emilkac

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 10.10.2009  17:01
    Štvanec (2003)

Stara dobra skola filmu, bez umelych efektov. Aj ked film obsahuje par nelogicnosti, stale je to poctivo natoceny thriller. Benicio Del Toro a Tommy Lee Jones podavaju surove herecke vykony + nadherna priroda v pozadi.

• 10.7.2009  11:37
    Titanic (1997)

Výnimočný film od výnimočného režiséra, ktorý má však na svojom konte aj lepšie filmy. Po technickej stránke dokonalosť sama, po emocionálnej stránke však miestami trošku presladené. Napriek tomu sa jedna o veľmi silný filmový zážitok s celkom dobrými hereckými výkonmi nie len hlavných predstaviteľov a so silnou réžiou Jamesa Camerona!

• 20.7.2007  23:46
    Flintstoneovi (TV seriál) (1960)

najlepši kresleny seriál všetkych čias!

• 21.6.2007  22:22

videl som trosku dlhsiu verziu ako 90min. ako je uvedene...myslim ze to malo aspon 105 min. a bolo to super! pre mna je to jeden z troch najlepsich Fantozzi filmov...dalsie dve su Malery a Superfantozzi...

• 1.6.2007  18:28

zaujímavy dokument, ktorý mal bohužial naviac...hovorím o Nickovy Broomfieldovy ktorý podla mojho nazoru k tejto hudobnej legende pristupil dost ležerne a to je aj na tomto dokumente vidiet...chvalim to ze sa tam objavia vsetky postavy o ktorých som ako Kurtov fanusik tolko krat cítal...co sa jedna vykreslenia Kurtovej postavy mame moznost nazriet pod spevakovu masku a spoznat jeho vnútro..aky bol ked bol dieta a vlastne zistujeme aj to ze dieťaťom ostal navzdy pretože to boli jeho posledne štastne chvílky života..........

• 18.5.2007  09:50
    Mise (1986)

vyborny film o smutných udalostiach ktoré sa odohrali v minulosti. Film rozpráva o nespravodlivosti páchanej na indiánoch a nehýnucej vrúcnej oddanosti. Dalšou skvelou pasážou filmu je aj pokánie ustrednej postavy stvárnenej nadmieru vynikajúcim Robertom De Nirom. Jeho kajúcnost vpúšta krv do žíl tohto navždy skvelého filmu, ktorý je rovnako poučný ako aj oslobudzujúci! hold majstrovskemu dielku ktoré sa davnejšie vídali častejsie ako dnes....

• 7.5.2007  19:24

v tomto kratkom 3d filme ide len o čistu akciu ale ta rozhodne stoji za to...kto nevidel ani jedneho Terminatora tak z toho bude mimo...ale pochybujem ze taky clovek existuje:) ja dávam plný počet! jednoznačne! videl som to až teraz po desiatich rokoch lebo skôr sa nedalo ale ako velky fanušik Cameronovho Terminatora som bol z toho nostalgicky nadseny...skoda velka ze sa Cameron s Arnoldom namiesto tohto 12 minutoveho 3d filmiku nepustili radsej rovno do celoveceraku...to by bol film....to teda hej....odporucam vsetkym Terminatorovskym fanusikom....

• 16.2.2007  12:11

tak to bol po dlhšej dobe dalši vynikajuci film...skvely zamotany príbeh ktorý spája drsnu temu IRA s citlivou láskou...režisér Neil Jordan a predstaviteľ hlavnej úlohy Stephen Rea vedú tento film profesionálnymi krokmi...najväčší dojem na mňa ale urobila prvá polhodina rozhovoru teroristu s vojakom...Mala rola Forresta Whitakera je ako ušita tomu hercovi na telo...dokáže perfektne stvárniť drsňaka a citlivú dušu...za zmienku stojí aj Jaye Davidson..

• 6.1.2007  12:54
    Rocky Balboa (2006)

Stallone vyniká v úlohách ktoré si sám píše. Vie sa o ňom že je akčným hercom. Málokto však možno ale vie že je tiež dobrým hercom, scénaristom a režisérom ak chce. Úloha Rockyho ho preslávila najviac a tiež mu aj sekne najviac zo všetkých jeho úloh. Šiesty Rocky nie je najhoršou časťou ale bohužial ani najlepšiou. Tou najlepšou ostáva bez pochyby prvý diel. Tou najhoršou zasa piaty. Čo sa atmosféry a celého vyznenia filmu týka má šiesty Rocky najbližšie k prvej časti. Pre tých ktorí s touto legendou vyrastali bude tento film veľmi príjemnou nostalgickou spomienkou. Málokto to možno čakal ale tento diel Rockyho sa naozaj vydaril.

