emilkac

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 10.10.2009  17:01
    Štvanec (2003)

Stara dobra skola filmu, bez umelych efektov. Aj ked film obsahuje par nelogicnosti, stale je to poctivo natoceny thriller. Benicio Del Toro a Tommy Lee Jones podavaju surove herecke vykony + nadherna priroda v pozadi.

• 10.7.2009  11:37
    Titanic (1997)

Výnimočný film od výnimočného režiséra, ktorý má však na svojom konte aj lepšie filmy. Po technickej stránke dokonalosť sama, po emocionálnej stránke však miestami trošku presladené. Napriek tomu sa jedna o veľmi silný filmový zážitok s celkom dobrými hereckými výkonmi nie len hlavných predstaviteľov a so silnou réžiou Jamesa Camerona!

• 28.7.2007  20:27

ako komedia je to velmi slabe..ako film obstoji..pre mna je to sklamanie...cakal som komediu ako sa na tu hrajucich hercov patri...ale bohuzial...gagy som tam nepostrehol skoro ziadne a aj ked nejake boli tak vyzneli ako z vazneho filmu...pre mna nic moc...

• 25.7.2007  10:46
    Obojek (1991)

zabavny fim s nadychom beckovitosti...pamätam sa ako som na tento tv film bol aj v kine:)

• 23.7.2007  23:22

skvela spomienka na old school akčňáky

• 20.7.2007  23:46
    Flintstoneovi (TV seriál) (1960)

najlepši kresleny seriál všetkych čias!

• 27.6.2007  09:31
    Grizzly Man (2005)

tak tento dokument mal ovela najviac...vsetko sa pokazilo podla mna len vdaka tomu obsadeniu...Timothy Treadwalle ktory vsetko spískal mi bol vrcholne nesympaticky...no a ten zaber na jeho rodicov ktory stoja pred domom a drzia v ruke americku vlajku.. to mi do nadherneho dokumentu o prirode absolutne nepasuje...inak zabery s medvedmi bolu super! len kvoli nim davam tie tri hviezdicky! a preto len tri lebo ich bolo zufalo malo!

• 21.6.2007  22:22

videl som trosku dlhsiu verziu ako 90min. ako je uvedene...myslim ze to malo aspon 105 min. a bolo to super! pre mna je to jeden z troch najlepsich Fantozzi filmov...dalsie dve su Malery a Superfantozzi...

• 1.6.2007  18:28

zaujímavy dokument, ktorý mal bohužial naviac...hovorím o Nickovy Broomfieldovy ktorý podla mojho nazoru k tejto hudobnej legende pristupil dost ležerne a to je aj na tomto dokumente vidiet...chvalim to ze sa tam objavia vsetky postavy o ktorých som ako Kurtov fanusik tolko krat cítal...co sa jedna vykreslenia Kurtovej postavy mame moznost nazriet pod spevakovu masku a spoznat jeho vnútro..aky bol ked bol dieta a vlastne zistujeme aj to ze dieťaťom ostal navzdy pretože to boli jeho posledne štastne chvílky života..........

• 18.5.2007  09:50
    Mise (1986)

vyborny film o smutných udalostiach ktoré sa odohrali v minulosti. Film rozpráva o nespravodlivosti páchanej na indiánoch a nehýnucej vrúcnej oddanosti. Dalšou skvelou pasážou filmu je aj pokánie ustrednej postavy stvárnenej nadmieru vynikajúcim Robertom De Nirom. Jeho kajúcnost vpúšta krv do žíl tohto navždy skvelého filmu, ktorý je rovnako poučný ako aj oslobudzujúci! hold majstrovskemu dielku ktoré sa davnejšie vídali častejsie ako dnes....

• 7.5.2007  19:24

v tomto kratkom 3d filme ide len o čistu akciu ale ta rozhodne stoji za to...kto nevidel ani jedneho Terminatora tak z toho bude mimo...ale pochybujem ze taky clovek existuje:) ja dávam plný počet! jednoznačne! videl som to až teraz po desiatich rokoch lebo skôr sa nedalo ale ako velky fanušik Cameronovho Terminatora som bol z toho nostalgicky nadseny...skoda velka ze sa Cameron s Arnoldom namiesto tohto 12 minutoveho 3d filmiku nepustili radsej rovno do celoveceraku...to by bol film....to teda hej....odporucam vsetkym Terminatorovskym fanusikom....

• 28.4.2007  19:10

je to strašna blbosť...dve hviezdičky davam za Arnolda, lebo si to zaslúži....je to fakt gigant! ukazal tu asi najväčšie svaly zo všetkych svojich filmov!

