Pohádka o putování (1982)

zlo je opravdovým zlem, z bídy jde nekonečný strach, radost je štěstí, smrt je prostě smrt..... bez současného pitvoření. pohádka jak má být.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film) odpad!

nejdřív jsem to chtěl vypnout, že mě to nebaví a je to dost slabý... pak jsem se ale nedokázal odtrhnout... takhle může vypadat dno televizně pohádkové zábavy. naprosto nechutný.

Třída 8.A (2014) (pořad) odpad!

nejdříve se to jevilo zajímavě... ale ta pravá faleš se objevila v okamžiku, kdy byla nainstalovaná skrytá kamera. hned bylo jasné, že realita je naprosto jiná.... no dobře... ale nejhorší je, že celé to bylo prezentované, jako že je řada na těch učitelích... jak jako to maj zvládnout. NE NE. tisíckrát ne. nevtloukejte mi pocit viny, že já jsem chytrej, úspěšnej, mám chytrý děti a leží na mě podíl nějaké viny..... a většinová společnost může za to, že ve školách to takhle může vypadat!!! to je nesmysl. nejdřív se musej dát dohromady ty zdegenerovaný rodiny, který produkujou takovýhle parchanty (a není to o tom romové - neromové... to mě nezajímá).

Maradona režie Kusturica (2008)

ujetý názory fotbalisty a asi i režiséra - no dobrá. kdyby to bylo aspoň dobře natočený - to ale není. je to utahaný, prázdný, vteřiny trvaj celý hodiny. před chvílí jsem to dokoukal. seděl jsem u toho snad pět let!

Pokrevní bratři (2008)

takhle přesně si představuji onu banalitu zla. veškerá hrůza se odehrává jakoby mimoděk.

Divoké labutě (2009)

unikátní ztvárnění známé pohádky... proč něco takového neumíme natočit u nás?

Kouzla králů (2008) (TV film)

za to, že víno pili opravdu z krásnýho nádobí.

Babička (1971) (TV film)

uaaaa. babička hází jedno životní "moudro" za druhým a její neskutečně toporný herecký projev....pane jo!!! na druhou stranu příběh viktorky - to je něco jinýho.

Etuda o zkoušce (1976)

nejde jen o filharmonii a dirigenta... ten okamžik zrodu velkého umění... na jeden záběr... to je neskutečné a vzrušující.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

to se ale opravdu nedělá!!! dávat hodnocení aniž by člověk viděl celý film. já to přeci vím a hlavu mám zasypanou popelem!!! ale to se vážně nedalo... to bylo nefalšované utrpení.... i když jakýmsi zvráceným způsobem mě to dosti silně přitahovalo.... ale já se nedal a odešel jsem....