emilkac

študent

2 body

• 17.11.2006  12:29
    Sid a Nancy (1986)

mam rad životopisne filmy a ten je z tych lepších. v takych filmoch sa väčšinou herci ktore hraju všetkych tych slavnych ludi ukažu v tom najlepšom svetle. ako napriklad Val Kilmer ked si zahral Jima Morrissona. Gary Oldman určite za Kilmerom nezaostáva! je to slušny herec a opäť to dokazal...cely film bohužial stoji len na nom...

• 28.10.2006  00:00
    Hooligans (2005)

RIADNA RUBANICA!

• 22.10.2006  00:09

je to bohužial riadna slabota. humor tu chyba sakramensky! a nezachrani to ani moj oblubenec Peter Sellers...tak tak tak...velka škoda! dve hviezdičky davam za dobre zohraty uvod a za Sellersa.

• 15.10.2006  09:31
    Nový svět (2005)

tešil som sa na ten film asi až príliš lebo ma vôbec nenadchol. režiser sa do značnej miery inšpiroval svojim staršim filmom Tenka červena čiara-vnutorne monology, uchvatne zabery na krajinu. bohužial pri Tenkej červenej čiare to fungovalo lepšie. mal som tam pocit že hrdinovia su nedobrovolny mučebnici systemu a ich vnutorne monology vo mne vzbudzovali rešpekt. kdežto v tomto filmy to až tak dobre nefunguje. po hodine som si vlastne uvedomil že je to o ničom. tri hviezdičky dávam za Colina, uchvatnu prirodu a dobre natočenych indianov. to ale na fakt dobry film nestači.

• 30.9.2006  23:09

Celkom slušna zábava ale v porovnani s jednotkou určite neobstoji!

• 30.9.2006  23:08

Prijemna dobrodružna zabava! pravý piratsky film so super hrdinom Johnny Deppom!

• 30.9.2006  21:08
    Dítě (2005)

pecka!

• 17.9.2006  10:44

Celkom zaujímavý príbeh vládcu. Neviem nakoľko sa to pridržiava kníh dejepisu ale ako film celkom obstojí. Aj keď pravdupovediac čakal som niečo bombastické v štýle Braveheart, ale aj tak. Je to o.k. Hlavne Colin Farrell ako Alexander je super! zase:)

• 17.9.2006  10:39
    Test (2003)

Celkom dobrý thriller ktorý stojí predovšetkým na hereckom výkone Colina Farrella. Ten dokonca v hraní poráža aj Pacina!

• 15.9.2006  09:46

výborny protivojnový film! snaď aj lepší než Apokalypsa! a to je už čo povedať! len jedna vec mi na tom vadila ako súčasnému divákovi. tá starecká hudba! už len podľa toho sa dá rozpoznať o aký starý film vlastne ide! ináč stopáž pri tom filme problém nie je lebo film je našlapaný ako sa patrí! hlavne tá uvodná hodina je fakt hustá!

• 14.9.2006  15:15

Neviem prečo je ten film tak slabo hodnoteny! Samota v mori nasnimana skvelou kamerou navodzuje podla mojho nazoru neskutočnú paniku ktorá sa vidí len v málo filmoch o žralokoch.

• 13.9.2006  22:17
    Volný pád (1993)

Schumacher no.1! neni čo dodať. skvely film po všetkych strankach! Douglasov vykon je pamätihodny! Najlepši Schumacherov a Douglasov film! Hudba je v tom tiež super!

• 13.9.2006  22:14

Schumacher no.4! mam rád filmy z prostredia práva. tento film ma v rukave kopec hviezd a dobry scenar takže výhra je zaručena.

• 13.9.2006  22:11
    8 MM (1999)

Schumacher no.3! ked som to videl prvý krat tak som sa skoro pototo...Velmi dobra režia! asi najlepšia od Schumachera! aj ked celkovo je asi jeho starši film Voľny pád o vlas lepši. Nicolas tu podava strhujuci výkon. Hudba navodzuje atmosferu Sedmičky a všetci herci hraju presne to čo maju hrať! oplati sa!

• 13.9.2006  22:08

Film vďaka ktorému sa stal Colin Farrell známy aj u nás. Môže za to vdačiť Schumacherovi ktorý si s nim potom strihol aj Telefonnu búdku ktorá je filmom tohto dobreho herca. Film po technickej stranke je zvládnuty velmi dobre! Kamera navodzuje pocit priamej učasti ako to bolo trebars v Saving privat Ryan. Po obsahovej stranke však film trošku zaostáva ale všetko zachranuje Colin Farrell. Vždy ked je na scene je to strhujuce a na tej scene je vlastne po celý film:) nie je to najlepši Schumacher ale odporučam každemu.

