nějakýho přesahu. možná solidně strávený sobotní večer. no chvílema až trapný, občas zajímavý. kolem 50%??? já věděl, že filmy, který se uplně všem líběj jsou podezřelý.

• 19.2.2019  21:10

aspoň se u takovýho filmu člověk naučí pořádně stydět... stydět za tu nekonečnou trapnost... jak jen může někdo něco tak hloupýho natočit. nejspíš nějakej opravdovej (do sebe zahleděnej) umělec... asi se máme moc dobře.

• 24.12.2018  22:13
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

už dlouho jsem si u žádnýho filmu neříkal, že to přeci někdy musí skončit. trvalo to nekonečnejch asi pět hodin. scénář nejspíš psali žáci sedmé třídy nějaké hoooodně speciální školy. herecké výkony? často jsem si studem zakrýval tvář. pitvořící se čertice, který namontovali zuby posledního koňského vítěze velké pardubické... uf, to je k nerozdejchání. hlavní hrdina byl pravděpodobně neúspěšným členem nějakého přípravného kurzu ochotnického souboru.... a ještě jedna věc tomu chyběla... porád jsem si řikal, kdy začne nějakej příběh... a on nezačal.... hrozný!!!! příště zaplaťte mně. napíšu něco mnohem lepšího a sám si zahraju všechny role. celkově to dopadne mnohem mnohem líp. vlastně ani nevím proč jsem dal jednu hvězdičku. asi si nechávám rezervu na příští rok.

• 23.12.2018  19:54
    Lynč (TV seriál) (2018)

no já nevim. naprosto hloupé a nelogické chování postav, poloprázdnej scénář... jo, to všechno je pravda, ale to by mně tak nevadilo. mně spíš vadilo to poselství, který to celý neslo. zlá bílá většina, kompletně dobrem prosáklá cikánská menšina. zajímalo by mě jestli by to šlo natočit obráceně. myslím, že znám odpověď... mimochodem: pochopil jsem správně, že ten romskej kluk, kterej pomáhal zahazovat zavražděnýho kamaráda vápnem, z toho nakonec vyváznul jen s poplácáním po rameni, jakože "to nějak uděláme, neboj"?

• 13.8.2018  17:26

nojo já vím. na tři hvězdy to není. občas to připomíná barvama a hudbou nějakou esmeraldu nebo něco takovýho. je to hrozně utahaný... no ale já byl v palermu dvakrát a to město i s tím pozadím je tam myslím vykreslený dobře.

• 22.7.2018  19:57

brilantní, obrazově dokonalé - jakoby režisér byl fotograf nebo malíř, napětí, umírněné tempo, skvělá hudba... prostě všechno!

• 11.6.2018  10:27

vlastně myslím, že bych mohl s klidema úsměvem na tváři dát i "odpad"... uargumentovat se to dá tak i tak. z jedný strany kokotina, která je tak neskutečné nudná, bez děje a zbytečně natahaná, aby byl ten správnej dojem intelektuálního kvasu..."diváku, snaž se a jestli tomu nerozumíš, tak jseš pěknej idiot prosáklej desítkou z místního stánku na fotbalovým hřišti!" ... z druhý strany krásně obrazově zpracované podobenství podpořené jímavou hudbou (stačí jeden motiv). takže mí intelektuální bratři: rozhodl jsem se pro druhou možnost a jsem mezi vámi. utírám slzu.

• 29.1.2018  08:24
    Prasomilové (TV film) (2018)

no ty lidi by potřebovali trochu nouze. asi se opravdu máme moc dobře.

• 28.1.2018  09:00

vlastně nehodnotím objektivně. jako dokument to zase tak moc nefunguje... ale ten příběh je neskutečně silný, až z toho mrazí. a ty fotky jsou dokonalý.

• 12.3.2017  15:39

ona ho (dolečka) opravdu nezvládla... on ji prostě převálcoval a její naivní - problematiky neznalé otázky - byly často až k smíchu. ale nevadí (opravdu) - po dlouhé době zase dostal prostor někdo z "druhé strany", komu bysme za normálních okolností nenaslouchali. myslím, že ty problémy v takových neklidných oblastech jsou složitější než černobílé a profesor to dokazuje. a máslo na hlavě tam maj myslim obě strany, ne jen ta srbská....

• 5.3.2017  22:15

... jo já vím, film je jinej jazyk než kniha. tu jsem ale měl přečtenou a ten film je dobrej film, ale kniha je milionkrát silnější.

• 20.2.2017  10:07

ale dyť motorhead pro mě jsou symbolem mého dospívání, představou svobody a tak. já jsem jejich fanoušek! skvělá muzika. všichni ale v tomdle dokumentu viděli citlivýho člověka a já viděl gamblera s vypitym mozkem. prostě je to tak, že by člověka asi měla spíš zajímat tvorba a ne samotnej tvůrce - může pak dojít ke zklamání.... po letech druhé shlédnutí: napoprvé jsem byl hodně příkrý, až nespravedlivý. v některých okamžicích byl opravdu citlivý a vřelý člověk.... nevím jestli to tím napravím, ale mně ho ke konci bylo až líto.

• 12.1.2017  08:36

jestli je režisér opravdu fotograf, tak to bylo docela vidět... řeči kolem politiky byly uplně mimo (měl radši držet hubu), řeči kolem focení byly celkem zajímavý... nejlepší ale na celym filmu byly ty fotky bych řek. a vlastně by mě zajímaly i ty technický věci (co to bylo za foťáky, na jakej film foti, jestli používá nějaký filtry atp.)

