Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Horor

plakát

Loupež ve velkém stylu (2017)

Nedelna oddychovecka. Dobre vtipy a narazky. Trochu prvoplanove alibi, ale ako celok moze byt :)

To (2017)

Prisilny marketing a co z toho. Absolutne nedesive. Ale chalani mali super dialogy, to som sa nasmala.

Lolita (1997)

Vyprava, kamera: super. Vykony: super. Defca az natolko, ze od druhej sceny kde sa objavila, sa mi otvaral nozik vo vacku a cely cas som jej mala chut jednu pri...fackat. Strasne mi tento film dvihol tlak. Strasne. Blah!

plakát

Legenda o slavném návratu (2000)

Absolutne si nepamatam, co sa v tom filme odohralo (polroka po pozreti), takze velky dojem asi nezanechal.

Sviňák (2013)

Hovadina a strata casu v jednom.

Já, padouch 3 (2017)

Toto je z celej zltej franchizy asi urcite najvacsia sracka. 1980s nie su moja salka kavy, keby mozem, vymazem tu eru z historie ludstva. Malo mimonov. Zalostne MALO! 30%

Dívka ve vlaku (2016)

Film nebol na zahodenie, len si z neho uz moc nepamatam... dojem tak 75%. PS: citam knihu (aspon sa snazim, nepresla som za tretinu) a je fakt strasne nudna. V tomho ohlade sa filmari hecli a film posobi ovela dynamickejsie.

The Boy (2016)

*polroka po zhliadnuti* .... ehm, a ako to vlastne skoncilo??

Taboo (2017) (TV seriál)

Dobre tempo, miestami mi den uchadzal, ale ani sam poloboh Tom nezarucil plny pocet. Kazdopadne sa bolo na co kukat. "I have a use for you" sa u mna ako hlaska ujala celkom rychlo. 85%

Komorná (2016)

Z tohto filmu mam zmiesane pocity... A co sa tyka tych chapadiel v akvarku, to mi az doslo zle. Inak to bolo tak spravne zvlhle :D 78%

Ovládací panel
2 body