• 8.12.2006  20:51
    Projekt A (1983)

NUDA

• 24.11.2006  22:20

očakaval som od toho veľa a moje očakávania sa splnili v plnej miere. Začinalo to trošku pomaly ale pri naraze do WTC sa to odštartovalo na plne obratky.

• 28.10.2006  00:00
    Hooligans (2005)

RIADNA RUBANICA!

• 30.9.2006  21:08
    Dítě (2005)

pecka!

• 15.9.2006  09:46

výborny protivojnový film! snaď aj lepší než Apokalypsa! a to je už čo povedať! len jedna vec mi na tom vadila ako súčasnému divákovi. tá starecká hudba! už len podľa toho sa dá rozpoznať o aký starý film vlastne ide! ináč stopáž pri tom filme problém nie je lebo film je našlapaný ako sa patrí! hlavne tá uvodná hodina je fakt hustá!

• 14.9.2006  15:15

Neviem prečo je ten film tak slabo hodnoteny! Samota v mori nasnimana skvelou kamerou navodzuje podla mojho nazoru neskutočnú paniku ktorá sa vidí len v málo filmoch o žralokoch.

• 13.9.2006  22:17
    Volný pád (1993)

Schumacher no.1! neni čo dodať. skvely film po všetkych strankach! Douglasov vykon je pamätihodny! Najlepši Schumacherov a Douglasov film! Hudba je v tom tiež super!

• 13.9.2006  22:11
    8 MM (1999)

Schumacher no.3! ked som to videl prvý krat tak som sa skoro pototo...Velmi dobra režia! asi najlepšia od Schumachera! aj ked celkovo je asi jeho starši film Voľny pád o vlas lepši. Nicolas tu podava strhujuci výkon. Hudba navodzuje atmosferu Sedmičky a všetci herci hraju presne to čo maju hrať! oplati sa!

• 13.9.2006  22:04

Schumacher no. 2! Velmi originalny film od Schumachera s Farrellom. Cely film stoji na jeho vykone a je sa na čo pozerat. Režia je tradične Schumacherovsky dobra! Film ma spád, tempo, nenudi ani na sekundu a to sa cely čas odohrava v jednej telefonnej budke! Super film! To najlepšie od Colina Farrella! myslim ako film aj jeho herecky prejav. A nesmiem zabudnut aj na tretiu osobu ktorá tomu dodava po cely čas správnu štavu-Kiefer Sutherland!

• 7.9.2006  23:02
    Leon (1994)

zlata klasika a najlepši film od Bessona! určite!

• 1.9.2006  11:25
    Rockmánie (1994)

videl som to za starych čias na vtvečku ale bolo to super!!!!!!!!! je to už dlha doba ale strašne rad by som si to znovu pozrel!

• 25.8.2006  22:58
    Total Recall (1990)

jeden z uplne najlepších Arnoldovych filmov! spolu s Terminatormi,prvym Conanom a Predatorom!

• 25.8.2006  22:13
    Predátor (1987)

Asi druhy najlepší Arnoldov film! mam totiž slabosť pre T2! hustá atmosféra! super prostredie! Arnold vo vrcholnej forme! Tiež super režia a hudba ktorá napína vkuse! a samozrejme vynimočný zloduch. S votrelcom a čelusťami najlepšia filmová príšera!

• 25.8.2006  21:58
    Barbar Conan (1982)

temná fantasy a večná klasika bez slov!

• 21.8.2006  23:33
    Training Day (2001)

super film!

• 18.8.2006  23:35
    Forrest Gump (1994)

BEZ CHYBY!

• 14.8.2006  14:09
    Nazdravíčko (studentský film) (2005)

je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 13.8.2006  22:13

SUPER FILM! TEN ZAVER BOL TAKY HUSTY AZ SOM MAL Z TOHO NA TELE STUDENY POT!

• 8.8.2006  13:39
    Ong-bak (2003)

NAJLEPŠI FILM O BOJOVOM UMENI! URČITE!

• 5.8.2006  00:00
    Moucha (1986)

STARY DOBRY HOROR! TYM DNESNIM CHYBA HLBKA A MYSLIENKA A TENTO FILM JU MA! A TIEZ MA AJ CHARIZMATICKEHO HLAVNEHO PREDSTAVITELA! DOBRY FILM!

• 3.8.2006  00:40

TENTO FILM ROZHODNE STOJI ZA VIAC AKO JEDNO POZRETIE! JEDEN Z NAJLEPŠICH WESTERNOV AKE SOM KEDY VIDEL! VTEDY NA ZAPADE SA PODLA MNA NECHYTA ANI NAHODOU! V TOMTO FILME JE TOHO OVELA VIAC!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6