• 2.12.2016  10:27

druhý den jsem hodnocení snížil... promarněná příležitost. velmi silné téma, které by si zasloužilo serioznější zpracování, které nebude plné nesmyslného sexu, hloupého násilí (nebo spíš nesmyslného násilí a hloupého sexu), trapných náhod (konec - chata vedle těch hrobů, program kdykoliv zapnuté televize) atp...

• 28.7.2016  08:46
    Inspektor se vrací (TV film) (2015)

atmosféru to mělo celkem solidní. koukat se na to dalo, to jo... ale takový to poselství bylo chvílema až trapný (zlý bohatý, hodný chudý) a navíc člověk není jenom nějakou obětí okolností... a trochu nepravděpodobný propletení osudů... a ten konec... hrozný... takže ze čtyř za celkem zajímavej průběh a atmosféru na 2,5 za konečnej celkovej dojem..... a já kvuli tomu nešel na pivo!

• 18.6.2016  08:35

měl jsem v sobě nějaký piva. žádnej černobílej psychoepos tříhodinovej bych nedal. tak tohle nakonec proč ne. občas docela vtipný!

• 18.12.2015  13:19
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

ta reality show je prostě jenom další trapná reality šou bez nějakého přesahu. ale ty lidi - to jsou snad ty nejhloupější a nejodpudivějš kreatury.

• 20.9.2015  08:37

nic. možná trochu obrazově povedenější televizní inscenace. chvílema trapné herecké výkony (takové ty citově vypjaté scény), chvílema trapné řeči. ale je to vláčil, žejo...

• 22.3.2015  14:31
    DobroDRUH (TV pořad) (2015)

představoval jsem si drsňáka, kterej si narovná zlomenou kost, liánou si zašije díru do břicha a nakonec pokouše rozzuřenýho lva... dostalo se mi něčeho úplně jinýho... scéna s propíchlejma plícema je uplně geniální!!! jenom mně je trochu divný, že je to poprvé, kdy jsem se styděl za to, že jsem běloch... viděl jsem ale jenom dva díly!!! jedna hvězdička je za naději. i kdyby ale ostatní díly byly "dobrý", víc si to nezaslouží. za tu plíci. to bylo totiž naprostý peklo.

• 14.2.2015  11:02

krásná poezie, záslužná práce za komunistů i potom, solidní dokument. jenom se ubezpečuju v tom, jak si nedovedu poradit s oddělením tvůrce od jeho díla. na jedný straně básník oduševnělý citovec úžasný, na druhé straně nesnesitelné hovado, které svoji cestu bez kompromisů považuje za možnost jak porád kolem sebe někoho urážet a ponižovat... kdyby takhle mluvil se mnou, nebo s moji ženou (jak bylo se smíchem vypravováno - jak on byl bezprostřední že jo? takovej kocourek...hahaha), tak mu zaseknu sekeru do zad. vážně.

• 28.12.2014  18:23

zlo je opravdovým zlem, z bídy jde nekonečný strach, radost je štěstí, smrt je prostě smrt..... bez současného pitvoření. pohádka jak má být.

• 26.12.2014  13:24
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

nejdřív jsem to chtěl vypnout, že mě to nebaví a je to dost slabý... pak jsem se ale nedokázal odtrhnout... takhle může vypadat dno televizně pohádkové zábavy. naprosto nechutný.

• 12.12.2014  09:36
    Třída 8.A (TV pořad) (2014)

nejdříve se to jevilo zajímavě... ale ta pravá faleš se objevila v okamžiku, kdy byla nainstalovaná skrytá kamera. hned bylo jasné, že realita je naprosto jiná.... no dobře... ale nejhorší je, že celé to bylo prezentované, jako že je řada na těch učitelích... jak jako to maj zvládnout. NE NE. tisíckrát ne. nevtloukejte mi pocit viny, že já jsem chytrej, úspěšnej, mám chytrý děti a leží na mě podíl nějaké viny..... a většinová společnost může za to, že ve školách to takhle může vypadat!!! to je nesmysl. nejdřív se musej dát dohromady ty zdegenerovaný rodiny, který produkujou takovýhle parchanty (a není to o tom romové - neromové... to mě nezajímá).

• 9.12.2014  21:46

ujetý názory fotbalisty a asi i režiséra - no dobrá. kdyby to bylo aspoň dobře natočený - to ale není. je to utahaný, prázdný, vteřiny trvaj celý hodiny. před chvílí jsem to dokoukal. seděl jsem u toho snad pět let!

• 16.3.2014  18:31

takhle přesně si představuji onu banalitu zla. veškerá hrůza se odehrává jakoby mimoděk.

• 22.2.2014  19:44

unikátní ztvárnění známé pohádky... proč něco takového neumíme natočit u nás?

• 24.12.2013  11:28
    Kouzla králů (TV film) (2008)

za to, že víno pili opravdu z krásnýho nádobí.

• 6.4.2013  22:58
    Babička (1971)

uaaaa. babička hází jedno životní "moudro" za druhým a její neskutečně toporný herecký projev....pane jo!!! na druhou stranu příběh viktorky - to je něco jinýho.

• 31.3.2013  13:41

nejde jen o filharmonii a dirigenta... ten okamžik zrodu velkého umění... na jeden záběr... to je neskutečné a vzrušující.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11