• 6.4.2007  22:16
    Volavka (2002)

mal som smolu že som Scorsesov Departed videl skôr a ten je pre mňa uplnou jedničkou ale ani tento original veľmi nezaostáva za remakom. Dramatický príbeh zaujme diváka hlavne prepracovaným scénarom. Nečakajte ale tradičny hongkongsky karate film...akcie je tam pomenej čo ale vôbec nevadi...lebo tento film je v prvom rade citlivo vystavanou drámou s napínavou atmosférou.

• 16.2.2007  12:11

tak to bol po dlhšej dobe dalši vynikajuci film...skvely zamotany príbeh ktorý spája drsnu temu IRA s citlivou láskou...režisér Neil Jordan a predstaviteľ hlavnej úlohy Stephen Rea vedú tento film profesionálnymi krokmi...najväčší dojem na mňa ale urobila prvá polhodina rozhovoru teroristu s vojakom...Mala rola Forresta Whitakera je ako ušita tomu hercovi na telo...dokáže perfektne stvárniť drsňaka a citlivú dušu...za zmienku stojí aj Jaye Davidson..

• 15.2.2007  21:43
    Kung-fu mela (2004)

FAKT NEROZUMIEM TOMU VYSOKEMU HODNOTENIU. JE TO VELMI VELMI TRAPNA AKOZE KOMEDIA...NA SEAGALOVKACH SOM SA ZASMIAL VIAC...

• 3.2.2007  23:06
    Nico (1988)

najlepšia bečkova Seagalovka!

• 6.1.2007  12:54
    Rocky Balboa (2006)

Stallone vyniká v úlohách ktoré si sám píše. Vie sa o ňom že je akčným hercom. Málokto však možno ale vie že je tiež dobrým hercom, scénaristom a režisérom ak chce. Úloha Rockyho ho preslávila najviac a tiež mu aj sekne najviac zo všetkých jeho úloh. Šiesty Rocky nie je najhoršou časťou ale bohužial ani najlepšiou. Tou najlepšou ostáva bez pochyby prvý diel. Tou najhoršou zasa piaty. Čo sa atmosféry a celého vyznenia filmu týka má šiesty Rocky najbližšie k prvej časti. Pre tých ktorí s touto legendou vyrastali bude tento film veľmi príjemnou nostalgickou spomienkou. Málokto to možno čakal ale tento diel Rockyho sa naozaj vydaril.

• 25.12.2006  23:19
    Glimmer Man (1996)

este klasicka Seagalovka.

• 23.12.2006  14:36
    Tango a Cash (1989)

pohodička...

• 23.12.2006  14:21
    Do útoku (1987)

naivna klasika so starym dobrym Slyom!

• 23.12.2006  14:19
    Cobra (1986)

trošku pritiahnute za vlasy ale cítit v tom poctivy akčny film 80tych rokov!

• 23.12.2006  14:18
    Rambo II (1985)

dosť dobre pokračovanie ktoré je ešte väčším kultom než original!

• 23.12.2006  14:17
    Rocky IV (1985)

tento diel tiež stojí za to ale pre mňa hlavne kvoli Dolphovi Lundgrenovi! asi jeho najlepšia úloha! bol dobry aj v Univerzálnom vojakovi! natrel to aj Stallonovi aj Van dammovi!

• 23.12.2006  14:16

jeden z troch najlepších Stalloneho filmov (Rocky, Rambo, Cliffhanger)

• 23.12.2006  14:14
    Rocky III (1982)

najakčnejší rocky! pre mňa druhy najlepši po prvom Rockym samozrejme!

• 23.12.2006  14:12
    Rocky II (1979)

dobre pokračovanie aj ked cely film sa tam nič nedeje ale ten koniec stoji za to.

• 8.12.2006  20:51
    Projekt A (1983)

NUDA

• 25.11.2006  20:40

TERMINATOR DVOJKA NA TEENAGERSKY SPOSOB:)

• 24.11.2006  22:20

očakaval som od toho veľa a moje očakávania sa splnili v plnej miere. Začinalo to trošku pomaly ale pri naraze do WTC sa to odštartovalo na plne obratky.

• 17.11.2006  18:56
    Protiúder (2002)

najhorši Arnoldov herecky výkon. vyzera tu staršie ako rok na to v T3 ale nevadi. film patri medzi tie slabšie od Arnolda ale aj tak ma navrh oproti Seagalom, Van dammom a Stallonom:)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6