emilkac

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 25.8.2006  14:25
    6. den (2000)

ak nepočítam batmana a robin za schwarzovku tak tento film je bohužial Arnoldov najnudnejší. Na porovnanie s tými jeho novinkami-Konec dní je aspoň napínavý a Gabriel Byrne je tam tiež zaujímavý a Arnold tam je už sice tiež stary ale nevidno to tam až tak velmi ako v tomto filme. a Protiúder si aspoň vybral pekné prostredie na dej a Arnie tam aspoň upúta svojími zostarnutými bicepsamy. Šiesty deň ma nezaujal ničím. Jednu hviezdičku dávam len za to že je tam Arnold a za nič iné. Ten záver s tými klonmi je otrasny. A zaporak je mäkky. Taky Total Recall je o sto honov lepší.

• 13.9.2006  22:11
    8 MM (1999)

Schumacher no.3! ked som to videl prvý krat tak som sa skoro pototo...Velmi dobra režia! asi najlepšia od Schumachera! aj ked celkovo je asi jeho starši film Voľny pád o vlas lepši. Nicolas tu podava strhujuci výkon. Hudba navodzuje atmosferu Sedmičky a všetci herci hraju presne to čo maju hrať! oplati sa!

• 17.9.2006  10:44

Celkom zaujímavý príbeh vládcu. Neviem nakoľko sa to pridržiava kníh dejepisu ale ako film celkom obstojí. Aj keď pravdupovediac čakal som niečo bombastické v štýle Braveheart, ale aj tak. Je to o.k. Hlavne Colin Farrell ako Alexander je super! zase:)

• 31.12.2005  12:11
    Apokalypsa (1979)

Skvelý bomba, od skvelého rejžu, so skvelým Sheenom a Brandom! Doorsik na začiatku je skvelou predpoveďou všetkého čo nás v tomto filme čaká...Hypnoticke, netradičné, premakané! Jeden z najlepších filmov vôbec! Veľká klasika ktorá si nezaslúži 4 hviezdičky! Celý film preživame s hlavným hrdinom ktorého hraje Martin Sheen...Je to pekna psychologicka dráma ktorá navzdory tomu že je to vojnový film neťaži s vojenskej kinematografie až tak okato ako iné filmy...

• 31.12.2005  12:27

Krásny film o snoch s nádhernou hudbou a ťažko rozprávateľným dejom...Lili Taylor je skvelá a Johnny je mlaďas...

• 25.8.2006  21:58
    Barbar Conan (1982)

temná fantasy a večná klasika bez slov!

• 31.12.2005  10:27
    Batman (1989)

Pre mňa najlepší Batman! A jeden z dvoch najlepších filmov podľa comicsu! Ten prvý je Vrána. Nový Batman Begins sa mi páčil a je dobré že hodnotia lepšie ako tento diel ale pre mňa je nový Batman až veľmi nový. Batman je film bez chybičky. Príjemná atmosféra, najlepší Batmanovský zloduch a perfektný vizuálne comicsový nádych!

• 30.12.2005  21:04
    Batman a Robin (1997)

To čo malo znamenať? Batman a Robin skončil a ja čakam na nejaký spot v ktorom sa nam Schumacher všetkým vysmeje! STRAŠNE! Takéto filmy by v kinách teda nemali dávať! Je to okrádanie ľudí! TRESTNÝ ČIN! Nechápem ako je možné že skvelý režisér ktorý ma na konte skvosty ako Voľný pád, 8mm alebo Telefónna búdka môže byť spokojný s takou katastrofou! Varujem všetkých ktorý to chcú zhliadnuť! Nerobte to ak nemáte domáceho psychológa! Je to fakt úbohe! apropo-Arnie by v skutočnosti Clooneyho sundal jednou fackou! Najhorši Batman aky bol na filmovom pase! Je to v pase!

• 31.12.2005  10:32

Smutné sa stalo pravdou. Burton odišiel aj so svojím Batmanom na pivo a tak sa opili že Batman sa musi liečiť zo straty svojej podoby. Mrzi ma to.

• 31.12.2005  10:41

Batman je zachraňený! a hrdinom filmu sa stáva Christopher Nolan! Natočil dobrý film a zachránil jednu comicsovú legendu! Skvelý výkon hlavného hrdinu! Christian Bale je najviac hrôzu nahaňajuci Batman! Skvelý mentor Liam Neeson! Len ta Katie Holmes mi tam ako väčšine divákov tiež nepasovala. Dobrý film ale Burtona neprekonal. Batman začína je bohužial jedným z tých rýchlych a trošku nezmyselných moderných filmov. Akčne scény by boli lepšie keby si kameraman potajme nešnupal koks. A niekedy som aj zabudol že je to Batman. Batmanovska atmosféra sa uplne vytratila. Inač je to dobry film. Niečo ako Skála. Ale Batman alebo Batman se vraci ani zďaleka nie!