• 13.9.2006  22:04

Schumacher no. 2! Velmi originalny film od Schumachera s Farrellom. Cely film stoji na jeho vykone a je sa na čo pozerat. Režia je tradične Schumacherovsky dobra! Film ma spád, tempo, nenudi ani na sekundu a to sa cely čas odohrava v jednej telefonnej budke! Super film! To najlepšie od Colina Farrella! myslim ako film aj jeho herecky prejav. A nesmiem zabudnut aj na tretiu osobu ktorá tomu dodava po cely čas správnu štavu-Kiefer Sutherland!

• 11.9.2006  22:43
    Podraz (1973)

tieto dva Redfordo-Newmanovky milujem! Butch Cassidy a Podraz su naozaj dokonale filmiky!

• 11.9.2006  22:39

Takto nejako si predstavujem správny velkofilm! skvely film so skvelym hlavnym predstavitelom ale trosku pridlhou stopážou! Od Leana mam sice radšej Most cez rieku Kwai ale tento snimok rozhodne stoji za tie oscary:)

• 10.9.2006  21:56
    Vyjednavač (1998)

Vyborny akčny thriller so skvelymi hercami! a je ich tam dost! najlepši z nich je aj tak Kevin Spacey! každa scena s nim vam nedovoli spustiť oči z monitora:) päť hviezdičiek nedavam z jednoducheho dôvodu. davam ich len malo filmom ktore považujem za fakt vynimočne!

• 7.9.2006  23:02
    Leon (1994)

zlata klasika a najlepši film od Bessona! určite!

• 6.9.2006  09:04
    Miami Vice (2006)

Mann je macher na take filmy o podsvetí! a odkedy si vyskušal tu techniku natačania ručnou kamerou ziskal svojsky štyl a je v tom čo robi fakt dobry! jeho klenoty ako Collateral, Heat a najnovšie aj Miami Vice stoja za to! 5 hviezdičiek som nedal len kvoli tomu že mi tam chybalo trošku viac akcie ale inač je to o.k.

• 3.9.2006  21:27
    Spojenec (2006)

prave to pozeram. ubehlo už 20minut a ja sa stale nudim. dve hviezdičky davam za obsadenie. aspon to je super!

• 1.9.2006  23:47

druha najlepšia dollarovka!

• 1.9.2006  11:25
    Rockmánie (1994)

videl som to za starych čias na vtvečku ale bolo to super!!!!!!!!! je to už dlha doba ale strašne rad by som si to znovu pozrel!

• 29.8.2006  21:02
    Casino (1995)

SUPER FILM ALE K PLNEMU POČTU MI TAM VADI PAR VECI! MOHLO BY TO BYT O POLHODKU KRATSIE A TIEZ TO ROZPRAVANIE HLAVNYCH HRDINOV DO PRIBEHU ZACNE PO HODINE LIEZT NA NERVY! NORMALNE DIALOGY TAM SKORO VOBEC NIE SU!

• 27.8.2006  21:12
    Muž v ohni (2004)

nerozumiem prečo má tento film take brutalne vysoke hodnotenie! fakt netušim! v porovnani napríklad s Denzelovým starším filmom Out of Time neobstoji absolutne vôbec! rychle strihy su sice v mode ale tak toto bolo este väčšie šialenstvo než od Baya! takže v tom je podla mna problem filmu! ten neuveritelne rýchly klipový strih! je to strašne nepriehladne! neviem čo sa deje na platne! v päťminutovej pesničke to obstoji v pohode ale tento film ma dva a pol hodiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pre boha! to je moc! inač keby to bolo natočené starym klasickym štylom osemdesiatich rokov tak by to bol v pohode film asi na štyl komanda...ale bohužel ...podla mna je to odpad!

• 27.8.2006  09:17

dobrá trilogia aj s dobrým ukončenim. bohužial v trojke nás čaká vyvrcholení viac ako sa do jedneho filmu zmesti a to na úkor iných dobrých postáv ktorým sa dostane len minimum priestoru. Napríklad taký Juggernaut bol super ale zaslúžil si lepšiu prezentáciu!

• 25.8.2006  23:24

Arnie je tam fakt srandovny.

• 25.8.2006  23:23

Ešte že Arnold natočil tu trojku inač by nam zabudol podať ruku na rozlučku. jeho posledny dobry film bol totiž Likvidator a to bolo dosť davno. Ako trojka celkom obstoji aj ked je smiešne ju porovnavať s prvymi dvoma časťami. Tie su totiž posvetne majstrovske diela ktore nikdy nezomru a tento film je len jeden z tych lepšich od Arnolda.

• 25.8.2006  23:20

pohoda. Arnoldov štek je na povzdychnutie. škoda že tam neostal.