Alexander Veliký (2004)

Celkom zaujímavý príbeh vládcu. Neviem nakoľko sa to pridržiava kníh dejepisu ale ako film celkom obstojí. Aj keď pravdupovediac čakal som niečo bombastické v štýle Braveheart, ale aj tak. Je to o.k. Hlavne Colin Farrell ako Alexander je super! zase:)

Apokalypsa (1979)

Skvelý bomba, od skvelého rejžu, so skvelým Sheenom a Brandom! Doorsik na začiatku je skvelou predpoveďou všetkého čo nás v tomto filme čaká...Hypnoticke, netradičné, premakané! Jeden z najlepších filmov vôbec! Veľká klasika ktorá si nezaslúži 4 hviezdičky! Celý film preživame s hlavným hrdinom ktorého hraje Martin Sheen...Je to pekna psychologicka dráma ktorá navzdory tomu že je to vojnový film neťaži s vojenskej kinematografie až tak okato ako iné filmy...

Arizona Dream (1993)

Krásny film o snoch s nádhernou hudbou a ťažko rozprávateľným dejom...Lili Taylor je skvelá a Johnny je mlaďas...

Barbar Conan (1982)

temná fantasy a večná klasika bez slov!

Batman (1989)

Pre mňa najlepší Batman! A jeden z dvoch najlepších filmov podľa comicsu! Ten prvý je Vrána. Nový Batman Begins sa mi páčil a je dobré že hodnotia lepšie ako tento diel ale pre mňa je nový Batman až veľmi nový. Batman je film bez chybičky. Príjemná atmosféra, najlepší Batmanovský zloduch a perfektný vizuálne comicsový nádych!

Batman a Robin (1997) odpad!

To čo malo znamenať? Batman a Robin skončil a ja čakam na nejaký spot v ktorom sa nam Schumacher všetkým vysmeje! STRAŠNE! Takéto filmy by v kinách teda nemali dávať! Je to okrádanie ľudí! TRESTNÝ ČIN! Nechápem ako je možné že skvelý režisér ktorý ma na konte skvosty ako Voľný pád, 8mm alebo Telefónna búdka môže byť spokojný s takou katastrofou! Varujem všetkých ktorý to chcú zhliadnuť! Nerobte to ak nemáte domáceho psychológa! Je to fakt úbohe! apropo-Arnie by v skutočnosti Clooneyho sundal jednou fackou! Najhorši Batman aky bol na filmovom pase! Je to v pase!

Batman navždy (1995)

Smutné sa stalo pravdou. Burton odišiel aj so svojím Batmanom na pivo a tak sa opili že Batman sa musi liečiť zo straty svojej podoby. Mrzi ma to.

Batman začíná (2005)

Batman je zachraňený! a hrdinom filmu sa stáva Christopher Nolan! Natočil dobrý film a zachránil jednu comicsovú legendu! Skvelý výkon hlavného hrdinu! Christian Bale je najviac hrôzu nahaňajuci Batman! Skvelý mentor Liam Neeson! Len ta Katie Holmes mi tam ako väčšine divákov tiež nepasovala. Dobrý film ale Burtona neprekonal. Batman začína je bohužial jedným z tých rýchlych a trošku nezmyselných moderných filmov. Akčne scény by boli lepšie keby si kameraman potajme nešnupal koks. A niekedy som aj zabudol že je to Batman. Batmanovska atmosféra sa uplne vytratila. Inač je to dobry film. Niečo ako Skála. Ale Batman alebo Batman se vraci ani zďaleka nie!

Bestie (2003) odpad!

slabota! Segal uz nie je macher ako za starych čias...Stači si pozrieť par uvodnych akčnych scen...je to smutne že sa taky niekdajši akčny velikan nechal zastupovať skoro vo všetkych akčnych scenach...normalne to tam vidno! akčne sceny so Segalom su v tom filme len o tom že tam ukazuju jeho ksicht a všetku akciu si odmakaju jeho dablery....tak to teda na Segala ma už asi aj inšpektor Clusoeau!

Běžící muž (1987)

Mam rad ten film! je taka stara dobra poctiva sci-fi akcia! videl som nedavno po 10 rokoch a velmi prijemne som si zaspomínal!