Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Horor

Ouija (2014)

Mne sa to páčilo. A to v porovnaní s tretími Hladnými Hrami, ktoré marketing napchal do každej chladničky v domácnosti a videla som ich deň pred týmto; filmové sesternice Análbelle a Jebabelle, čo tiež mali byť údajne pecky a nič dokopy... sto a jedno. Pokakaná som bola 15x, aj keď malo to nejaké svoje nelogické veci a chyby vo filme. Ja som spokojná, mňa sa to bavilo. A o to viac, že som na tom bola s kamošom, čo sa bojí hádam ešte viac. 75%. HI FRIEND O_o

Mučedníci (2008)

Nuda a hnus. Plytvanie mojim drahocenným časom. Zhrnuté do jedného slova: bohapustá pejčovina.

Cizí oběd (2013)

Úžasné, vtipné, úsmevné, veľavravné... teta zhora nemala chybu, na luďoch vidno keď sa zamilujú (aj keď len do človeka na druhej strane papiera), jej manžel je dobrý ignorant, Saajan vyskakoval na scénu niekedy fakt nečakane (ale je to charakter)... a čo ešte? Viac tam toho bolo. Ale ešte jedna vec: CHCEM RECEPT!!

plakát

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Ono to vôbec nebolo zlé! Ovce sú top, niektoré jeho úvahy tiež, situačný humor sa tiež nájde. Za čo ide OBROVSKÝ MÍNUS je fekohumor (slovko humor je v úvodzovkách, ok?), ktorý ja teda neznášam a len naozaj vo výnimočných prípadoch (0,5%) je dobre inštalovaný. Ale bavila som sa, taká strelená oddychovka.

plakát

Chraň nás od zlého (2014)

Dialógy, postavy, kamera, vyšetrovačka... palec hore, vážení. Ramírez úžasný a prešťal aj Baňu. Čo sa mi rátalo bol dokonca aj ten jeho parťák, s ktorým si riadne nakladali navzájom na výjazdoch (this is how friendship looks like!) a s kamošom sme len tak slintali, keď sa objavil na scéne:P Aj napriek týmto superlatívom to ale neni na plný počet, ani neviem prečo... 85%

Hercules (2014)

Paródia na heroický epos s pátosom wanna-be vážnosti pretkanej niekoľkými vskutku srandovnými hláškami s nádychom psychologickej hĺbky. ALE jedna scéna zarezonovala: tá v tej vínnej pivnici, kde je Herko priviazaný retiazkami o kus šutru a veštec Teodor mu kecá do duše. To bola vážne pecka a po chrbte mi preleteli zimomriavky... No čo už, u mňa je jediný správny Herkules asi nadosmrti len a len Kevin Sorbo ;)

Želvy Ninja (2014)

Mne sa to páčilo, aj keď to bolo miestami pritiahnuté za vlasy a začiatok bol trochu rozpačitý. Asi za to môže nostalgia, lebo naposledy som Mindža Koriťnačky videla animované keď som bola ešte táákýýýý malý štupel. Michelangelov (odmietam skracovat mená renesančných umelcov tak ako to spravili vo filme) humor a hlášky na nezaplatenie ("Look how calm I am!!"). 75%

plakát

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

V porovnaní s predošlými asi najslabší diel. Málo humoru a o väčšinu sa staral Gringo Banderas. Čo ma milo prekvapilo, bola Ronda, voči ktorej som mala spočiatku výhrady, ale v skutočnosti tam zapadla viac ako dobre.

Bez kalhot (2012)

Dejovo nič moc, vystúpenia super, nábytok taký že ho neviem doceniť. Dlho som sa tomu filmu bránila a aj viem prečo: nič mi to nedalo. Jediné plus tu spočíva ale v tom, že sa tu teda je na čo dívať. A v tom asi spočíva podstata striptízu ;) (pozn.: ak by ma niekto vytiahol na horúce kreslo ako tie fešandy tam, tak by som sa najradšej prepadla pod zem...)

Strážci Galaxie (2014)

Film tak 75%, ale ta piata hviezda ide za OST. Postavy sympatické, velmi dobré obsadenie (hlavne vedlajšie postavy), dialógy super... ale niečo tomu filmu chýbalo. No nič to, idem si už po 88krát pustiť Awesome Mix Vol.1 a upiecť si tortu s témou I am Groot in flower pot :P (nekecám, naozaj som ju spravila!)

Ovládací panel
2 body