Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Horor

plakát

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Nebolo to nič svetaborné, skôr také milé a jemne naivné. Marekovi by som normálne zhltla, že je astrofyzik, kebyže ho stretnem niekde na ulici, má na to kukuč. A mal úžasný vzťah s tými deckami (chúďa Lucka). Svarinská tiež dokonca hrala dobre na slovenskú herečku (všimli ste si, ja tú našu hereckú komunitu nemám rada až na výnimky), také dobrácke nemehlo. Ja som sa bavila, rozhodne to nebol zbytočne zabitý čas. Najlepšie hefty robil Dolanský s tými svojimi ďatelinkami ("Jste volný... Běžte!") :D

3:15 zemřeš (2005)

Pekný barák a prehliadka vymakaného Reynoldsa hore bez. To je asi všetko, čo si z toho filmu pamätám...

47 róninů (2013)

Fantasy prvok a výprava super, hromadná samovražda tiež ušla. A inak čo sa tam dialo???

50/50 (2011)

Chcela by som mať takého kamaráta, ako bol Kyle... Josepha G-L mám vskutku rada ako herca, túto rolu uhral veľmi dobre. Ale predsa mi na tom filme niečo chýbalo, aj keď to bolo také uvolnené, uveritelné a tak. A komédiou by som to rozhodne nenazvala (3-4 vtípky z filmu komédiu predsa nerobia!). 3+.

plakát

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Najdesivejšie znelky, aké som kedy videla. Škoda, že aj zvyšok epizód sa nenesie v takom viac creepy duchu. Snáď len prvé dva diely boli také temné a nechutné a opradené tajomstvom, že sa mi obracal žalúdok. Ale inak dialógy, prostredie, príbeh, postavy úplne super. Konečne niečo nové! Anyway, keby to do rúk zobrala európska produkcia, bolo by to na viac ako len 90%, ktoré tomu dávam (zatial len za prvú sériu). ;-P --- SEASON1: kakala som bobky strachu. Úžasné! --- SEASON2: nacisti, blázni, pokusy na ľuďoch, ufóni, masový vrah. Fascinujúce, ako to tam všetko dokázali napratať. A ešte k tomu, aby to dávalo zmysel. --- SEASON3: Fail. Bordel v deji. Intrigy. Nepáči sa mi to.

Anomalisa (2015)

Velmi realistické - čo sa dialógov týka. Puppet one night stand explicit. Haha.

Anonym (2011)

Trochu mi to pripomenulo knihu HLAVA 22: prvých 100 strán (tu tak 30 minút) som bola mimo z tej mozajky príbehov z rôznych časových období a až potom mi začali veci do seba zapadať. Trochu divný a celkove docela priemerný film. Ďalší zo série, kde trailer vysoko predbehol celé dielo. Ako vo väčšine historických snímkov aj tu oceňujem vizuál. Príbeh bol taký všelijaký, ale dal sa zvládnuť (syndróm spomínanej Hlavy 22:)). Za 3.

Ant-Man (2015)

Čakala som väčší trapas ;) Dobre sa na to pozeralo, ale nijak zvlášť neohúrilo.

Atlas mraků (2012)

What the hell? Toto ma malo ohúriť? Príbehy a prostredie sú skvelé. Príbehy a dialógy sú viac ako zaujímavé a vôbec nenudia. Spojivá medzi jednotlivými dejovými linkami sú postrehnuteľné. Obsadenie je super, páčia sa mi aj masky (niekde som naozaj dlho rozmýšľala, či to je ten ktorý herec-Hanks ako vrátnik napríklad). Anyway... kde je pointa? Príde mi to neukončené a vôbec to nemá tie gule, o ktorých mi každý vravel. Už som videla aj lepšie zakončené filmy, sorry. Nechám si to ešte uležať v hlave a možno časom niečo dopíšem. 75%.

Ave, Caesar! (2016)

Toto bol bordel. Jednu hviezdu pre Aldena (ten cowboy).

Ovládací panel
2 body