• 8.4.2006  00:57
    Bestie (2003)

slabota! Segal uz nie je macher ako za starych čias...Stači si pozrieť par uvodnych akčnych scen...je to smutne že sa taky niekdajši akčny velikan nechal zastupovať skoro vo všetkych akčnych scenach...normalne to tam vidno! akčne sceny so Segalom su v tom filme len o tom že tam ukazuju jeho ksicht a všetku akciu si odmakaju jeho dablery....tak to teda na Segala ma už asi aj inšpektor Clusoeau!

• 31.12.2005  15:07

Najlepši Carreyho film! Velmi príjemné..ako stvorene na nedeľnajší vianočný oddych...Forget about Ace Ventura...Forget about The Mask! Dumb and Dumber is the best comedy of all the time!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 3.8.2006  00:40

TENTO FILM ROZHODNE STOJI ZA VIAC AKO JEDNO POZRETIE! JEDEN Z NAJLEPŠICH WESTERNOV AKE SOM KEDY VIDEL! VTEDY NA ZAPADE SA PODLA MNA NECHYTA ANI NAHODOU! V TOMTO FILME JE TOHO OVELA VIAC!

• 25.8.2006  22:14

Mam rad ten film! je taka stara dobra poctiva sci-fi akcia! videl som nedavno po 10 rokoch a velmi prijemne som si zaspomínal!

• 29.8.2006  21:02
    Casino (1995)

SUPER FILM ALE K PLNEMU POČTU MI TAM VADI PAR VECI! MOHLO BY TO BYT O POLHODKU KRATSIE A TIEZ TO ROZPRAVANIE HLAVNYCH HRDINOV DO PRIBEHU ZACNE PO HODINE LIEZT NA NERVY! NORMALNE DIALOGY TAM SKORO VOBEC NIE SU!

• 22.8.2006  19:00
    Cesta draka (1972)

BRUCE LEE-2.MIESTO

• 25.8.2006  23:24

Arnie je tam fakt srandovny.

• 23.12.2006  14:19
    Cobra (1986)

trošku pritiahnute za vlasy ale cítit v tom poctivy akčny film 80tych rokov!

• 23.12.2006  14:21
    Do útoku (1987)

naivna klasika so starym dobrym Slyom!

• 31.12.2005  01:38

Asi som fakt nenáročný divák ale mne sa to páčilo! Medveď ktorý nadáva. Goooood! Tak o.k. Pozrite si to v origináli. Čestina tam nepasuje. A Slovenčina je strašnáááá!

• 2.8.2006  22:11

BRUCE LEE-1.MIESTO!

• 25.8.2006  22:56
    Dvojčata (1988)

celkom v pohode comedy s prijemnou atmosferou. Arnold ako hlupačik je realisticky:)

• 30.9.2006  21:08
    Dítě (2005)

pecka!

• 31.12.2005  12:33
    Ed Wood (1994)

Najlepší film od skvelého režiséra o najhoršom režisérovi najslabších filmov! Je to SUPER!!!!!

• 20.7.2007  23:46
    Flintstoneovi (TV seriál) (1960)

najlepši kresleny seriál všetkych čias!

• 18.8.2006  23:35
    Forrest Gump (1994)

BEZ CHYBY!

• 25.12.2006  23:19
    Glimmer Man (1996)

este klasicka Seagalovka.

• 27.6.2007  09:31
    Grizzly Man (2005)

tak tento dokument mal ovela najviac...vsetko sa pokazilo podla mna len vdaka tomu obsadeniu...Timothy Treadwalle ktory vsetko spískal mi bol vrcholne nesympaticky...no a ten zaber na jeho rodicov ktory stoja pred domom a drzia v ruke americku vlajku.. to mi do nadherneho dokumentu o prirode absolutne nepasuje...inak zabery s medvedmi bolu super! len kvoli nim davam tie tri hviezdicky! a preto len tri lebo ich bolo zufalo malo!

• 25.11.2006  20:40

TERMINATOR DVOJKA NA TEENAGERSKY SPOSOB:)

• 21.8.2006  19:34
    Hellraiser (1987)

celkom dobry horor. miestamy drsny ale to robi z hororu horor.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6